Autor Téma: Kolonizace světa?  (Přečteno 33287 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Ester

 • Host
Kolonizace světa?
« kdy: 4. Září 2009, 16:57:28 »
Zajímá mne Váš názor. Zhlédli jste film, který koluje na internetu o kolonizaci světa? Jde hlavně o Evropu, ve které se snižuje porodnost, (protože páni politikové problémy matek neřeší!) - ale Evropanů neubývá, protože se v ní usazují a muslimky hojně rodí, a půjde-li to tak dále, tak budou v dosahu tohoto století muslimové v Evropě početně převažovat, i se všemi důsledky pro stávající evropskou civilizaci. Zajímalo by mne, co je na tom pravdy, pokud ano, jak se bude postupovat?

ari180

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #1 kdy: 10. Listopadu 2009, 19:51:54 »
nazdar...
Samozrejme,je to pravda...v tomto pripade nejde o apokalipticticke predpoklady typu 2012,ale o realnu skutocnost. Mohamedanska porodnost je velmi vysoka,nelegalnych imigrantov je coraz viac...a takisto sa aj vyhrocuje situacia. Bod zlomu nastane v momente,kedy budu mat islamske strany dostatocnu volicsku zakladnu-dostatocne vela moslimskej pospolitosti,aby mohli spociatku--demokraticky-- (ved aj hitler bol zvoleny demokratickou cestou) presadit/zaviest v spolocnosti nedemokraticke prvky. Nieco z toho sa uz v podstate aj deje.

Ironiou v tomto pripade je,ze jedinym sposobom ako zaistit/zabezpecit buducnost demokracie, je vyuzitim nedemokratickych prostriedkov.

martindeporres

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #2 kdy: 11. Listopadu 2009, 10:45:50 »
Ari: Vaše poslední věta by zasloužila vytesat do kamene, neb máte naprostou pravdu. Problém je ten, že nikdo, naprosto nikdo, se neodváží těch prostředků použít, neboť by byl obviněn z nacionalismu, fašismu extremismu, terorismu, pedofilie, zoofilie a já nevím z čeho ještě. Viděl bych ještě druhou cestu, cestu duchovní obnovy  Evropy, ale to je cesta stejně nereálná, jako  to první řešení.

Offline Tomsik

 • Starší člen
 • ****
 • Příspěvků: 407
 • Pohlaví: Mužské
  • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #3 kdy: 11. Listopadu 2009, 22:15:09 »
Valka se zrejme blizi a malokdo si to uvedomuje...
(no snad me neukamenujete ;D)

martindeporres

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #4 kdy: 12. Listopadu 2009, 07:18:09 »
Valka se zrejme blizi a malokdo si to uvedomuje...
(no snad me neukamenujete ;D)
No, spíš mám ten pocit, že už je tu.

ari180

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #5 kdy: 12. Listopadu 2009, 19:15:55 »
Minule som videl reportaz s jednym panom,ktory zije v Izraeli. V podstate islo o to,ze ked bol maly samozrejme skoncil s celou rodinou v koncentracnom tabore a prezil (okrem neho este niektory z jeho rodicov alebo surodencov,neviem).Po vojne odisli do Izraela.
Reporter sa ho pytal,ci si mysli ze vo svete este niekedy nastane svetova vojna. Ten pan povedal,ze ano...schyluje sa vojne medzi Zidmi a krestanimi na jendej strane a moslimami na druhej...ale ze dufa ze sa uz toho nedozije.

martindeporres

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #6 kdy: 13. Listopadu 2009, 12:56:37 »
Ari: něco takového už bylo ve fatimském zjevení, když si přečtete něco z Nostradama, tak je to tam taky. Jenže skutečně mám pocit, že už to začalo. Irák, Afghanistán, Irán .... Co má být to bude. Není třeba se vzrušovat. Vše se děje pod dohledem Stvořitele a On je konečný vítěz.

Zina

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #7 kdy: 14. Listopadu 2009, 20:16:47 »
V minulosti mnohokrát došlo k velkému stěhování národů.Usedlejší byli poražení. Hunové,Avaří a další došli do Evropy.Jeden národ(kmen) byl podmaněn a tak to jde celou historií až k součastnosti.Rozdíl vidím,že tehdy nezbývalo než bojovat.V dnešní Evropě se jen hovoří(nedej bože,aby se někdo necítíl diskriminován,lidská práva se skloňují ve všech pádech).Nelze se divit,že jsou vytvořeny podmínky pro všechny tvz.přistěhovalce.
Nejsem proti pomoci lidem v nouzi.Pomoci jde i jinak,než určit přistěhovalecké kvoty.

Offline Dan

 • Plný člen
 • ***
 • Příspěvků: 134
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #8 kdy: 14. Listopadu 2009, 22:16:51 »
Historie se opakuje, choulostivá a rozmazlená civilizace je rozložena vitálními a nenáročnými barbary. Je jen otázkou času kdy muslimove ovládnou Evropu, je to možné zpomalit, ne však zastavit. Jak říkají muslimové, naší hlavní zbraní jsou vaginy našich žen. Dnes už je na boj pozdě. Evropa se dostane úroveň dnešního Turecka, Albánie nebo Libanonu, nestane se Iránem, Súdánem nebo Saudskou Arábií (možná až na některé oblasti západoevropských velkoměst). Islamizaci se dá bránit pouze nějakou vládou pevné ruky, totalitou, která zavede nějakou obdobu Norimberských zákonů, tentokrát ale pro muslimy, nevím jestli je lepší nějaký umírněný islám, nebo vojenská junta, ale to už tu myslim kdysi někdo napsal.

jochanan

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #9 kdy: 15. Listopadu 2009, 02:29:23 »
charedimská porodnost je ale stále vyšší než jakkákoliv jiná, že by to byla odpověď a ostrůvek naděje  ;D i když v tom množství muslimů a navíc nejsem fakt ortodox  ???

martindeporres

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #10 kdy: 16. Listopadu 2009, 00:38:45 »
ari, vy jste  těžký pravicový extremista  ;D. A já asi taky, protože v tomhle s vámi souhlasím.  Otákou pořád zůstává, který politik, či politická strana by měla  odvahu ty muslimy deportovat. Buďme realisty a přiznejme, že zatím nikdo.

Offline brian04

 • Nováček
 • *
 • Příspěvků: 28
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #11 kdy: 16. Listopadu 2009, 05:51:45 »
Předem chci řici, že nejsem žádného vyznání, ale věřím v židovské náboženství (snad pochopíte jak to myslím ;) )
Momentálně žiju v Indonésii (jsem tu na studijním pobytu) a mám tu možnost poznat místní lidi, kteří jsou muslimové a jejich názor na věc.
Muslimství v indonesii je hojně rozšířené a není až tak hlídané jak v jiných zemích s tímto vyznáním. Ale jejich názor na věc je jasný každý chce odejít do Evropy!!! Já nejsem extremista nebo rasista, ale sakra proč chtěj do evropy ane do nejaké jiné muslimské země my nejsou schopni říci .... oni to mají asi uz zakodované v DNA !!

A další věc, názor na Izrael je stejný jako v jiných zemích s muslimským náboženstvím. No, že by tahle země byla nějako úžasná tak asi jedině krajinou a to je vše. příště bude studijní cesta jinam  ;)

Elazar

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #12 kdy: 16. Listopadu 2009, 12:03:22 »
Nacismus to samozřejmě je, o tom žádná  ;D Ale když jsem si dal tu práci, a přečetl celou tuto duchaplnou debatu, tak mám jeden dotaz na všechny zúčastněné řešitele konečného řešení muslimské otázky:

Je jasné, že máte na mysli nějaké to řešení typu deportace/vyhlazení a nehodlám ho nikomu z vás vymlouvat (už jen proto, že je to marné  ;) ), jen by mě zajímala jedna jediná věc (a to zcela vážně):


Jak chcete právně ošetřit to, že postavíte islám a muslimy v Evropě mimo zákon, a právně oddůvodnit případné vyhlášení onoho staného práva a deportace muslimů?

Když:
1) se cca polovina muslimů narodila (nebo tou dobou se už jistě narodí) v Evropě a tudíž má na to žít v Evropě stejné právo jako kdokoli jiný, kdo se zde narodí (o jejich potomcích nemluvě).

2) na území států jako Bulharsko, Albánie nebo státy bývalé Jugoslávie je početná muslimská populace, která není složená z přistěhovalců ani jejich potomků (a tudíž i nejsveřepější nácek bude obtížně hledat důvody pro jejich vypovězení).

3) co udělat s muslimy, kteří kromě toho, že věří v alláha a muhamada, nijak neporušují zákon?

4) (což mě zajímá nejvíc) pokud by byly přijaty zákony, které by tyto tři výše zmíněné skupiny skutečně odsoudily k deportaci (nebo trestu odnětí svobody, případně smrti za provozování nezákonné činnosti (tj. být muslimem)), jak zabráníte tomu, aby takto vzniklý precedens a celá následná legislativa nebyla nadále aplikovatelná na židy/křesťany/animisty/hárekrišňáky/chovatele akvarijních rybiček nebo spolku přátel žehu?

Berte to třeba tak, že období populistických keců alá Sládek jste si už odbyli ve volební kampani a teď jste se třeba dostali jako poslanci do parlamentu (jedno jakého). Chcete se zbavit muslimů v Evropě a máte předložit zákon, který by to umožňoval. Jak bude ten zákon znít?

P.S. Při psaní odpovědí mějte prosím na paměti, že internetová fóra (zvláště pak fóra jako tohle) a IP adresy (případně i totožnost přispěvovatelů) jsou sledovány bezpečnostními složkami (PČR a spol.) a že zákon platí i na internetu. Hezký den  :D

Offline petahyah

 • Nestor
 • *****
 • Příspěvků: 618
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #13 kdy: 16. Listopadu 2009, 13:08:31 »
ari, vy jste  těžký pravicový extremista  ;D. A já asi taky, protože v tomhle s vámi souhlasím.  Otákou pořád zůstává, který politik, či politická strana by měla  odvahu ty muslimy deportovat. Buďme realisty a přiznejme, že zatím nikdo.

Jak nikdo?!
Na ultralevicové straně politického spektra je plno skupinek a straniček korporativně a nacionálně SOCIALISTICKÉHO typu, tedy fašistů a nacistů, kteří by to rádi udělali.
Otázkou je jesli by jsme si pomohli.  ;D
Dalším řešením je, vojenská junta chilského typu a její vláda tvrdé ruky, nebo nějaká obdoba jihoafrického apartheidu, tedy demokracie jen pro část obyvatel.
Otázkou zůstává co by se běžných obyvatel více dotklo, zda mírná islamizace nebo totalita řízená původními obyvali.  ;D  >:D
יואל טייטלבוים

martindeporres

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #14 kdy: 16. Listopadu 2009, 13:13:27 »
Elazar. I vy máte pravdu. Grund toho všeho vidím v tom, že by se mělo velice důsledně jít proti všem idologiím, která mají ve svém programu fyzickou likvidaci nějaké skupiny lidí a je jedno, jestli jiného vyznání, bužoazie, "podřadných" národů, hlásají nenávist.  A nemusí na to být nový zákon z parlamentu. Stačí důsledně podle těch stávajících postihovat uskupení, která tenhle program mají. Postavit je mimo zákon nejen de jure ale i de facto. Islám se svými výzvami k zabíjení nevěřících by byl mezi prvními. A komunisti by neseděli v parlamentu ale za mřížemi.

martindeporres

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #15 kdy: 16. Listopadu 2009, 13:16:59 »
Petayah: to sice je, ale  zaplaťnebe, snad se nikdy k moci nedostanou. Já tyhle  strany beru tak, že svým způsobem upozorňují na slabosti demokracie.  Jako projev nemoci společnosti. Stejně jako komunisty.

Zina

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #16 kdy: 16. Listopadu 2009, 17:47:24 »
Pane Elazare: vůbec nemám na mysli deportace a násilí.Jde mi  o takovou maličkost.Chcete-li striktní dodržování zákonů hostitelské země.(Příklad někteří imigranti se chovají spůsobem takovým,že ve své zemi by si zdaleka nemohli dovolit to co u nás)Co se týká náboženství,jsem dálek toho se starat kdo jaké náboženství vyznává.Nejsem si ovšem jista tím,že nenastané doba a bude omezená moje svoboda vyznání,nebo mě bude vnucována.

Elazar

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #17 kdy: 16. Listopadu 2009, 18:09:24 »
Postavit je mimo zákon nejen de jure ale i de facto. Islám se svými výzvami k zabíjení nevěřících by byl mezi prvními.

Výzvy k zabíjení jsou i v Bibli. Takže otázka platí: Jak chcete postavit islám mimo zákon, aniž byste tím vytvářeli predcedens pro postavení všech možných skupin mimo zákon?

Offline Samuel

 • Nováček
 • *
 • Příspěvků: 460
 • Pohlaví: Mužské
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #18 kdy: 16. Listopadu 2009, 19:27:17 »
Eleazare, nemyslím, že je nutné stavět mimo zákon islám jako náboženství. Je ale nutné každý projev nezákonného chování i na straně muslimů okamžitě odsoudit a trestat.
V současné době je v mnoha zemích západní demokracie situace, že se mnozí bojí jakkoli negativně projevit vůči muslimům, aby nebyli nařčeni tu z rasismu, tu z xenofobie a podobně.
Pokud nějaký konkrétní imám v mešitě bude hlásat nenávist k ostatním občanům země, jiným národům, nebo náboženstvím a vyzývat k jakékoli násilné formě boje, pak by měl být zavřen až zčerná. B-hužel si to nikde v rámci té falešné pseudokorektnosti nedovolili a tak jim rostou křídla a sebevědomí.
Nebo mi snad unikly informace o tom, že by v Evropě v křesťanských kostelích nebo v synagogách bylo vyzýváno k boji proti muslimům nebo oslavovány teroristické činy ?
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

ari180

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #19 kdy: 16. Listopadu 2009, 19:43:55 »
Elazar : o vyhlazovani tu rec ani nepadla. Nieje to nacizmus,netahajte do toho termin konecna otazka. Znovu opakujem,som clovek maximalne demokraticky zalozny,verim v ludske prava a slobodu slova. Ak vsak nejaka skupina ludi propaguje ideologiu ktora slobodu slova popiera,takato skupina nema ziadne pravo na existenciu. Je az nehorarzna drzost prirovnavat sucasnu moslimsku otazku ku Zidovskej otazke z 2sv.vojny.

1,Riesime tu krajnu situaciu...pod pojmom krajna situacia si predstavujem nieco ako obcianska vojna,pri ktorej je priamo ohrozena DEMOKRACIA a LUDSKE PRAVA. Moslimske gangy budu utocit na statne zlozky,napadat obcanov,rabovat a kricat pri tom allahu akbar.
V takejto situaci uz bude jedno kto sa narodil a kto sa nenarodil v EU. Kazdy moslim chyteny pri povstani by bol deportovany.

2,Bulharski a Albanski moslimovia su mentalne na inej urovni nez ich neeuropski sukmenovci. Su znacne benevolentnejsi.

3,Moslimovia veriaci v allaha a mohameda,neporusujuci zakon by dostali na vyber-mozu v EU zostat,ale akceptuju fakt,ze Islam ako fasisticka ideologia,kvoli ktorej sa takmer od zakladov zmeni Europa bude ilegalny a koran zakazany.


4,A povedzte mi kde vo svete sa Zidia,Krestania ci chovatelia akvarijnych rybbiciek snazia o prevrat s naslednym zavedenim teokracie.Pretoze to je o co tu  ide. O udrzanie demokratickej podoby Europy.
« Poslední změna: 16. Listopadu 2009, 19:48:07 od ari180 »

ari180

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #20 kdy: 16. Listopadu 2009, 19:57:42 »
Elazare doposial ste len oponovali (nezazlievam Vam to,kladli ste rozumne otazky a proti argumenty) lenze vy samozrejme nieste nas nepriatel a viem ze Vam na slobode zalezi rovnako ako nam ostatnym a tak,velmi rad by som pocul Vas osobny nazor na buduci vyvoj v Europe. Akymi prostiedkami by ste vy zabezpecili aby si Europa udrzala svoju demokraticku podobu?

Offline Tomsik

 • Starší člen
 • ****
 • Příspěvků: 407
 • Pohlaví: Mužské
  • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #21 kdy: 16. Listopadu 2009, 21:32:43 »
Myslim, ze toto nema reseni, alespon ne takove, aby jsme si vsichni mohli oddychnout... :-X

martindeporres

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #22 kdy: 16. Listopadu 2009, 21:49:42 »
Postavit je mimo zákon nejen de jure ale i de facto. Islám se svými výzvami k zabíjení nevěřících by byl mezi prvními.

Výzvy k zabíjení jsou i v Bibli. Takže otázka platí: Jak chcete postavit islám mimo zákon, aniž byste tím vytvářeli predcedens pro postavení všech možných skupin mimo zákon?
Samuel a Ari vám za mě odpověděli. Když už jsme u té Bible resp Tóry . Když Izraelité vstupovali pod Jozuem do zaslíbené země, měli příkaz vybít její tehdejší obyvatele. Někdo mě tady poučil o tom, že Tóra je nadčasová.  Platí tento příkaz dosud? *******************************************************************************************************************************
« Poslední změna: 16. Listopadu 2009, 23:28:47 od Scooolie »

Offline Scooolie

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 2 206
 • Pohlaví: Mužské
  • Eretz.cz
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #23 kdy: 16. Listopadu 2009, 23:33:20 »
Smazal jsem část příspěvku ID martindeporres. Současně uděluji první a poslední varování, a to nejen jemu, ale obecně:

Debaty na téma vyhladit nějaký (jakýkoliv) národ jsou nevítané a nepřípustné, ledaže by se jednalo o jasné a jednoznačné odmítnutí takového názoru. Pokud kohokoliv taková zhovadilost napadne, ať si ji nechá pro sebe. A jak zde bylo již, nikoliv mnou řečeno, IP adresy jsou k dispozici zdaleka nejen moderátorům tohoto fóra a zdaleka nejen s jejich souhlasem či vědomím...

Než začneš psát, zapni mozek!

ari180

 • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #24 kdy: 17. Listopadu 2009, 01:05:10 »
Pamatate si este na Londynsku demonstraciu mohamedanov...zopar transparentov...

EXTERMINATE those who insult islam (vyhladte tych co urazia islam)

Freedom go to hell                              (sloboda chod do pekla)
Europe take some lesson from 9/11        (Europa pouc sa z 9/11)
Behead those who insult islam               (zotnite tych ktory urazia islam)
Masacre those who insult islam              (zmasarkujte tych co urazia islam)
Europe is a cancer,islam is the answer    (europa je rakovina,islam je liek)
Islam will dominate the world                 (islam bude dominovat svetu)
British police go to hell                         (britska policia do pekla)

zachytil niekto ich ip adresy?Pretoze tomuto sa teda hovori drzost a zhovadilost prveho stupna.
« Poslední změna: 17. Listopadu 2009, 01:07:40 od ari180 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15