Autor Téma: Kde skončí Eran Zahavi? V Eindhovenu!  (Přečteno 4175 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 922
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Kde skončí Eran Zahavi? V Eindhovenu!
« kdy: 16. Září 2020, 21:22:40 »
Ačkoli se v minulých dne (psáno 16. 9. 2020) vážně spekulovalo o tom, že Eran Zahavi, aktuálně asi nejlepší izraelský fotbalista, od roku 2016 hráč čínského Kantonu R&F, v ČLR skončí a mohl by nastoupit za Fenerbahce Istanbul, vypadá to nyní poněkud jinak.

Podle  webu Ynet jednání o jeho odchodu z Kantonu probíhají, ovšem Fenerbahce už je téměř jistě ze hry a místo v Turecku by Zahavi mohl zakotvit v Nizozemí. Konkrétně v klubu PSV Eindhoven. Dohoda o finančních podmínkách je prý velice blízko podpisu.

Současně se ale není zcela vyloučeno, že Zahavi zůstane doma (kde momentálně pobývá), neboť o něj má vážný zájem také jeho bývalý klub Maccabi Tel Aviv.

Rozhodnuto není, zdá se nic, a jak to dopadne se jistě brzy dozvíme. I zde na Eretzu.

*

ZAHAVI ODLETĚL DO NIZOZEMÍ

19/09/2020  psal server Ynet, že Eran Zahavi odletěl soukromým letadlem do Nizozemí, údajně aby podepsal smlouvu s tamním  hvězdným klubem PSV Eindhoven. Stejnou zprávu přinesl i nizozemský server Algemeen Dagblad. Znamená to, že Zahavi byl propuštěn ze služeb Kantonu R&F (s Číňany se ještě jedná o náhradu za mzdy do prosince, když už nehraje,  tedy do konce smlouvy). Kromě toho je jasné i to, že končí spekulace o Zahaviho možné návratu do Maccabi Tel Aviv. V Eindhovenu se izraelský útočník podrobí lékařským testům, ovšem kdy přesně nastpupí jasné není. Ynet píše také o tom, že Zahavi má zájem o "své" číslo sedm, to je ale v nizozemském klubu obsazeno - na dresu ho nosí Portugalec Bruma. Pokud nebude ochoten se ho vzdát, je pro Zahaviho volná šestnáctka.

PSV Eindhoven hraje nejvyšší nizozemskou fotbalovou ligu Eredivisie. Ročník 2020/2021 začal 12/09/2020, je tedy na samém začátku. V kádru týmu je na postu záložníka  Čech Michal Sadílek.

*

20/09/2020 - PODEPSÁNO!
V neděli 20/09/2020 přinesly zpravodajské servery informaci, že Eran Zahavi poepsal dvouletou smlouvu s klubem PSV Eindhoven. K tomu na webu svého nového klubu řekl: "V Číně jsem zažíval skvělé časy, ale chci ještě jednou ukázat své schopnosti v Evropě.   Je to pro mě jedinečná příležitost.  PSV chtějí vyhrávat trofeje a hrají útočný fotbal. Těším se na výzvu hrát v Nizozemí."

Nyní budeme sledovat jeho výkony v PSV (na samostatné stránce). Popřejme mu v nizozemské Eredivisie i v evropských klubových soutěžích s PSV hodně štěstí - a hodně gólů. Jisté je jedno: bude to o hodně těžší než v čínské superlize.


**
« Poslední změna: 20. Září 2020, 20:28:55 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15