Autor Téma: Zmanim - anketa  (Přečteno 9842 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Zmanim - anketa
« kdy: 17. Března 2011, 12:59:42 »
Jak jste si možná všimli, na titulní stránku Eretzu se do pravého sloupce vrátili odkazy na Zmanim pro některá města v České republice a na Slovensku.

O odkazy na externí web se jedná proto, že pokud bychom zobrazovali Zmanim přímo na Eretzu - což by šlo - mohlo by to být z prostorových důvodů jen pro několik málo měst a i tak by to nebylo příliš přehledné.

Nyní bychom potřebovali slyšet Váš názor na to, jaká města mají být do seznamu Zmanim zahrnuta (na webu, kam odkazy vedou, si lze vyhledat ještě řadu jiných měst v ČR a na Slovensku, ale nás teď zajímá, na která má být uveden odkaz přímo z Eretzu).

1) tak jako v současnosti -  v ČR všechna města, kde sídlí židovské obce, na Slovensku pak několik významnějších (a geograficky odlišných) měst, kde sídlí židovské obce.

2) všechna města, kde sídlí ŽO v ČR i na Slovensku

3) krajská města v ČR (14 měst) a na Slovensku (8 měst)

4) jiná varianta (jaká?)

Záměrně tento dotazník, byť je na první pohled formou ankety, není udělán jako prosté anketní hlasování, neb by nás potěšilo, kdybyste kromě prosté odpovědi uvedli i argumenty  :) Nebude-li na anketu ohlas, vybereme nejpozději koncem března některou z možností sami - s rizikem, že na pozdější námitky nebude brán zřetel.



Offline Tamar

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 688
  • skype: mar.se22
Re:Zmanim - anketa
« Odpověď #1 kdy: 17. Března 2011, 14:56:46 »
mě osobně stačí Praha, Brno, (Jankovice mám nastavené v kaluachu ..  8) )

ale mám dotaz týkající se jiné části bývalé titulní stránky.. .. čtení Tóry.. ??

přímý odkaz tam nikde není.. odkazy na minulé parašot, které jsem různě uveřejňovala, fungují, z čehož jsem usoudila že soubory jsou stále uložené tam, co byly.. takže chybí jen odkazy.. :)

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re:Zmanim - anketa
« Odpověď #2 kdy: 17. Března 2011, 19:29:21 »
Myslim, ze bohate staci Praha, Brno, Bratislava, Kosice. mozna Olomouc.

Offline Dan

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
Re:Zmanim - anketa
« Odpověď #3 kdy: 18. Března 2011, 12:08:18 »
Ještě by tam měl být Cheb, nebo aspoň KV.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15