Autor Téma: ZIMNÍ OH 2018 (k)  (Přečteno 1145 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 524
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
ZIMNÍ OH 2018 (k)
« kdy: 4. Únor 2018, 16:32:11 »
Termín: 09-25/02/2018
Místo: Pchjongčchang, Jižní Korea


IZRAELSKÁ REPREZENTACE

Alpské lyžování
- muži: Itamar Biran

Krasobruslení

Soutěž jednotlivců  a dvojic:
Oleksij Byčenko a Daniel Samohin - muži
Paige Connersová/Evheni Krasnopolski - sportovní dvojice
Adel Banková/Ronald Zilberberg - tance na ledě

Soutěž družstev
Oleksij Byčenko - muži
Aimee Buchananová - ženy
Paige Connersová/Evheni Krasnopolski - sportovní dvojice
Adel Tanková/Ronald Zilberberg - tance na ledě

Rychlobruslení - muži: Vladislav Bykanov

Skeleton - muži: Adam Edelman


*

IZRAELSKÉ VÝSLEDKY
Krasobruslení - soutěž  družstev (10 zemí)
Byčenko
Krátký program ... 88,49 bodů ... 2. místo ... 9 bodů pro tým

Buchananová
Krátký program ... 46,30 ... 10. místo ... 1 bod pro tým

Connersová/Krasnopolski
Krátký program sportovních dvojic ... 54,47 ... 9. místo ... 2 body pro tým

Tanková/Zilberberg
Krátké tance ... 44,61 ... 10. místo ... 1 bod pro tým

Celkově izraelské družstvo vybojovalo 13 bodů, do volných programů mezi pět nejlepších nepostupilo a v konečném hodnocení skončilo na osmém místě:
1. Kanada ... 73 bodů - zlato
2. Olympionici Ruska ... 66 - stříbro
3. USA ... 62 - bronz
4. Itálie ... 56
5. Japonsko ... 50
6. ČLR ... 18
8. Izrael ... 13
9. Jižní Korea ... 13
10. Francie ... 13
---
Rychlobruslení na krátké dráze - muži
Vladimir Bykanov
1500 m - rozjížďky ...  diskvalifikován a do dalších závodů nepostoupil
1000m - rozjížďky ... opět diskvalifikován
500m - rozjížďky ... 4. místo v R2 (poslední) ... čas 47,177 sec - do čtvrtfinále nepostoupil
---
Krasobruslení - sportovní dvojice
Connersová/Krasnopolski
Krátký program ... 60,35 bodů ... 19. místo (z 22) - do volného programu nepostoupili
...
Skeleton
Adam Edelman
1. kolo ... čas 52,48 sec ... 28. místo (z 30)
2. kolo ... 52,43 ... 28. místo
3. kolo ... 52,35 ... 28. místo
Do čtvrtého kola mezi 20 nejlepších nepostoupil
Celkem po třech kolech ... 2:37:26 hod ... konečné 28. místo
---
Krasobruslení - muži
Oleksij Byčenko
Krátký program ... 84,13 bodů ... 13. místo (z 30) - postup do volných jízd (mezi 24)
Volné jízdy ... 172,88 ... 9. místo
Celkově ... 257,01 ... konečné 11. místo

Daniel Samohyn
Krátký program ... 80,69 ... 18. místo - postup do volných jízd
Volné jízdy ... 170,55 ... 11. místo
Celkově ... 251,44 ... konečné 13. místo
---
Alpské lyžování
Itamar Biran
Obří slalom
1. kolo ... 1:17,52 min ... 58. místo
2. kolo ... 1:16,19 ... 45. místo
Celkem ... 2:33,71 min ... konečné 49. místo (ze 75 hodnocených)

Slalom
1. kolo - nedokončil, do 2. kola nepostoupil
---
Krasobruslení - tance na ledě

Adel Tanková/Ronald Zilberberg
Krátký program ... 46,66 bodů ...  konečné 24. místo (poslední) - do volných tanců nepostoupii


**
« Poslední změna: 28. Červen 2018, 11:54:10 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14