Autor Téma: BASKETBAL: SUPERLIGA 2021/2022 - ZÁKLADNÍ ČÁST (k)  (Přečteno 3062 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
BASKETBAL: SUPERLIGA 2021/2022 - ZÁKLADNÍ ČÁST (k)
« kdy: 9. Října 2021, 21:53:23 »
Superliga je nejvyšší basketbalová soutěž v Izraeli. V sezoně 2021/2022 se vrací k počtu účastníků 12, protože klub Elitzur Netanya, ač se kvalifikoval na postup do nejvyšší ligy, zůstává v 2. národní lize kvůli finančním problémům.

Ze superligy 2020/2021 sestoupily: Maccabi Haifa, Ironi Naharya.
Z 2. národní ligy postoupil: klub Hapoel Galil Elyon.

ZÁKLADNÍ ČÁST
1. kolo
09/10/2021
Maccabi TA - H. Haifa ... 84:59
10/10
Galil Elyon - H. Jeruzalém ... 69:83
Eilat - Ness Ciona ... 104:80
H. Beerševa - Gilboa Galil ... 83:69
11/10
Holon - Rišon le Cion ... 101:67
Hapoel TA - Bnej Herzlia ... 76:79
---
2. kolo
16/10/2021
H. Haifa - Hapoel TA ... 93:77
17/10
Bnej Herzlia - Eilat ... 88:79
Ness Ciona - Holon ... 73:85
Gilboa Galil - Maccabi TA ... 87:83
18/10
Rišon le Cion - Galil Elyon ... 62:80
H. Jeruzalém - H. Beerševa ... 90:72
---
3. kolo
23/10/2021
Galil Elyon - Ness Ciona ...85:79
Maccabi TA - H. Jeruzalém ... 104:80
24/10
Eilat - H. Beerševa ... 93:99 - prodloužení 9:15
Holon - Gilboa Galil ... 84:82
25/10
Bnej Herzlia - H. Haifa ... 90:81
Hapoel TA - Rišon le Cion ... 104:79
---
4. kolo
30/10/2021
Ness Ciona - Hapoel TA ... 90:76
31/10
Gilboa Galil - Eilat ... 94:86
H. Jeruzalém - Holon ... 104:84
1/11
H. Beerševa - Rišon le Cion ... 67:79
H. Haifa - Galil Elyon ... 71:76
Maccabi TA - Bnej Herzlia ... 99:69
---
5. kolo
06/11/2021
Rišon le Cion - Ness Ciona ... 86:89
7/11
H. Jeruzalém - Gilboa Galil ... 80:68
Eilat - H. Haifa ... 79:67
8/11
Bnej Herzlia - H. Beerševa ... 85:91
Hapoel TA - Galil Elyon ... 97:99
Holon - Maccabi TA ... 88:82

Pořadí po 5 kolech
1. H. Jeruzalém
2. Galil Elyon
3. Holon
4. Maccabi TA
5. H. Beerševa
6. Bnej Herzlia
7. Eilat
8. Gilboa Galil
9. Ness Ciona
10. H. Haifa
11. Hapoel TA
12. Rišon le Cion
---
6. kolo
13/11/2021
Hapoel TA - Holon ... 67:62
Ness Ciona - H. Beerševa ... ... 96:91 - prodloužení 48:13
14/11
Maccabi TA - Eilat ... 101:95 - výsledek 2 prodloužení 25:19
Galil Elyon - Gilboa Galil ... 74:85
15/11
H. Haifa - Rišon le Cion ... 98:94
Bnej Herzlia - H. Jeruzalém ... 85:79
---
7. kolo
20/11/2021
Eilat - Hapoel TA ... 62:88
H. Beerševa - Galil Elyon ...  61:73
H. Jeruzalém - H. Haifa ... 89:77
21/11
Gilboa Galil - Ness Ciona ... 78:89
Holon - Bnej Herzlia ... 89:77
Rišon le Cion - Maccabi TA ... 56:86
---
8. kolo
03/12/2021
H. Jeruzalém - Eilat ... 80:64
4/12
H. Beerševa - Hapoel TA ... 88:82
H. Haifa - Holon ... 83:76
5/12
Ness Ciona - Maccabi TA ... 87:73
6/12
Rišon le Cion - Gilboa Galil ... 94:100
Galil Elyon - Bnej Herzlia ...  90:74
---
9. kolo
11/12/2021
Maccabi TA - H. Beerševa ...  71:64
12/12
Gilboa Galil - H.Haifa ...71:80 - prodloužení 4:13
Holon - Galiul Elyon ... 80:68
Eilat - Rišon le Cion ... 77:79
13/12
Bnej Herzlia - Ness Ciona ... 84:60
Hapoel TA - H. Jeruzalém ... 75:87
---
10. kolo
18/12/2021
Holon - Eilat ... 72:80
Ness Ciona - H. Jeruzalém ... 56:78
19/12
Galil Elyon - Maccabi TA ... 84:88 - prodloužení 11:15
H. Haifa - H. Beerševa ... 71:67
20/12
Rišon le Cion - Bnej Herzlia ... 64:94
Hapoel TA - Gilboa Galil ... 89:68

Pořadí po 10 kolech
1. H Jeruzalém
2. Maccabi TA
3. Holon
4. Galil Elyon
5. Bnej Herzlia
6. H. Haifa
7. Ness Ciona
8. H. Beerševa
9. Hapoel TA
10. Gilboa Galil
11. Eilat
12. Rišon le Cion
---
11. kolo
25/12/2021
H. Beerševa - Holon ... 74:75
H. Jeruzalém - Rišon le Cion ... 73:69
26/12
Ness Ciona - H. Haifa ... 86:77
Maccabi TA - Hapoel TA ... 82:83
27/12
Eilat . Galil Elyon ... 84:87
Gilboa Galil - Bnej Herzlia ... 82:94

Po skončení 11. kola bylo vybráno osm nejlepších týmů v tabulce pro čtvrtfinále Poháru státu 2021/2022 - viz samostatné téma.
---
12. kolo
29/12/2021
Holon - Ness Ciona ... 76:55
30/12
Galil Elyon - Rišon le Cion ... 81:80
03/01/2022
Bnej Herzlia - Maccabi TA ... 71:59
5/1
Hapoel TA - Eilat ... 97:64
Dohrávka 06/03/2022- později změněno na 20/01/2022
H. Haifa - Gilboa Galil ... 72:68
Dohrávka 01/03/2022, nový termín 04/03/2022, nakonec hráno 13/02/2022
H. Beerševa - H. Jeruzalém ... 58:74
---
13. kolo
01/01/2022
Eilat - Holon ... 85:60
H. Jeruzalém - Maccabi TA ... 78:83
2/1
Rišon le Cion - H. Haifa ...  zápas odložen - covid, náhradní termín 13/01/2022, také tento zápas přeložen - na 16/02/2022 ... 101:93
Gilboa Galil - Hapoel TA ... 73:87
3/1
Galil Elyon - H. Beerševa ... 74:66
6/1
Ness Ciona - Bnej Herzlia ... 89:88
---
14. kolo
08/01/2022
Gilboa Galil - H. Jeruzalém ... 78:72
10/1
H. Haifa - Eilat ... 89:71
Březnové termíny
01/03/2022
Rišon le Cion - H. Beerševa ... zápas nakonec hrán 20/01/2022 ... 78:85
8/3 - nový termín 27/03/2022, nakonec hráno 16/03/2022
Maccabi TA - Ness Ciona ... 93:89
9/3 - nový termín 23/03/2022
Bnej Herzlia - Galil Elyon ... 79:72
Dubnová dohrávka
09/04/2022 - nový termín 28/03/2022
Holon - Hapoel TA ... 99:77
---
15. kolo
22/01/2022
Eilat - H. Jeruzalém ... zápas odložen - covid, nový termín 10/02/2022 ... 82:77
Galil Elyon - Holon ... zápas odložen - covid, nový termín 26/03/2022  99:78
23/1
Ness Ciona - Rišon le Cion ... 68:79
Hapoel TA - Maccabi TA ... 78:77
24/1
Bnej Herzlia - Gilboa Galil ... 80:71
Dohrávka 24/03/2022, nový termín 27/03/2022, nakonec hráno 26/3
H. Beerševa - H. Haifa ... 53:80
---
Pro lepší orientaci - Pořadí a počet odehraných zápasů před 16. kolem:
1. H. Jeruzalém ... 13 odehraných zápasů
2. Bnej Herzlia ... 14
3. Holon ... 13
4. Galil Elyon ... 13
5. Hapoel TA ... 14
6. Maccabi TA ... 14
7. H. Haifa ... 13
8. Ness Ciona ... 14
9. H. Beerševa ... 13
10. Eilat ... 14
11. Gilboa Galil ... 15
12. Rišon le Cion ... 14

---
16. kolo
29/01/2022
Maccabi TA - Holon ... 80:79
30/1
Rišon le Cion - Eilat ... odloženo - covid, náhradní termín 27/03/2022 ... 77:84
31/1
H. Beerševa - Bnej Herzlia ... odloženo na 31/03/2022 ... 65:75
H. Haifa - Ness Ciona ... odloženo na 31/03/2022 ... 88:57
Dohrávka 31/03/2022, později změněno na 03/02/2022
Gilboa Galil - Galil Elyon ... 71:62
Dohrávka 02/04/2022, nakonec hráno 10/03/2022
H. Jeruzalém - Hapoel TA ... 94:76
---
17. kolo
07/02/2022
Ness Ciona - Eilat ... 68:85
Bnej Herzlia - Rišon le Cion ... 92:88
9/2
Hapoel TA - H. Beerševa ... 65:77
10/2
Galil Elyon - H. Haifa ... 70:72
Dohrávka 31/03/2022
Holon - H. Jeruzalém ... 85:87
Dohrávka 04/04/2022
Maccabi TA - Gilboa Galil ... 84:61
---
18. kolo
19/02/2022
Gilboa Galil - Holon ... 74:81
20/2
H. Haifa - Bnej Herzlia ... 81:80
H. Beerševa - Ness Ciona ... 72:88
Rišon le Cion - Hapoel TA ... 62:77
Eilat - Maccabi TA ... 66:77
H. Jeruzalém - Galil Elyon ...81:65
---
19. kolo
05/03/2022
Holon - H. Haifa ... 87:70
6/3
Galil Elyon - Eilat ... 74:72
Maccabi TA - Rišon le Cion ... 109:83
7/3
Gilboa Galil - H. Beerševa ... 72:60
Hapoel TA - Ness Ciona ... 99:83
H. Jeruzalém -Bnej Herzlia ... 89:88
---
20. kolo
11/03/2022
Ness Ciona - Galil Elyon ... 100:82
13/3
Rišon le Cion - Holon ... 62:78
H. Beerševa - Maccabi TA ... 74:71
14/3
Bnej Herzlia - Hapoel TA ... 74:63
Eilat - Gilboa Galil ... 94:97 - prodloužení 16:19
H. Haifa - H. Jeruzalém ... 73:71
---
21. kolo
20/03/2022
Maccabi TA - Galil Elyon ... 113:82
Holon - H. Beerševa ... 72:69
Eilat - Bnej Herzlia ... 79:96
Hapoel TA - H. Haifa ... 92:71
21/3
Gilboa Galil - Rišon le Cion ... 96:88
H. Jeruzalém - Ness Ciona ... 82:77
---
22. kolo - poslední v základní části
25/03/2022
Ness Ciona - Gilboa Galil ... 81:71
2/4
H. Haifa - Maccabi TA ... 75:92
Bnej Herzlia - Holon ... 82:91

3/4
Galil Elyon - Hapoel TA ... 96:73
H. Beerševa - Eilat ... 76:84
4/4
Rišon le Cion - H. Jeruzalém ... 78:73

Pozn.: Po skončení 22. kola se budou  ještě hrát odložené zápasy,  a to až do 04/04/2022. Následovat bude 1. část nadstavby, kdy se kluby rozdělí do 2 skupin dle konečného pořadí. Ve skupině 1 až 6 se bude hrát o konečné pořadí pro čtvrtfinále play off. Ve skupině 7 až 12 se bude  také hrát o konečné pořadí, přičemž kluby na konečném 7. a 8. místě postoupí do čtvrtfinále play off a poslední tým v tabulce sestoupí do 2. národní ligy.

KONEČNÉ POŘADÍ PO 22 KOLECH
1. Maccabi Tel Aviv - vítěz základní části
2. Hapoel Jeruzalém
3. Holon
4. Bnej Herzlia
5. Hapoel Haifa
6. Galil Elyon

7. Hapoel Tel Aviv
8. Ness Ciona
9. Gilboa Galil
10. Eilat
11. Hapoel Beerševa
12. Rišon le Cion

Basketbalová superliga pokračuje nadstavbovou částí, kterou sledujeme na samostatné stránce.

**

« Poslední změna: 4. Dubna 2022, 21:37:49 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 719
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
BSL: Skončila základní část
« Odpověď #1 kdy: 4. Dubna 2022, 21:38:37 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14