Autor Téma: Ježíšův hrob  (Přečteno 14957 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.


Offline cizo

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 1
Re:Ježíšův hrob
« Odpověď #1 kdy: 6. Května 2015, 05:09:53 »
Hneď ako som narazil na tento článok začal som sa nad touto témou zamýšľať. Nedospel som k žiadnej dostačujúcej odpovedi dokonca som skončil pri viacerých otázkach. Pre človeka ktorý bol (je) vychovávaný a vedený ku kresťanstvu by mala byť odpoveď jednoznačná teda je to blud, je to len klamstvo, prípadne môžem použiť odpoveď: Meno Joszua (prekl.aram.) nebolo v tom čase nič neobyčajné a tiež meno Mária. Ale to by bolo veľmi jednoduché a zaslepené.
Aká je istota že Nazaretský v podobe ako ho uznáva kresťanstvo v súčasnosti nie je pozmenený udalosťami dejín. Najmä ak si pozriem dejiny rímskokatolíckej cirkvi samotnej ako dokážu meniť názor.
Ak je tento hrob pravý ktoré náboženstvo správne.
Prečo sa snažila cirkev stáročia mlčať o týchto veciach ak je to pravda.


Možno sú moje myšlienky pre niektorých zvláštne ale za posledných pár mesiacov sa dejú v mojom živote zmeny ktoré sú pre mňa nepochopiteľné. No dve najdôležitejšie veci sú pre mňa momentálne Veriť v B-ha a  nerobiť iným to čo nechcem aby robili  mne.


Toto fórum je pre mňa veľmi užitočné na niektoré otázky ktoré mi nedokázali zodpovedať ľudia v mojom okolí som našiel tu.
Ďakujem

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15