Termín: 24-27/04/2014
Místo: Montpellier, Francie
IZRAELSKÁ ÚČAST
Muži
Artiom Aršanky ... kategorie do 60 kg - obhajuje bronz z ME 2013
Tal Flicker a Golan Pollack ... do 66 kg
Sagi Muki ... do 73 kg
Asaf Chen ... do 81 kg
Peter Paltčik ... do 90 kg
Alon Sasson ... do 90 kg
Ženy
Amelie Rosseneuová ... do 48 kg
Gili Cohenová ... do 52 kg
Jarden Gerbiová ... do 63 kg - obhahuje bronz z ME 2013
Liora Wildikanová ... do 70 kg
VÝSLEDKY IZRAELE
Informace k zápisu: u každého judisty je uvedena buď sada čtyř čísel a písmene X, případně sada pěti čísel. Co znamenají? Hodnocení akcí a případnou penalizaci.
Příklad: 1000X ... 1 ipon, 0 waza ari, 0 juko, 0 koka, X bez penalizace
Bodová hodnota: ipon 10/Waza ari 7/juko 5/koka 3
Muži
60 kg
Pool D
1. kolo
Artiom Aršansky - Englmayer (SRN) ... 1000X - 0000X
2. kolo
A. Aršansky - Safarov (Ázerbájdžán) ... 0000X - 1000X - Artiom vyřazen, bronz neobhájil
66kg
Pool B
1. kolo
Tal Flicker - Bessi (Mongolsko) ... 1000X - 0000X
2. kolo
T. Flicker - Gomboc (Slovinsko) ... 0000X - 0000X - Tal vyřazen verdiktem rozhodčích
Pool C
1. kolo
Golan Pollack - Uriarte Marcos (Španělsko) ... 0000X - 0010X - Golan vyřazen
73 kg
Pool C
1. kolo
Sagi Muki - přímý postup do 2. kola
2. kolo
S. Muki - Voelk ... 1000X - 0000X
3. kolo (semifinále Poolu C)
S. Muki - Draksić (Slovinsko) ... 0110X - 1000X - Sagi vyřazen
81 kg
Pool D
1. kolo
Asaf Chen - přímý postup do 2. kola
2. kolo
A. Chen - Lima (Portugalsko) ... 0010X - 1000X - Asaf vyřazen
90 kg
Pool B
1. kolo
Alon Sasson - Toth (Maďarsko) ... 0000X - 1000X - Alon vyřazen
Pool C
1. kolo
Peter Paltčik - Nhabali (Ukrajina) ... 0000X - 1100X - Peter vyřazen
Ženy
48 kg
Pool C
1. kolo
Amelie Rosseneauová - Popová (Rumunsko) ... 0110X - 0000X
2.kolo
A. Rosseneauová - Buchardová (Francie) ... 0000X - 0000X - verdiktem rozhodčích poražena, pokračovala v opravných zápasech
Opravný zápas
A. Rosseneauová - Akkusová (Turecko) ... 1000X - 0000X
Zápas o 3.místo
A. Rosseneauová - Rumjancevová (Rusko) ... 0000X - 1000X - Amelie prohrála a obsadila dělené páté místo
52 kg
Pool B
1. kolo
Gili Cohenová - přímý postup do 2. kola
2. kolo
G. Cohenová - Sejdinovičová (BaH) ... 1010X - 000X
Semifinále Poolu B
G. Cohenová - Kraehová (SRN) ... 0000X - 1000X
Opravný zápas
G. Cohenová - Stankevičová (Arménie) ... 1000X - 0000X
Zápas o 3. místo
G. Cohenová - Ryžovová (Rusko) ... 0000X - 0000X - Gili prohlášena vítězkou a skončila na děleném 3. místě - bronzová medaile pro Izrael
63 kg
Pool A
1. kolo
Jarden Gerbiová - přímý postup do 2. kola
2. kolo
J. Gerbiová - Ozdobaová (Polsko) ... 0000X - 00100 - Jarden vyřazena, bronz neobhájila
70 kg
Pool C
1. kolo
Lior Wildikanová - přímý postup do 2. kola
2. kolo
L. Wildikanová - Matićová (Chorvatsko) ... 0000X - 0010X - Lior vyřazena
**