Autor Téma: BASKETBAL: LIGA MISTRŮ 2021/2022  (Přečteno 1243 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 644
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
BASKETBAL: LIGA MISTRŮ 2021/2022
« kdy: 14. Září 2021, 10:35:27 »
Basketbalová Liga mistrů je evropská klubová soutěž pořádaná organizací FIBA Europe. Jde o druhou výkonnostní úroveň spolu s EuroCupem, který ovšem pořádá společnost Euroleague Basketball; ta ma také na starosti soutěž nejvyšší kontinentální úrovně - basketbalovou Euroligu.

IZRAELSKÁ ÚČAST: Hapoel Holon, Hapoel Jeruzalém a Hapoel Eilat (vyřazen v kvalifikaci).

KVALIFIKACE
1. kolo
14/09/2021
Parma Basket, Perm, RF - H. Eilat ... 79:76 - Eilat vyřazen, ale využil možnost hrát v nižší soutěž FIBA Europe Cup - viz samostatnou stránku;

ZÁKLADNÍ ČÁST
Hapoel Jeruzalém bude hrát ve skupině B, Hapoel Holon ve skupině G

SKUPINA B: Hapoel Jeruzalém, Izrael; Pinar Karsiyaka, Izmir, Turecko; Baxi Manresa, Španělsko; Stal Ostrów Wielkopolski, Polsko;
SKUPINA G: Hapoel Holon, Izrael; Happy Casa Brindisi, Itálie; Darüssafaka Tekfen, Istanbul, Turecko; U-BT Kluž, Rumunsko;

PROGRAM A VÝSLEDKY IZRAELSKÝH KLUBŮ
Skupina B
Zápas 1
05/10/2021
H. Jeruzalém - Pinar Karsiyaka ... 84:86

Zápas 2
13/10/2021
H. Jeruzalém - Baxi Manresa ... 68:73

Zápas 3
27/10/2021
Ostrow Wilekopolski - H. Jeruzalém ... 76:65

Zápas 4
10/11/2021
H. Jeruzalém - Ostrow Wielkopolski ... 83:76

Zápas 5
06/12/2021
Pinar Karsyaka - H. Jeruzalém ... 65:85

Zápas 6
22/12/2021... utkání přesunuto na 06/01/2021
Baxi Manresa - H. Jeruzalém ... 85:90 - prodloužení 7:12

Konečné pořadí ve skupině B
1. Manresa - postup do 8finále
2. H. Jeruzalém - postup do play-ins
3. Pinar Karsiyaka - postup do play ins
4. Ostrow Wielkopolski

Skupina G
Zápas 1
06/10/2021
Brindisi - Holon ... 61:88

Zápas 2
03/11/2021
Holon - Kluž ... 78:68

Zápas 3
17/11/2021
Kluž - Holon ... 106:101

Zápas 4
07/12/2021
Darussafaka - Holon ... 86:79

Zápas 5
15/12/2021
Holon - Darussafaka ... 64:57

Zápas 6
22/12/2021
Holon - Brindisi ...  84:80
Konečné pořadí ve skupině G
1. Kluž - postup do 8finále
2. Holon - postup do play-ins (viz níže)
3. Darussafaka - postup do play-ins
4. Brindisi

PLAY-INS
Play-ins je nadstavbová část týmů z druhých a třetích míst. Ty vytvořily osm dvojic, které se utkají v systému na dva vítězné zápasy; úspěšnější postoupí do 8finále. Soupeřem Holonu v play-ins je turecký Besiktas, soupeřem Hapoelu Jeruzalém klub Prometey  Kamianske z Ukrajiny.

Zápas 1
05/01/2022
Holon - Besiktas ... 72:73/0:1

Zápas 2
12/01/2022
Besiktas - Holon ... 70:72/1:1

Zápas 3
19/01/2022
Holon - Besiktas ... 74:68/2:1 - Holon postoupil do osmifinále

Zápas 1
12/01/2022
H. Jeruzalém - Prometey ... 95:70

Zápas 2
25/01/2022
Prometey - H. Jeruzalém ...

Případný zápas 3
Bude doplněno ...


Pokračování příště ...
« Poslední změna: Včera v 23:34:34 od mrstejskal »

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 644
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Basketbalová LM: Holon postoupil do 8finále
« Odpověď #1 kdy: Včera v 23:35:26 »
Viz výše ...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14