Termín: 23. až 28. 8. 2011
Zastoupení Izraele
MUŽI
Artion Aršansky ... kategorie do 60 kg
Golan Pollack ... do 66 kg
Isoeb Palelašvili ... do 73 kg
Ariel Zeevi ... do 100 kg
Asaf Zahar ... nad 100 kg
ŽENY
Roni Schwartzová ... do 48 kg
Šahar Levyová ... do 52 kg
Jarden Gerbyová ... do 63 kg
Alice Schlesingerová ... do 63 kg
VÝSLEDKY
(I ... ippon; W ... wazari; J ... juko; K ... koka; P ... penalizace)
Artion Aršansky
Skupina B - přímý postup do 2. kola skupiny
2. kolo skupiny
A. Aršansky - Zakari (Niger) ... IWJK-P ... 1010-0 ... 0000-2 - Artion postoupil
3. kolo (čtvrtfinále skupiny)
A. Aršansky - Kim (J. Korea) ... 0000-2 ... 0010-0 - Artion vyřazen
Golan Pollack
Skupina C - přímý postup do 2. kola
2. kolo
G. Pollack - Uriarte (Španělsko) ... 0110-2 ... 0010-1 - Golan postoupil do třetího kola (čtvrtfinále) skupiny
Čtvrtfinále skupiny
G. Pollack - Ungvari (Maďarsko) ... 0000-1 ... 1000-1 - Golan vyřazen
Ioseb Palelašvili
Skupina B - přímý postup do 2. kola skupiny
2. kolo skupiny
I. Palelašvili - Adamiec (Polsko) ... 0000-2 ... 0010-0 - Ioseb vyřazen
Ariel Zeevi
Skupina A
1. kolo
A. Zeevi - Koster (N. Zéland) ... 1000-0 ... 0000-0 - Ariel postoupil do 2. kola (čtvrtfinále) skupiny
Čtvrtfinále skupiny
A. Zeevi - Borodavko (Lotyšsko) ... 0000-0 ... 1010-0 - Ariel vyřazen
Asaf Zohar
Skupina C - přímý postup do 2. kola (čtvrtfinále) skupiny
Čtvrtfinále skupiny
A. Zohar - Verbij (Nizozemí) ... 0020-0 ... 1020-0 - Asaf vyřazen
Roni Schwartzová
Skupina C
1. kolo skupiny
R. Schwartzová - Fukumiová (Japonsko) ... 000-2 ... 1010-2 - Rony vyřazena
Šahar Levyová
Skupina C
1. kolo skupiny
Š. Levyová - Anová (S. Korea) ... 0000-1 ... 1000-0 - Šahar vyřazena
Jarden Gerbyová
Skupina B
1. kolo skupiny
J. Gerbyová -Sllesová Lopezová (Andorra) ... 1000-1 ... 0000-1 - Jarden postoupila do 2. kola (čtvrtfinále) skupiny
Čtvrtfinále skupiny
J. Gerbyová - Nakaová (USA) ... 1100-0 ... 0000-0 - Jarden postoupila do 3. kola (semifinále) skupiny
Semifinále skupiny
J. Gerbyová - Žolnyrová (Slovinsko) ... 0000-1 ... 1010-0 - Jarden vyřazena
Alice Schlesingerová
Skupina D
1. kolo skupiny
A. Schlesingerová - Ylinenová (Finsko) ... 1000-0 ... 0000-0 - Alice postoupila do 2. kola (čtvrtfinále) skupiny
Čtvrtfinále skupiny
A. Schlesingerová - Drexlerová (Rakousko) ... 0000-2 ... 0010-1 - Alice vyřazena
Závěr:
Ani jeden z izraelských judistů a judistek nepostoupil ze skupiny, ať už do finálové nebo opravné části turnaje. Čtyři reprezentanti (míněny i ženy) absolvovaly byly vyřazeny v úvodním zápase, rovněž čtyři ve druhém; pouze Gerbyová bojovala na tatami třikrát (2 výhry, jedna porážka). Z tohoto hlediska je právě ona nejúspěšnější členkou výpravy.
**