Všeobecná kategorie > Všeobecná diskuse

Kdo je....

<< < (2/5) > >>

Scooolie:
Moudrá slova. Televize je žrout času. Rádio se hodí, protože od práce nezdržuje tolik. Přeji pěkný den, užijte si ho s rodinou - to je velmi moudře strávený čas.

Samuel:
Televizi již také nemáme desátý rok a nemohu si to vynachválit. Co se týká politiky (alespoň té v Česku) bohatě stačí si přečíst, co za bláboly jsou politici schopni vyplodit i bez toho, že by je člověk přitom viděl. Jinak z kovaného "aparátčíka" Paroubka je mi spíš špatně, než do smíchu.
Upřímně si ale myslím, že levice je Israeli daleko víc životu nebezpečná než Česku to české rudo-oranžové loutkové divadlo.

Scooolie:
10 let? Obdivuhodné! Já TV mám, ale zapínám jen v případě nutnosti  :)

Jinak na "přítele" Paroubka mám obdobný názor, škoda, že ty volby neskočily jinak - už by se ho ostatní "přátelé" zbavili a třeba by tam byl někdo normální...

Jinak samozřejmě v Izraeli je to výrazně nebezpečnější než v ČR. V ČR levice nemá příležitost vzdávat se území a poplácávat se po ramenou s úhlavními nepřáteli...

Samuel:
Co to je ta nutnost ...  :) , "absťák" ?  :)

Scooolie:
Více méně. Rád sleduji zprávy.  ;) Takže, když se děje něco (z mého pohledu) důležitého, neodolám a zapnu. Jinak mi ale stačí internet, tj. text a mluvené slovo.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi