Autor Téma: Koketuje Eran Zahavi s přestupem do Fenerbahce Istanbul?  (Přečteno 2849 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 879
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Koketuje Eran Zahavi s přestupem do Fenerbahce Istanbul?
« kdy: 5. Září 2020, 21:09:36 »
O této možnosti psal 5. září 2020 izraelský servery Ynet. Vychází přitom z noticky uveřejněné téhož dne na Twitteru tureckého sportovního novináře Yagize Sabuncuoglua, který píše, že funkcionáři fotbalového klub Fenerbahce Istanbul se setkají s Ronenem Katsavem, manažerem špičkového izraelského útočníka Erana Zahaviho. Ten v současné době působí v ČLR v týmu Kanton R&F.

Tato zprávička nemusí samozřejmě nic znamenat, ale také může. Není to ovšem zprávička ojedinělá.

Ynet píše, že podobné zvěsti se v posledních dnech množí a interes je údajně oboustranný – zájem má klub i Zahavi.

V článku je také připomenuto, že manažer  Ronen Katsav přivedl před 20 lety do Fenerbahce dalšího vyníkajícího hráče Haima Reviva. Ten působil v klubu v letech 2000-2002 a hned v první sezoně svého angažmá pomohl Fenerbahce k zisku mistrovského titulu v turecké nejvyšší fotbalové soutěži.

Portál Ynet si také nemohl nevšimnout, že Zahavi vstřelil v zápase Ligy národů v pátek 4. září proti Skotsku veledůležitý vyrovnávací gól (na konečných 1:1). Ynet v této souvislosti připomíná, že Zahavi usiloval o připojení k izraelskému národnímu týmu za situace, kdy ho Kanton R&F  zpočátku odmítal pustit z obav, že po návratu bude muset projít karanténou. Nakonec byl  na reprezentační zápasy uvolněn, přičemž Ynet si poněkud zaspekuloval: Kanton ho uvolnil a očividně počítá s možností, že by se Zahavi už do ČLR nevrátil a přešel do jiného klubu. Nyní se zdá, uzavírá portál, že roste šance, že by tím klubem mohl být istanbulský Fenerbahce.

Pravdu se snad brzy dozvíme.

**
« Poslední změna: 5. Září 2020, 21:16:14 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15