Autor Téma: zakaz Gmailu  (Přečteno 24675 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
zakaz Gmailu
« kdy: 15. Dubna 2009, 09:15:37 »
Mili pratele a uzivatele,

ledva jsem zakazal cele Rusko (zakaz *@mail.ru se ukazal jako slaby), ozvali se spamboti z Gmailu. A jelikoz jsem uz unaveny z desitek zamitnuti registraci botu denne, rozhodl jsem se, ze zakazu i cokoliv, co ma neco spolecneho s Gmailem.
Proto ty z vas, kteri se registrovali s e-mailem od Gmailu prosim a zadam, aby si zmenili registraci a zvolili jiny mail.
Na horni modre liste kliknete na "Editace profilu", v levem menu "Modifikace profilu" pak kliknete na "Nastaveni uctu", kde zadate svuj novy mail, potvrdite heslem a ulozite.
Toto rozhodnuti je konecne a nevratne, proto prosim neotalejte. 1.5.2009 bude automaticky zamezen pristup vsem a vsemu, jejichz e-mail konci @gmail.com.


V.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #1 kdy: 26. Dubna 2009, 22:12:52 »
Pratele, deadline se blizi, a nekteri z vas stale nezmenili svuj kontaktni e-mail. Prosim, verte mi, ze budu neuprosny. Od 30.4. ve 24:00, tedy 1.5. v 00:00, se sem NIKDO s uvedenym kontaktem na Gmail nedostane. Tecka. Sranda stranou.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #2 kdy: 27. Dubna 2009, 11:58:22 »
Už sem nemůže kolega Stejskal. Takže buď se udělá výjimka z pravidla nebo dojde k přesvědčení váženého pana kolegy Stejskala, aby si zřídil jiný e-mail, anebo jsme přišli o sportovní sekci.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #3 kdy: 27. Dubna 2009, 13:06:10 »
Psal jsem panu kolegovi PM s preposlanim na mail. Vikendova testovaci blokada byla skoncena vcera v noci a prokazala ucinnost.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 860
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #4 kdy: 27. Dubna 2009, 20:06:17 »
Už sem nemůže kolega Stejskal. Takže buď se udělá výjimka z pravidla nebo dojde k přesvědčení váženého pana kolegy Stejskala, aby si zřídil jiný e-mail, anebo jsme přišli o sportovní sekci.

Dobrá zpráva ode mne. Celý problém, pokud jde o moji blokádu, vznikl pouze pro to, že jsem o "antigmailovém" opatření nevěděl. O víkendu jsem byl mimo svůj PC a dnes jsem byl pracovně rovněž  mimo domov. Večer jsem si přečetl odpověď a instrukci od Vadera, zjistil  "o co go", vzápětí změnil email a nyní je vše v pořádku. Aby Eretz přišel o sportovní sekci, to jsem v žádném případě nemohl připustit a z mé strany to ani na sekundu nehrozilo. Moje nevědomost byla způsobena značnou zaneprázdněností, pokud je to na omluvu, omlouvám se.  A ještě něco - na svém gmailu sveřepě nelpím, rozhodně ne tak, aby tím trpěl sport na Eretzu.  Pozdrav Šalom všem.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #5 kdy: 27. Dubna 2009, 21:46:45 »
Pane kolego dekuji vam, pres vikend jel filtr jen na zkousku a zda se byt ucel plnicim.
O vas, jako clena posadky a sportaka bychom nechteli prijit ani zanic. Uz jsem vymyslel polosilene kousky, co provest  ;)

martindeporres

  • Host
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #6 kdy: 28. Května 2009, 14:51:09 »
Ač se to sem příliš nehodí, mám dotaz. Jak se dostanu tady na Eretzu na stránky ostatních médií? Chce to po mě jméno a heslo, když je tam  zadám, napíše mi to neplatné jméno nebo heslo a odchod.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #7 kdy: 28. Května 2009, 22:28:44 »
To prihlasovani slouzi jen autorum clanku a prekladatelum.
Zkuste mrknout sem https://eretz.cz/content/blogcategory/50/60/ a vyberte si kategorii.

martindeporres

  • Host
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #8 kdy: 29. Května 2009, 07:58:49 »
To prihlasovani slouzi jen autorum clanku a prekladatelum.
Zkuste mrknout sem https://eretz.cz/content/blogcategory/50/60/ a vyberte si kategorii.
To si vyberu a naskočí hláška: Nemáte oprávnění k prohlížení tohoto zdroje.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #9 kdy: 29. Května 2009, 10:11:11 »
Poslouchaj, deporres, voni jsou nejak narocnej. Voni by snad chteli, abych takhle po ranu misto toceni klikou lanovky premejslel  :D
Nebojte, nejak to vyresime. Snad.

Zina

  • Host
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #10 kdy: 29. Května 2009, 18:13:55 »
Vím,že můj příspěvek tady nepatří.Přesto se chci zeptat :Chodí mě emaily od společenství (nevím přesný název) karaitu.Několikrát jsem jim odpovídala,že nechci dál dostávat žádné  zprávy.Je to zbytečné.Poradte mě prosím jak to mám vyřešit.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #11 kdy: 29. Května 2009, 18:29:15 »
Vím,že můj příspěvek tady nepatří.Přesto se chci zeptat :Chodí mě emaily od společenství (nevím přesný název) karaitu.Několikrát jsem jim odpovídala,že nechci dál dostávat žádné  zprávy.Je to zbytečné.Poradte mě prosím jak to mám vyřešit.

Podivejte se, jestli nekde na konci mailu neni link na zruseni odberu zprav. I na ceskych serverech a v mailech takovy link casto zacina slovem "unsubscribe". Pokud tam nic takoveho nebude, je celkem zbytecne kontaktovat jejich providera (i kdyz pozlobit by je to mohlo  >:D ) a nastavte ve vasem postovnim klientovi, nebo jeste lepe primo na postovnim serveru automaticke smazani nebo presmerovani do spam-kose vsech mailu z jejich adresy, pripadne cele domeny (tzn. bud zablokovat "info@nejacikaraite.cz" nebo zablokovat vsechno z "*@karaite.cz")
Kazdopadne mi bude statnim svatkem, pokud mi date jejich mail. Uz dlouho se jeden z mych pocitacu povaluje skoro jen tak, a slysim ho, jak v noci kvili "Mailbombing, mailbombing, dejte mi mailbombing"  ;D

Zina

  • Host
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #12 kdy: 30. Května 2009, 12:25:06 »
Milý Vadere poslala jsem vám text emailu.Doufám,že vám došel.I když na to reaguji nic se nemění.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #13 kdy: 30. Května 2009, 13:37:03 »
Na konci mailu vam nabizeji dve moznosti : bud odeslat prazdny mail na karaitecz+unsubscribe@googlegroups.com , nebo ve skupine zrusit svoje clenstvi. Pokud nezabira to prvni, zkuste druhou moznost. Zruseni clenstvi je otazka jednoho dvou kliknuti. Pokud by to ani potom nezafungovalo prokazatelne jejich vinou/ignoraci, staci si postezovat na sekci groups u Googlu.

martindeporres

  • Host
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #14 kdy: 14. Června 2009, 14:39:12 »
Tak pro mně stále zůstává zapovězena Rubruka Aktuálně.  Když tam chci jít, objeví se - Nemáte oprávnění k prohlížení tohoto zdroje, je vyžadováno přihlášení. Poslechněte Vader, že vy jste mi tam strčil nějaké jižní ovoce.  :)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #15 kdy: 14. Června 2009, 17:14:58 »
Kdepak. Omlouvam se, ale mam ted (jako kazdy rok ve vedrech) tezky zapal plic, ktery kvuli rezistenci nemohu kuryrovat antibiotiky. Lezim jak Lazar (tfujtajxl) a je mi na chcipnuti. Az se zvetim, neco s tim udelam. Nebo se aspon pokusim, i kdyz main page je Scooolieho job. Asi tu sekci pokropil svecenou vodkou...

Zina

  • Host
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #16 kdy: 14. Června 2009, 22:51:58 »
Milý Vadere,děkuji za radu.Někdy je potřeba nakopnout.
Přeji vám rychle vítězství nad nemoci. ;)

martindeporres

  • Host
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #17 kdy: 14. Června 2009, 23:10:59 »
Kdepak. Omlouvam se, ale mam ted (jako kazdy rok ve vedrech) tezky zapal plic, ktery kvuli rezistenci nemohu kuryrovat antibiotiky. Lezim jak Lazar (tfujtajxl) a je mi na chcipnuti. Az se zvetim, neco s tim udelam. Nebo se aspon pokusim, i kdyz main page je Scooolieho job. Asi tu sekci pokropil svecenou vodkou...
Brzy se uzdravte. Taky jsem ho párkrát prodělal a cítím s vámi.  Horečka 39 stupňů mi ani tak nevadila, ale fakt, že jsem se tehdy dusil,  mě nutil k zamyšlení. Znám lepší kulturní zážitky.

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #18 kdy: 15. Června 2009, 07:00:59 »
Dobre rano mily Vader,

aj ja sa pridavam k prianiu skoreho uzdravenia, zapal pluc nie je zart.

                                                                                              Magda

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #19 kdy: 15. Června 2009, 08:13:08 »
Dekuju, pratele.

Zina

  • Host
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #20 kdy: 12. Července 2009, 18:52:13 »
Koukám,že tady měníte obrázky.A tak se chci zeptat? Jak na to.Já vím,že někoho to může vyvést z míry,ale za podrobný návod
(srozumitelný pro mě) budu vděčná.  :D :D

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #21 kdy: 12. Července 2009, 20:50:17 »
Jednoduche - poslete nam avatara (obrazek) a my vam ho sem picnem  :)

Zina

  • Host
Re: zakaz Gmailu
« Odpověď #22 kdy: 18. Července 2009, 16:23:27 »
Díky vyzkouším to sama.Jen co bude volná chvilka.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re:zakaz Gmailu
« Odpověď #23 kdy: 14. Března 2011, 17:40:58 »
Blokování Gmailu zrušeno.

Pokud bude antispam fungovat jak má, zůstane otevřeno. V opačném případě se opět ocitne na blacklistu a antispam bude nastaven na hodnotu,kterou už nerozdýchám ani já.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15