Autor Téma: VODNÍ SPORTY: ME 2024  (Přečteno 809 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 921
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
VODNÍ SPORTY: ME 2024
« kdy: 12. Června 2024, 21:02:31 »
Termín: 10-23/06/2024
Místo: Bělehrad, Srbsko


Program:
Synchronizované plavání ... 10-14/06/2024
Dálkovéplavání ... 12-15/06/2024
Plavání ... 17-23/06/2024
Skoky do vody ... 17-23/06/2024

IZRAELSKÉ MEDAILE A FINÁLOVÁ UMÍSTĚNÍ
Dálkové plavání
Muži - 10 km
Matan Roditi ... čas 1:50:46,6 hod ... 13. místo (z 29)
Yonatan Ahdut ... 2:01:14,0 ... 27. místo
Ziv Cohen ... 2:03:54,2 ... 28. místo
---
Ženy - 10 km
Eva Fabianová ... 2:01:40,5 ... 14. místo (z 26)
Ofek Adirová ... 2:10:44,1 ... 23. místo
Eden Girlaontaová ... 2:10:44,2 ... 24. místo
---
Ženy - 5 km
Eva Fabianová ... 58:42,2 min ... 10. místo (z 19)
---
Smíšené týmy - 4 x 1500 m
Eva Fabianova/Matan Roditi/Yonatan Ahdut/Ofek Adirová ... 1:09:40,5 hod ... 6. místo (ze 7)

*

Synchronizované plavání
Dvojice ženy - volné sestavy
Shelly Bobritská/Ariel Nasseeová ... 245,6105 bodu ... 3.místo - BRONZOVÁ MEDAILE
---
Dvojice ženy - technické sestavy
Shelly Bobritská/Ariel Nasseeová ... 243,6250 bodu ... 3. místo -BRONZOVÁ MEDAILE

*

Plavání
Štafeta žen - 4x200 m volný způsob
Gorbenková/Golovatyová/Spitzová/Polonská ... 7:51, 83 min ... 1. místo - ZLATÁ MEDAILE!
---
Štafeta mužů - 4x200 m volný způsob
Loktev/Solovejčik/Ben Šitrit/Cohen Groumi ... 7:09,92 min ... 4. místo - od bronzového umístění je dělilo 19 setin sekundy
---
Znak ženy - 200 m
Aviv Barzelayová ... 2:10,06 min ... 5. místo
---
Motýlek muži - 50 m
Meiron Amir Cheruti ... 23,28 sex ... 4. místo - od bronzového umístění ho dělily 2 setiny sekundy
---
Volný způsob ženy - 100 m
Andrea Murezová ... 54,91 sec ... 6. místo
---
Smíšená štafeta polohový závod - 4x100 m
Gorbenková/Polonsky/Cohen Groumi/Murezová ... 3:45,74 min ... 1. místo - ZLATÁ MEDAILE!
---
Znak muži - 200 m
David Gerčik ... 1:57,53 min ... 6. místo
---
Polohový závod  ženy - 400 m
Anastasia Gorbenková ... 4:36,05 min ... 1. místo - ZLATÁ MEDAILE!
---
Štafeta žen volný způsob - 4x100 m
Polonská/Spitzová/Golovatyová/Murezová ... 3:41, 13 min ... 4. místo - od bronzové medaile je dělilo 12 setin sekundy
---
Volný způsob ženy - 200 m
Daria Golovatyová ... 1:58,62 min ... 5. místo
---
Štafeta mužů volný způsob - 4x100 m
Kartavil/Polonsky/Glivinskij/Loktev ... 3:17,14 min ... 7. místo
---
Znak muži - 50 m
Michael Laitarovsky ... 24,76 sec ... 4.místo - od bronzové medaile ho dělily 2 setiny sekundy
---
Smíšená stafeta - 4x100 m volný způsob
Romano/Glivinskij/Gorbenkovcá/Murezová ... 3:27,02 min ... 4. místo -od bronzové medaile je dělila 1 setina sekundy
---
Polohový závod ženy - 200 m
Anastasia Gorbenková ... 2:09,75 min ... 1. místo - ZLATÁ MEDAILE!
Lea Polonská ... 2:11,18 min ... 2. místo - STŘÍBRNÁ MEDAILE
---
Prsa muži - 50 m
Kristian Pitšugin ... 27,02 sec ... 3. místo - BRONZOVÁ MEDAILE
---
Znak muži - 100 m
Michael Laitarovsky ... 55,23 sec ... 8. místo (poslední)
---
Polohový závod muži - 200 m
Ron Polonsky ... 1:57,36 min ... 2. místo - STŘÍBRNÁ MEDAILE
---
Volný způsob muži - 400 m
Bar Solovejčik ... 3:48,47 miun ... 5. místo
---
Štafeta žen polohový závod - 4x100 m
Spitzová/Golovatyová/Hajonová/Murezovcá ... 4:08,47 min ... 6. místo
---
Štafeta mužů polohový závod - 4x100 m
Gerčik/Pitšugin/Glivinskij/Karetavi ... 3:38,82 min ... 8. místo (poslední)


*

Nové izraelské rekordy
17/06/2024
Ron Polonsky ... 100 m prsa muži ... rozplavby ... 1:00,07 min
Štafeta žen ... 4x200 m volný způsob ... finále ... 7:51,83 min
Anastasia Gorbenková ... 200 m volný způsob ženy ...  rozplavby ... 1:56,74 min
Anastasia Gorbenková ... 100m prsa ženy ... rozplavby ...1:06,15 min
19/06/2024
Štafeta žen ... 4x100m volný způsob ... 3:41,13 min
21/06/2024
Smíšená stafeta ... 4x100 m volný způsob ... finále ... 3:27,02 min
22/06/2024
Kristian Pitšugin ... 50 m prsa muži ... 27,02 sec
Ron Polonsky ... 200 m polohový závod muži ... 1:57,01 min

MEDAILOVÉ POŘADÍ
Izrael ... 4 zlaté - 2 stříbrné - 3 bronzové ... 8 místo z 28 hodnocených



**
« Poslední změna: 23. Června 2024, 21:35:58 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 921
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
ME ve vodních sportech
« Odpověď #1 kdy: 23. Června 2024, 21:36:57 »
Kompletní výsledky Izraele.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15