Všeobecná kategorie > Všeobecná diskuse

Kdo je....

<< < (5/5)

Vader:
Jak se nas nedotyka Darfur a jak se nas dotyka WTC ? Muzes byt konkretni, prosim ?

Yan:
Jistě. Kvůli DarfŮru se nezvýšila úroveň bezpečnostních opatření na letištích (což se samozřejmě projeví na době, ale i na pohodlí odbavení - rozuměj co si můžeš či nemůžeš sebou vzít do letadla). Kvůli Darfůru se nesnížil počet jízdních pruhů na magistrále (u Svobodný Evropy). Tyhle věci jsou přímým důsledkem útoků z 11.září.
Nejsem si schopen vzpomenoput na jedinou věc, kdy by to se děje v Darfůru nějak konkrétně zasáhlo do života lidí na západě.

zoom:
Obávám se, že ani WTC ale ani Darfúr a ani skutečná situace třeba v Gaze neovlivňuje situaci v ČR a ani v Evropě, protože ta rozhodnutí (letiště a pod.) jsou stejně rozhodnutími ke kterým by došlo pod nějakou jinou záminkou, jen aby "někdo" kdo je zrovna u moci prokázal svojí důležitost. Je to smutné ale je to tak. Několikrát jsem v poslední době letěla a viděla jsem jak málo všechny "procedúry" na letišti ovlivňují skutečnou bezpečnost. Jde o to jenom dodat cestujícím pocit že situace je "under control".

Scooolie:

--- Citace: Yan kdy 18. Dubna 2007, 14:32:47 ---Jistě. Kvůli DarfŮru se nezvýšila úroveň bezpečnostních opatření na letištích (což se samozřejmě projeví na době, ale i na pohodlí odbavení - rozuměj co si můžeš či nemůžeš sebou vzít do letadla). Kvůli Darfůru se nesnížil počet jízdních pruhů na magistrále (u Svobodný Evropy).

--- Ukončit citaci ---

Jenže to, zda létáš letadlem je (abych parafrázoval Tvoje slova) jen Tvoje svobodné rozhodnutí. Stejně jako jezdění po magistrále okolo RFE. Já letadlem nelétám a okolo RFE nejezdím - celý pád WTC tudíž na mě neměl žádný vliv. Ještě nějaké vlivy to mělo?   ::)

Yan:
Ta parafráze nesedí. To zda lítám je dáno okolnostma, stejně to, zda jezdím kolem RF. A i kdybych tam nejezdil a nelítal, lítaj miliony jinejch lidi (míněno obyvatel západu) jichž se to týká, stejně tak těch co jezděj po magistrále, to není věc rozhodnutí, ale reality. Mimochodem, já se nerozhod že WTC do mého života bude zasahovat, to prostě nastalo.

Navigace

[0] Index zpráv

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi