Všeobecná kategorie > Kultura, hudba, literatura

Pokora

<< < (5/7) > >>

M.Opletal:

--- Citace: Emet kdy  9. Dubna 2012, 17:48:18 ---Opletale, nejsem počítačový geek, ale izraelský voják, takže takovou počítačovou hru se vám zřejmě nepoštěstí vidět, za to v reálu možná i ano, a předpokládám, že výsledek pro vás nebude uspokojivý :-)

Jinak od kdy partizáni ostřelují civilní obyvatelstvo?  To si popletale pletete pojmy s dojmy. Takže se jedná o teroristy, ne o partizány.

Jinak děkuji za upřímnost, že jste napsal, že Asada BOHUŽEL osobně neznáte. To slovo "bohužel" hovoří za vše. ....

--- Ukončit citaci ---


Izraelský voják co umí česky? Sice je tu možnost že jste potom imigrantů z ČS, ale ti většinou přijali hebrejštinu.
Víte, vy mi přijdete dost zmanipulovaní a zfanatizovaní. Stejně jako ti hlupáci američané, co PEVNĚ VĚŘÍ, že obyvatele Íráku OSVOBODILI.  Odkdy je někdo štastný, že půlka jeho rodiny může shnít ve svobodné zemi?  :o

Emet:
Představte si Opletale, že v Izraeli jsou vojáci, kteří umí anglicky, německy, turecký, rusky, amhársky, atd. a dokonce i Česky. To je šok pro vás, co? Cha, cha, cha :-) Dobré ráno Opletale - Доброе утро - בוקר טוב מטומטם

:-)

M.Opletal:

--- Citace: Emet kdy  9. Dubna 2012, 18:07:23 ---Představte si Opletale, že v Izraeli jsou vojáci, kteří umí anglicky, německy, turecký, rusky, amhársky, atd. a dokonce i Česky. To je šok pro vás, co? Cha, cha, cha :-) Dobré ráno Opletale - Доброе утро - בוקר טוב מטומטם

:-)

--- Ukončit citaci ---


Hele frajere, a proč umíte zrovna Česky? Není to tak světový jazyk, aby jste ho uměl jinak, než že k němu máte rodinný vztah, anebo mi tu kecáte  :D

Emet:
No člověče Operace, zkuste hádat. To snad nemyslíte vážně?  Samozřejmě jsem se narodil v ČR. To snad vylučuje to, že jsem izraelský voják? Máte divnou logiku. Žiju v Izraeli už přez 15 let a hebrejštinu samozřejmě ovládám, to ale neznamená, že zapomenu rodný jazyk.

M.Opletal:

--- Citace: Emet kdy  9. Dubna 2012, 19:38:21 ---No člověče Operace, zkuste hádat. To snad nemyslíte vážně?  Samozřejmě jsem se narodil v ČR. To snad vylučuje to, že jsem izraelský voják? Máte divnou logiku. Žiju v Izraeli už přez 15 let a hebrejštinu samozřejmě ovládám, to ale neznamená, že zapomenu rodný jazyk.

--- Ukončit citaci ---
Hochu, a proč by se Čech táhnul do Izraele? A když jste teda Čech, měl jste to sem napsat hned, a nedělat zmatky.  :(

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi