Autor Téma: kavan a spol.  (Přečteno 4952 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

janagab

 • Host
kavan a spol.
« kdy: 16. Června 2009, 20:38:25 »
V médiích se teď přetřásá aféra Jana Kavana a spol., kteří za zády předsedy sněmovny Vlčka jednali s teroristy z Hamasu. K tomuto snad jediná poznámka - Kavana znám osobně, ještě coby senátora za Prostějovsko, a od té doby se za něho stydím. Je to podvraťák a slizoun, který by - pro mě z neznámého důvodu - byl schopen klidně prodat třeba Pražský hrad centrále Al-Kajdy. Vůbec se nedivím, že k něčemu takovému jako jednání s Hamasem v Gaze došlo. Vlčka taky znám osobně (protože ten je zase z Konice nedaleko Prostějova), je to sice křupan, ale aspoň ctí (zatím) oficiální linii (nejednat s teroristy), i když v době jeho poslancování měl za asistenta jednoho estébáka. Je to takový nešťastník. Kavan je ale zcela regulérní grázlík, který bude pracovat pro kohokoli. Kéž by ho tento - jeden z dalších podrazů - odstavil nafurt. Mám ale obavy, že podvraťáci jsou jako plevel, prostě se objevují znovu a znovu a znovu....

igi79

 • Host
Re: kavan a spol.
« Odpověď #1 kdy: 16. Června 2009, 23:42:46 »
Je pochopitelne preco si izraelski predstavitelia dovolili gesta dobrej vole k Palestincanom, pod podmienkou ze Hamas a Fatah budu spolupracovat – boli si isti ze nikdy spolupracovat nebudu. Potom v „nevhodnu“ chvilu sa v Gaze objavia delegati EU a zrazu si predstavitelia Hamasu a Fatahu podaju ruky, par dni na to zakladaju „Výbor pro usmíření“. Nemiesto uznania a vdacnosti za nastartovanie dialogu medzi politickymi frakciami v Palestine sa tu rozbehla stvava kampan za ucelom tychto ludi politicky odrovnat. Ano prislo to nevhod, Lieberman potrebuje EU a USA dokazat ze Palestincania nebudu spolupravat ani medzi sebou...

Offline Scooolie

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 2 205
 • Pohlaví: Mužské
  • Eretz.cz
Re: kavan a spol.
« Odpověď #2 kdy: 17. Června 2009, 01:22:03 »
Igo79 píšete nesmysly. Vůdcové Hamasu a Fatáhu si podávají ruce již řadu let. Od převratu Hamasu v Gaze periodicky. A nikdy se na ničem nedomluvili. Ani tentokrát.

"Politický dialog" s teroristy není důvodem k jásotu. Až se Hamas vzdá záměru zničit Izrael - uzná jeho právo na existenci, vzdá se terorismu a uzná dosavadní mírové dohody, pak může být řeč o nějakém smiřování. Nyní je Hamas zločineckou teroristickou bandou. A pokud se Kato s představitelem Hamasu sešel, pak je to pěkný šmejd.

V čemž se shoduji s janagabem. I ohledně hodnocení Vlčka.

Offline Eva

 • Plný člen
 • ***
 • Příspěvků: 182
Re: kavan a spol.
« Odpověď #3 kdy: 17. Června 2009, 07:37:40 »
"Politický dialog" s teroristy není důvodem k jásotu. Až se Hamas vzdá záměru zničit Izrael - uzná jeho právo na existenci, vzdá se terorismu a uzná dosavadní mírové dohody, pak může být řeč o nějakém smiřování. Nyní je Hamas zločineckou teroristickou bandou. A pokud se Kato s představitelem Hamasu sešel, pak je to pěkný šmejd.

To je ciro cista pravda. Lenze tato teroristicka banda dostava "moralnu a financnu" podporu z EU. Tym ich ego samozrejme sa pokazdom stretnuti s predstavitelmi inych statov rastie.
« Poslední změna: 17. Června 2009, 07:53:14 od magda »

Offline fanuel

 • Starší člen
 • ****
 • Příspěvků: 263
 • Zdravím
Re: kavan a spol.
« Odpověď #4 kdy: 17. Června 2009, 12:09:55 »
Zdravím, nejde o to, kdo, kdy a s kým se sešel!!! Jde o to, že mlčící většina tiše podporuje socialismus a neokomunismus v EU a tím pádem i bývalé nohlosledy v KGB a jejich vliv a zájem(antisemismus, antisionismus) v prostoru Arabského poloostrova na destabilizaci v prostoru Kanánu. Co se týče struktur po roce 1989 tak je jasný, že stará láska nerezaví a není se čemu divit, hold korita jsou korita a beztrestnost za ně je výsledek puče 1989 v Bohemia.cz. Stanek (Fanuel) >:D >:D >:D 8)   

martindeporres

 • Host
Re: kavan a spol.
« Odpověď #5 kdy: 18. Června 2009, 09:20:50 »
No, nemyslím že to byl nějaký puč. Spíš se kloním k názorům, že to byla hra komunistů na to, jak změnit moc politickou v moc ekonomickou a zase zpátky. ČSSD, prolezlá bývalými stbáky a jejich konfidenty je toho dokladem. Ono i o "pravdě a lásce" by bývalí dozorci z Plzně z Bor  a bývalí spoluvězni mohli hodně moc vyprávět. Co jsem slyšel, to mi stačilo. Dál se k tomu šířit nebudu.

Michall

 • Host
I když není třeba operativec, dost se mu to zřejmě líbí, být na více stranách, mít esa i v nohavicích kalhot. U špionů je to jejich chleba, ale musí tam být pevná hranice, jinak demokracie ztrácí smysl. My jsme zatím politicky batolata, neexistuje komunální život, kdo má odvahu a nějaký předpoklad, má cestu otevřenu a může kandidovat třeba na prezidenta. Nikdo nikoho moc nezná, naše otevřené životopisy jsou těch 20 let. Jinak v zemi, kde je obecná známost o celé rodině, o studiu na škole,životě v klubech. Kde je politik nějak povolání od dětství, formací, výcvikem, ne příležitostný byznys. To může být člověk třeba socialista, proč ne, ale když se sejdou lidé kolem něj, měli by složit jeho životopis den po dni. Když však vezmete některé poslance, mnoho jich osobně poznat nemohu, je to horor, nepůjčil bych jim koně, natož republiku.

Offline Míla

 • Plný člen
 • ***
 • Příspěvků: 186
 • Pohlaví: Ženské
 • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: kavan a spol.
« Odpověď #7 kdy: 27. Června 2009, 09:23:52 »
Pane Michalle,  nevšiml jste si, že Vaše názory píšete pod URČITÝM názvem bloku ? Děláte v tom binec. Už jsem si toho všimla včera. Prosím dodržujte názvy, např. tady je název Kavan a není to Váš nově vytvořený název. Chtěla bych Vás upozornit, že  podle toho názvu dostáváme upozornění na náš mail, že se někdo připojil do diskuze, ale podle toho, co jste zavedl i při úctě k počítačům, nemůžeme dostat upozornění. Když tak si musíte založit vlastní téma, ale diskutovat na mnoho témat a vše přejmenovat mi komplikuje život. Děkuji za pochopení.Míla 

Zina

 • Host
Re: kavan a spol.
« Odpověď #8 kdy: 28. Června 2009, 01:08:55 »
Připojuji se k paní Míle.Je tady velký zmatek.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14