Autor Téma: Javier Solana  (Přečteno 20006 krát)

0 uživatelů a 2 Hostů prohlíží toto téma.

martindeporres

 • Host
Javier Solana
« kdy: 12. Července 2009, 19:59:34 »
Vysoký představitel EU pro zahraniční a bezpečnostní politiku Javier Solana vyzval Radu bezpečnosti OSN, aby uznala palestinský stát do určitého data, i když Izraelci a Palestinci sami vzájemné dohody nedosáhnou. Tato výzva podle ze Solanových úst zazněla při sobotní přednášce v Londýně.   :o :o :o  Ví ten člověk vůbec co říká?
« Poslední změna: 12. Července 2009, 20:01:12 od martindeporres »

Offline Vader

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 1 626
 • Pohlaví: Mužské
Re: Javier Solana
« Odpověď #1 kdy: 12. Července 2009, 20:48:00 »
Je klsteny samec tura domaciho  :(

Offline Samuel

 • Nováček
 • *
 • Příspěvků: 460
 • Pohlaví: Mužské
Re: Javier Solana
« Odpověď #2 kdy: 12. Července 2009, 20:54:03 »
Jen další stupidita ze strany EU, která při současném složení Rady bezpečnosti OSN má šanci, že o ní zástupci států s pochybnými totalitními režimy, či režimy tolerujícími nebo podporujícími terorismus budou vážně debatovat. Zajímalo by mně, jakou má Solana představu o hranicích a podmínkách pro vznik tohoto státu bez dohody. Ještě, že snad USA využije právo veta.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Scooolie

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 2 206
 • Pohlaví: Mužské
  • Eretz.cz
Re: Javier Solana
« Odpověď #3 kdy: 12. Července 2009, 21:30:55 »
Píšu zrovna o tom krátký komentář na zítřek. Je to neuvěřitelná drzost!

Nicméně do vlastních řad: Každý z čtenářů Eretzu, který podporuje přijetí Lisabonské smlouvy, podporuje právě takto zvěrský přístup k Izraeli. Dosud má naše zamini ještě právo formulovat postoj ČR k Izraeli . který je samozřejmě mnohem rozumnější než Solanův. Jakmile vstoupí v účinnost LS, tak se zavádí "společná zahraniční politika EU", která je jednotná a kde neplatí právo veta. Pak bude i postoj ČR MUSET být totožný jako postoj EU.

Co dodat? Snad je "hanba eurofederalistům, ničitelům svrchované České republiky!"

martindeporres

 • Host
Re: Javier Solana
« Odpověď #4 kdy: 12. Července 2009, 22:24:00 »
A teď babo raď.  Ják se bavit na toto téma a nedopustit se lašonování. ;D

Offline Míla

 • Plný člen
 • ***
 • Příspěvků: 186
 • Pohlaví: Ženské
 • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: Javier Solana
« Odpověď #5 kdy: 12. Července 2009, 23:09:45 »
Vážení, chci doufat, že by se to teď po volbách v EU mohlo trochu změnit. Také vidím, že i Obama vidí, že to kamarádství s islámskými republikami, není tak jednoduché a zdá se mi, že přístup nové vlády v Izraeli v tom zmatku a  těžkém teď mezinárodním přístupu k této zemi, si vede takticky. Denně sleduji všechny možné zprávy a z toho mi to nějak vyplývá. Myslím, že prohlášení nějakého Solany a ještě v OSN, kdy víme, že ještě  nic nedokázalo, by vývoj nemělo narušit. Vzpomeňte si na jejich usnesení ve válce v Gazi a nikdo to prakticky nerespektuje. Nám, kteří jsme tak trochu za vodou, nezbývá než se jen modlit za náš Izrael, aby dal sílu a chytrost vedení Izraele a rozum vedoucím pohlavárům ve světě. Míla :)

martindeporres

 • Host
Re: Javier Solana
« Odpověď #6 kdy: 12. Července 2009, 23:40:05 »
Míla, to chceme doufat snad všichni tady. Snad mi to Nejvyšší, buď mu chvála odpustí, pana Solanu považuji za klasického škodiče, který svoje destruktivní schopnosti dostatečně prokázal už na bývalé Jugoslávii. Co se Izraele týče,  pevně věřím, že  Nejvyšší, budiž mu chvála, jej neopustí. Tak trochu mě napadá ten žalm .. proč se národy bouří,  proč pohané kují marné plány, proti Hospodinu a Jeho pomazanému... a  hned vzápětí  Blaze tomu, kdo svou  naději vložil v Hospodina... Ty modlitby za Izrael Nejvyšší, budiž mu chvála, slyší. 
P.S. víte, proč rád chodím na toto fórum?  Je pro člověka ztracený a zbytečný každý den, kdy alespon jednou nechválí Stvořitele, budiž veleben. A tady v jednom příspěvku to můžu hned udělat několikrát.  A mám to ke své obvyklé denní dávce modliteb navíc. ;)

Offline Scooolie

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 2 206
 • Pohlaví: Mužské
  • Eretz.cz
Re: Javier Solana
« Odpověď #7 kdy: 13. Července 2009, 00:54:19 »
Solana není "nějaký" Solana. Je to vysoký zmocněnec pro společnou zahraniční a bezpečnostní politiku EU. Naopak Evropský parlament má pravomoc prakticky nulovou. A výsledky voleb? Ty jsou zcela nepodstatné, protože v EP nefunguje jako v rámci národního státu dělení na pravici a levici, ale po dlouhá léta vzájemně dohodnutý pakt Evropské lidové strany a Strany evropských socialistů - kteří společně protlačují federalizaci EU. Liší se jen v nepodstatných detailech.

Federalizovaná EU je skutečný průšvih. Třetí Řím, z něhož vzejde Šelma - mám-li chvilku opustit chladně racionální argumentaci.

Offline fanuel

 • Starší člen
 • ****
 • Příspěvků: 263
 • Zdravím
Re: Javier Solana
« Odpověď #8 kdy: 13. Července 2009, 06:58:57 »
Zdravím,
byli jsme před Solanou budeme i po Solanovi.
Ovšem nejsem si jist, jestli pak bude ještě Solana. Šelma bude ještě pár dní  škodit, to znamená pozve národy k hostině, kde bude pití a hody až do rána takto zpitá šelma jista si vítězstvím se probudí k ránu. Jaksi to ráno bude poslední pro ostatní národy co přijmou pozvání šelmy. Světlo a syn člověka (světlo a všechna moc jemu je dána od (B)) je záruka vyvedení Izraele v posledních dnech ze shromáždění smrti k životu v (B). Rozhodný je den je 2018 a tak víra v (B) Izraele je to, co nám dává nadějí, spravedlnost a soud. Stanek (Fanuel) ;D 8) >:D

martindeporres

 • Host
Re: Javier Solana
« Odpověď #9 kdy: 13. Července 2009, 08:23:22 »
fanuel:
co se Solany týče, zajisté máš pravdu. Jest tu tento problém. Toho člověka musel do té funkce někdo navrhnout a dosadit. A musela to být skupina lidí, kteří museli vědět, co je zač, znát jeho názory a přinejmenším s nimi souhlasit, pokud není ten člověk přímo vykonavatelem jejich vůle. Tedy odejde-li jeden přijde druhý, podobný. Vyplývá mi z toho tedy zásadní otázka, kdo vlastně ovládá EU? Kdo je ta šedá eminence v pozadí? Co je to za mafii? Pokud je moje teorie pravdivá, tak jsem nejsem  jen těžký euroskeptik ale spíš jsem zarytý odpůrce EU jako takové, zvláště pak  EU lisabonské. A to i při tom mém tvrzení, že neexistuje takový průšvih,  aby z něj Nejvyšší, buď mu chvála, neudělal něco dobrého.
Scoolie:
nekoukal bych se na to tak těžce apokalypticky. Byť jsou náznaky, že se to proroctví plní a  Apokalypsa už jede naplno. A žádná šelma nevzejde, ta už je tady. Jenže těch vysvětlení, co a kdo ta šelma má být, jsem už slyšel a četl tolik..... Každý si ten obraz nejak vysvětluje a co člověk, to názor.
P.S. ten článek jste napsal fakt hodně dobře.
« Poslední změna: 13. Července 2009, 08:26:14 od martindeporres »

Offline gvodrazka

 • Nestor
 • *****
 • Příspěvků: 1 001
 • Pohlaví: Mužské
Re: Javier Solana
« Odpověď #10 kdy: 13. Července 2009, 09:44:35 »
 :D Blahorodý Scooolie, prosím Vás. V zásadě jste veden dobrými úmysly i dobrým a zlatým srdéčkem.  :)

Nadiktování „two state solution“ ze strany UN je zajisté mezinárodně právní deviace UN. Ale! Pokud o tom bude UN rozhodovat, nebude to zítra ani pozítří, nýbrž možná nikdy, protože nemají vůbec znalost věci. Ano, nabízí se pohotově paralela s Mnichovem, ale není to příliš přesné, pouze se to zdá mít společný koeficient a tím je „ o nás bez nás“.
Tohle se prostě nedá rozhodnout od zeleného stolu a UN to ví, resp. předpokládám, že s tím v Radě bezpečnosti Solanu vyženou. Co třeba takové právo národa na sebeurčení a jiné fundamentální říkanky UN před spaním? Stejně jako to ví celý Erec, který zná dopodrobna, kde jsou všude židovské micpe a kde se to hemží jen samými palestinci. Za takového stavu nelze jen tak mirnichtsdirnichts narýsovat na mapě ležící na zeleném stole nějakou čáru a direktivně ji prosazovat jako hranici. Tuhle hranici bude nutno preparovat s mikroskopem v ruce…
 
Vy dobře víte, že jsem příznivec Lisabonu a také dobře víte z jakých důvodů. (Aby šli konečně od mísy všichni ti kryptokriplové a staré struktury, produkující v Česku jen programový chaos). Lisabon nevylučuje bilaterální smlouvy jednotlivých členů s mimoEU subjekty. I když tedy, jak správně tvrdíte, bude existovat společná politika EU, nevylučuje to exkluzivní vztahy České republiky s Izraelem – vždyť jen co máme doteď smluv s Českou republikou a ty jen tak nelze zneplatnit přijetím Lisabonu.

Navázal bych nejnovějšími zprávami o jednání na téma Izraele jako členky NATO. Podotýkám to v této souvislosti jen proto, že těžko jdou dohromady jednání o potenciálním členství v NATO s ambivalentním postojem EU k Izraeli v otázce blízkovýchodního urovnání.

I když by izraelské členství bylo na první pohled elegantní a blyštivou věcičkou, nedovedu si představit, že by Izrael mobilizovala (a chas ve chalila cedila krev) kvůli napadení nějakého jiného člena NATO. Nebo že by se kvůli zhoršení situace v kaliningradské enklávě (ohrožující Polsko a Německo – tradiční přátele Izraele ;)) izraelské ponorky třídy Delfín účastnily blokády v Bosporu a Dardanelách, bráníce tak výjezdu ruské floty z Černého moře do Středozemního moře…

Bylo by jistě slušivé, kdyby se doména NATO rozšířila na celou Levantu, ale byly by v NATO též státní entity Fatahstan a Hamastan?! společně s námi?!

Určitě by to přiblížilo konečné rozuzlení šachové partie s Íránem, který by si rozmyslel konfrontaci s NATO (kór kdyby v NATO byl i Libanon), ale určitě by to také znamenalo převzetí částečné vojenské aktivity proti militantním palestincům – a tu by se NATO rázem octlo s bosenským scénářem na pahorcích Ješy.

Přál bych si být velmi, velmi dlouho živ, abych viděl, jako to dopadne a až to dobře dopadne.... Žijeme v zatraceně zajímavé době. ;Dmartindeporres

 • Host
Re: Javier Solana
« Odpověď #11 kdy: 13. Července 2009, 10:32:48 »
Gvodrazka: to víte vy, že nadiktovat nějak od stolu hranice  je asi tak stejné, jako někoho operovat sekyrou. Ale ví to taky ti  pánové v EU? A pokud to ví, nedělají tohle všechno s nějakým úmyslem?  V konečném důsledku je jedno, jestli je někdo navedený nebo blbý. Jinak chtěl bych sdílet váš optimismus ohledně EU a starých struktur  v naší zemi. Mám silný pocit, že ten programový chaos je i v EU a je rovněž vydatně produkován levicovými živly.

Offline Scooolie

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 2 206
 • Pohlaví: Mužské
  • Eretz.cz
Re: Javier Solana
« Odpověď #12 kdy: 13. Července 2009, 12:09:38 »
Drahý můj příteli optimisto, gvodrazko :)

jak rád bych sdílel Váš dějinný optimismus! Leč není mi dáno a moje myšlení se vždy odehrává v poloze "doufej v lepší, ale chystej se na nejhorší."

Rada bezpečnosti samozřejmě direktivně od stolu hranice stanovit může. Co by jí v tom mohlo zabránit, pokud se USA přidají na stranu "míru a pokroku"? Prostě se přijme rezoluce RB o tom, že se uznává Palestinský stát v hranicích jordánského a egyptského záboru území na západ  od Jordánu před Šestidenní válkou. Z hlediska právního není nic lehčího. A pak se začnou uvalovat sankce na Izrael za to, že se odmítá stáhnout z "území Palestinského státu." Vylučování z mezinárodních organizací, ekonomický bojkot, atd. Co by v tom mohlo RB zabránit?

A co se týče vztahů ČR-Izrael, tak ty budou po vstupu LS v účinnost jen takové, jak to nebude odporovat společné zahraniční politice EU. Pokud tedy EU např. uvalí sankce na Izrael, tak ČR nebude smět plnit své závazky z dvoustranných smluv s Izraelem, jinak se sama vystaví sankcím v rámci EU za narušování jednotné zahraniční politiky. Stručně řečeno: Účinností LS končí ČR jako nezávislý stát zcela prokazatelně. Neb vlastní zahraniční politika je znakem nezávislého státu.
« Poslední změna: 13. Července 2009, 12:14:26 od Scooolie »

Offline petahyah

 • Nestor
 • *****
 • Příspěvků: 618
Re: Javier Solana
« Odpověď #13 kdy: 13. Července 2009, 13:29:15 »
Píšu zrovna o tom krátký komentář na zítřek. Je to neuvěřitelná drzost!

Nicméně do vlastních řad: Každý z čtenářů Eretzu, který podporuje přijetí Lisabonské smlouvy, podporuje právě takto zvěrský přístup k Izraeli. Dosud má naše zamini ještě právo formulovat postoj ČR k Izraeli . který je samozřejmě mnohem rozumnější než Solanův. Jakmile vstoupí v účinnost LS, tak se zavádí "společná zahraniční politika EU", která je jednotná a kde neplatí právo veta. Pak bude i postoj ČR MUSET být totožný jako postoj EU.


Co dodat? Snad je "hanba eurofederalistům, ničitelům svrchované České republiky!"

Věřím, že Jirka Kočka Paroubek svého soudruha Solanu rád podpoří, stejně jako jako jeho poradci z klubu přátel Hamásu soudruh Kato Kavan, z klubu přátel Baasu soudruh Všeználek Zaorárel, podpoří to i soudruh Kakao  >:(
יואל טייטלבוים

Offline gvodrazka

 • Nestor
 • *****
 • Příspěvků: 1 001
 • Pohlaví: Mužské
Re: Javier Solana
« Odpověď #14 kdy: 13. Července 2009, 14:29:05 »
 :D

Hluboce a vele - vážený pobratime pobratimoviči, Scooolie,  :D kdo podobný schweinerei odhlasuje? A proč se to neodhlasovalo již dříve? Když to jde tak snadno? Ne, ne tohle není tak einfach.

Zdá se být poměrně srandovní, že zachováváním zásady pacta sunt servanda, by se mohla Česká republika nadít sankcí… Nedovedu si představit a také jsem to nikde v LS nenašel, že účinností LS končí platnost smluv jsoucích v rozporu s ní. To by byla horší floskule nežli svého času kulaté a gumové pravidlo bolševické justice „..v rozporu se zásadami socialistického způsobu života“  … , což bylo vše, co bolševikovi vadilo, ale nedalo se to právně definovat. Ne, ne, to by muselo být v LS výslovně stanoveno v její speciální zrušovací klauzuli, které smlouvy se datem účinnosti LS ruší.

Pokud by k tomuhle došlo, potvrdila by se jen stará pravda v tom smyslu, že pohané jsou věrolomní a jejich podaná pravice nic neznamená…. ;D A to bych pak odešel z veřejného života se slovy Karla Poláčka z knihy Bylo nás pět: "... fuj fuj, nehrám..."  ;D
Offline gvodrazka

 • Nestor
 • *****
 • Příspěvků: 1 001
 • Pohlaví: Mužské
Re: Javier Solana
« Odpověď #15 kdy: 13. Července 2009, 14:57:38 »
 ;)

Dear petahyah:
Co se týče podpory soudruha Solany ze strany J.K.P., nabízím Vám vzorový formulář postupu proti Vámi jmenovaným kreaturám, použitelný s drobnými úpravami pro tyto i budoucí dny ;D

Policie České republiky

Podávám trestní oznámení na J.P. pro podezření z trestného činu vlastizrady podle § 91 tr. zák. a minimálně pro podezření z trestného činu sabotáže podle § 97 odst. 1a), 2a) tr. zák. z následujících důvodů:

Domnívám se, že J.P. naplnil skutkovou podstatu shora uvedených trestných činů, když zneužívaje svého postavení a funkce v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR, navázal před 10 dny kontakty s představitelem cizí moci, V.V.P., přičemž jak vyplývá z článku Hospodářských novin ze dne 10.7.2009, předmětem jejich jednání bylo mimo jiné „ujištění, že bude dál bojovat proti výstavbě amerického radaru v Česku“. Výstavba zmíněného radaru je nepochybně důležitým úkolem ozbrojených sil, resp. spojenecké aliance, které jsou české ozbrojené síly členem a která usiluje o zvýšení obranyschopnosti jak na úrovni republikové, tak celoevropské. Jednání J.P. tedy evidentně směřovalo ke zmaření či alespoň ke ztížení plnění tohoto úkolu. Zmíněná aktivita J.P. je nejnovější ukázkou jeho dlouhodobé a notorické angažovanosti v oslabovaní obranyschopnosti této republiky jako smluvního spojence NATO, přičemž pod kamufláží „ústavního činitele“ beztrestně realizuje intriky, za které by řadový občan, nepožívající příslušných imunit, byl nepochybně už dávno trestně stíhán. Nehledě ke skutečnosti, že J.P. dezinterpretuje cíle české zahraniční politiky, svým jednáním poškozuje, kompromituje a ohrožuje zájmy České republiky četnými pseudo diplomatickými amatérismy. Odmítám nadále nečinně přihlížet jeho dlouhodobému diverznímu jednání. To, co jiní obcházejí opatrnými eufemismy jako „vlastní zahraniční politika, která jde jiným směrem než oficiální“ či „vrcholně nezodpovědné jednání“, si troufám kvalifikovat jako programovou protistátní činnost, výrazně překračující rámec regulérní, legitimní politické opozice. Není třeba si rovněž dělat iluze o motivaci J.P., kdy lze více než s velkou pravděpodobností předpokládat, že jeho „vrcholně nezodpovědné“ provozování „vlastní zahraniční politiky“ bude štědře dotováno z rozpočtů ruských zpravodajských služeb. Vždyť tato republika, stejně jako ostatní emeritní členové bývalého bloku Varšavské smlouvy, nikdy nepřestala spadat do zájmové sféry velmocenského Ruska, které se všemožně pokouší o politický zvrat a destabilizaci poměrů ve své bývalé doméně a J.P. pravděpodobně je jen částí mnoha kryptostruktur, napomáhajících těmto rozvratným tendencím. Věřím, že důkladné a důsledné vyšetřování v této věci povede ke zdárnému průběhu přípravného řízení, rozkryje podvratnou činnost cizí mocnosti na území této republiky a odhalí podíl J.P. na této činnosti.

S pozdravem „Buď v práci v šest“

Váš…..


Poznámky:

§ 91
Vlastizrada
   Občan České republiky, který ve spojení s cizí mocí nebo s cizím činitelem spáchá trestný čin rozvracení republiky (§ 92), teroru (§ 93), teroristického útoku (§ 95), záškodnictví (§ 96) nebo sabotáže (§ 97), bude potrestán odnětím svobody na dvanáct až patnáct let nebo výjimečným trestem.
 
§ 97
Sabotáž
 
   (1) Kdo v úmyslu poškodit ústavní zřízení nebo obranyschopnost republiky zneužije svého zaměstnání, povolání, postavení nebo své funkce nebo se dopustí jiného jednání k tomu, aby
               a) mařil nebo ztěžoval plnění důležitého úkolu státního orgánu, ozbrojených sil nebo bezpečnostního sboru, hospodářské organizace nebo jiné instituce, nebo
               b) způsobil v činnosti takového orgánu anebo takové organizace nebo instituce poruchu nebo jinou závažnou škodu,
               bude potrestán odnětím svobody na tři léta až deset let.
 
   (2) Odnětím svobody na osm až dvanáct let bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny, nebo
b) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu. ;D ;D


Offline fanuel

 • Starší člen
 • ****
 • Příspěvků: 263
 • Zdravím
Re: Javier Solana
« Odpověď #16 kdy: 13. Července 2009, 15:46:08 »
fanuel:
co se Solany týče, zajisté máš pravdu. Jest tu tento problém. Toho člověka musel do té funkce někdo navrhnout a dosadit. A musela to být skupina lidí, kteří museli vědět, co je zač, znát jeho názory a přinejmenším s nimi souhlasit, pokud není ten člověk přímo vykonavatelem jejich vůle. Tedy odejde-li jeden přijde druhý, podobný. Vyplývá mi z toho tedy zásadní otázka, kdo vlastně ovládá EU? Kdo je ta šedá eminence v pozadí? Co je to za mafii? Pokud je moje teorie pravdivá, tak jsem nejsem  jen těžký euroskeptik ale spíš jsem zarytý odpůrce EU jako takové, zvláště pak  EU lisabonské. A to i při tom mém tvrzení, že neexistuje takový průšvih,  aby z něj Nejvyšší, buď mu chvála, neudělal něco dobrého.
Scoolie:
nekoukal bych se na to tak těžce apokalypticky. Byť jsou náznaky, že se to proroctví plní a  Apokalypsa už jede naplno. A žádná šelma nevzejde, ta už je tady. Jenže těch vysvětlení, co a kdo ta šelma má být, jsem už slyšel a četl tolik..... Každý si ten obraz nejak vysvětluje a co člověk, to názor.
P.S. ten článek jste napsal fakt hodně dobře.
  martindeporres: Na dovysvětlení šelma není člověk, šelma je systém, který se tváří,jako dobro a přitom činí zlo. Stalin s Hitlerem vyvraždili kde co a kde koho. Kdo by vsadil korunu na porážku, když obsadili tyto socialistické zrůdy celou Evropu, že za pár let skončí jedno, jako zvíře v ohni a druhý, jako zvíře bude otráveno ??Pochopitelně větší zlo bylo umlčeno a menší zlo (RVHP) ovládlo stejně skoro celou Evropu a dnes je to stejný. Ano je to mafie ale socialistická šmrnclá muslimsko teroristickým bratrstvem, jinak normální mozek to nemůže pobrat. EU je eldo- rádo pro nic nedělající politiky a štváče co kope každý za někoho, ale v EU se zdá, že se kope  za jeden manšaft, který touží po revanši. Německo to ale není. Stanek (Fanuel)

martindeporres

 • Host
Re: Javier Solana
« Odpověď #17 kdy: 13. Července 2009, 17:17:46 »
Tu šelmu jako nějaký systém, který ve své podstatě bojuje proti Svatému, buď pochválen, asi chápeme stejně. Proto jsem taky psal, že už je tady. Ono i ten komunismus a nacismus jsou dvě vejce z jednoho hnízda. Jediná změna dnes je ta, že to zlo už nemá na sobě masku brutálního vraha a tyrana (kterou mimochodem kdykoliv zase rádo navlékne), ale svádí líbivými slovy a třpytivými vábničkami.  A možná se blbě dívám, ale ty co té šelmě slouží, vidím převážně  a hlavně na levici.

Offline Vader

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 1 626
 • Pohlaví: Mužské
Re: Javier Solana
« Odpověď #18 kdy: 13. Července 2009, 17:54:51 »
Ojojoj, dva me milovane staty v prusvihu. Za Izrael (uz brzo) rozhoduji jinii v mezich nevidanych, Islandane se pak zblaznili z letosnich veder a chteji di EU. Takovy krasny ostrov to byl  :'( Sama jobovka. Oproti tomu muj nocni vylet zachrankou byl jen zajimavym zavodem s diskotekou na strese...

martindeporres

 • Host
Re: Javier Solana
« Odpověď #19 kdy: 13. Července 2009, 18:51:12 »
Ojojoj, dva me milovane staty v prusvihu. Za Izrael (uz brzo) rozhoduji jinii v mezich nevidanych, Islandane se pak zblaznili z letosnich veder a chteji di EU. Takovy krasny ostrov to byl  :'( Sama jobovka. Oproti tomu muj nocni vylet zachrankou byl jen zajimavym zavodem s diskotekou na strese...
Nesmíte se tak rozčilovat. Pak vás může trefit cokoliv. Od  žlučníku  přes mrtvici po infarkt.

Offline Vader

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 1 626
 • Pohlaví: Mužské
Re: Javier Solana
« Odpověď #20 kdy: 14. Července 2009, 04:26:38 »
No, tentokrat me trefil hrnek od kafe. Zamotaly se mi nozky do popruhu od notebookove brasny a ocitl jsem se v pekelnem drzkopadu. Anzto jsem (mimo jine) fanaticky sberatel hrnku a hrnecku vsech velikosti, tvaru i zdobeni a vzoru, branil jsem hrnicek do posledni chvilky. Po dopadu (deep, deep impact) pokracovala hlava kinetickou energii v doprednem (ted uz vertikalnim) pohybu a ja jsem si roztrhl vicko a zhmozdil oko o hrnicek. Ten nastesti prezil  ;D Na ocnim mi zastavili krvaceni, osetrili, vysetrili a pripomneli, ze mame vsude dost hodnych a hezkych sestricek i lekarek  >:D Sestricky byly Zuzka a Petra, doktorka Michala. Vari bezvadne kafe  :D Vite Herr Martin von Porres, ja uz bych se asi citil nesvuj, kdybych aspon jednou tydne nevidel doktora, ktery by kroutil hlavou a nepronasel jejich univerzalni "hmm, clovece, co s vami, nejradeji bych vas hospitalizoval"  ;)

Offline gvodrazka

 • Nestor
 • *****
 • Příspěvků: 1 001
 • Pohlaví: Mužské
Re: Javier Solana
« Odpověď #21 kdy: 14. Července 2009, 07:26:08 »
Pardon, že jsem se do toho vmísil, ale tak jak to popisujete, milý Vadere, mechanismus Vašeho „landingu“ připomíná dráhu letu ragbyového přeborníka – jen místo „šišky“ jste křečovitě svíral oblíbený hrneček. Domnívám se, že k tomu incidentu přistupujete hrubě jednostranně – bylo by vhodné připomenout, že ten hrneček se také praštil o Vás. Díky B“h, že Vám doktor neříká „hmmm, co s Vámi - Vás už je zbytečné hospitalizovat“… à propos: uvědomte si konečně, že sbírání hrnečků je velmi nebezpečný hobby. ;D


martindeporres

 • Host
Re: Javier Solana
« Odpověď #22 kdy: 14. Července 2009, 07:28:20 »
Hmmm... pán střádá hrnečky. Krvavou tlačenkou bych ho asi taky neuctil. Ještě z vás vypadne, že za váma ta sanita přijela někam na hráz  brněnské přehrady a máme naprosto jasno. :D  Oni nás tím filmem Jak utopit doktora Mráčka hezky napálili. Vy nejste žádný Vader. Vy jste Herr Wassermann! ;D
P.S. kupte si homeopatikum Arnica montana 15 CH a cucejte pět kuliček každé 3 hodiny. Rychleji se vám to zahojí.
« Poslední změna: 14. Července 2009, 09:45:30 od martindeporres »

Offline Vader

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 1 626
 • Pohlaví: Mužské
Re: Javier Solana
« Odpověď #23 kdy: 14. Července 2009, 14:11:56 »
à propos: uvědomte si konečně, že sbírání hrnečků je velmi nebezpečný hobby. ;D

Cozt tedy poslat panu Solanovi hrnicek ze sbirky ? Projistotu i s brasnou na notebook  >:D

Hmmm... pán střádá hrnečky.

Ano, tak jest. Tak me napada rozjet akci "posli hrnicek svemu eurourednikovi", jen ten nakup ntb brasen by byl asi krapet nakladnejsi  :D
Jinak Prygl je letos vypusteny a vybagrovany kvuli prirodnimu vapneni s(v)inic. Tudy cesta nevede, ja nejsem vodnik, ja rad litam, vodu nebrat, jsou tam zraloci a ponorky  ;)

Offline fanuel

 • Starší člen
 • ****
 • Příspěvků: 263
 • Zdravím
Re: Javier Solana
« Odpověď #24 kdy: 15. Července 2009, 14:00:23 »
Tu šelmu jako nějaký systém, který ve své podstatě bojuje proti Svatému, buď pochválen, asi chápeme stejně. Proto jsem taky psal, že už je tady. Ono i ten komunismus a nacismus jsou dvě vejce z jednoho hnízda. Jediná změna dnes je ta, že to zlo už nemá na sobě masku brutálního vraha a tyrana (kterou mimochodem kdykoliv zase rádo navlékne), ale svádí líbivými slovy a třpytivými vábničkami.  A možná se blbě dívám, ale ty co té šelmě slouží, vidím převážně  a hlavně na levici.
   Zdravím, O.K.  
                                Pravice  vyjadřuje většinou (vyspělou) demokracii.Vyspělá demokracie se nikdy nemůže stát systémem, který umožní FAŠISMUS.  Ovšem pravice i levice, když hlásá genocidu, národnostní nesnášenlivost, potlačuje občanská i lidská práva a nerespektuje mezinárodní pakt o občanských i lidských právech, jde vždy systém FAŠISMU (hnědý+ červený).
                                                                                                                      Stanek (Fanuel)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15