Autor Téma: Ke zrušení fotbalového zápasu s Argentinou v Jeruzalémě  (Přečteno 4038 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 921
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Vadilo, že přátelský fotbalový zápas Izrael – Argentina se má hrát v Jeruzalémě. Nakonec nebude. Argentinci to po hrubém nátlaku palestinských Arabů vzdali. Pošetilci celého světa spojte se: můžete jásat.

To vy určujete běh tohoto světa. Stokrát, tisíckrát bohužel! Nevybíravými metodami, nátlakem, výhrůžkami se vám daří dosáhnout svého. Zdravý rozum prohrál – pokolikáté už? Zvítězila hysterie, lež a faleš.

Pro méně informované: v sobotu 9. června se měl hrát v Jeruzalémě na Teddyho stadionu poslední přátelský zápas Argentiny před světovým fotbalovým šampionátem. Samozřejmě s domácím týmem – rozumí se s výběrem Izraele.

Zájem byl obrovský. Dvacet tisíc lístků bylo vyprodáno za 20 minut. Původně mělo být utkání sehráno v Haifě na stadionu Sammyho Ofera, později bylo přesunuto do hlavního města hostitelské země, což je její svaté právo. Přesněji: je to svaté právo každé členské země FIFA – s výjimkou Izraele.

Jeho hlavní město si nárokuje reprezentace palestinských Arabů, která spustila masivní propagandistický povyk zahrnující výhrůžky Messimu a jeho spoluhráčům – od relativně mírných až po drsné. K těm prvním patří výzva šéfa fotbalového svazu Palestinskoarabské autonomie, aby muslimové na celém světě pálili trička s portétem Messio a jeho fotografie. O těch drsných hovořil argentinský ministr zahraničí Jorge Faurie:

Na internetu se objevily dresy potřísněné krví a výhrůžky hráčům i jejich příbuzným.

Čí to může být rukopis: Dlouho pátrat netřeba.

Palestinští Arabové a jejich příznivci  na poli nenávistné protiizraelské propagandy zase jednou slaví úspěch. Jak typické: zničili skvělou myšlenku, zhatili jedinečný plán - a to je lidmi se zvráceným pohledem na svět vydáváno za pozitivum.

Hnus to je, odporný hnus.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15