Autor Téma: Oznámení moderátora sportovní sekce  (Přečteno 2185 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 812
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Oznámení moderátora sportovní sekce
« kdy: 26. Července 2015, 13:55:17 »
Vážení přátelé,

po krátké přestávce se opět vracím k aktualizaci sportovních výsledků a informací. Dnes (26/7) se mi podařilo doplnit téměř všechny chybějící údaje. Dlužno dodat, že v uplynulých deseti dnech se konala celá řada sportovních podniků s izraelskou účastí, které si zalouží naši pozornost.

Ne všude se izraelským reprezentantům dařilo - a samozřejmě naopak. Zde musíme na prvním místě vyzdvihnout fantastický úspěch mladých surfařů, kteří na MS juniorů a sportovců do 17 let (U17) vyhráli zlato ve všech čtyřech kategoriích, jak uvádíme na samostatné stránce.

Potěšitelný je také postup Maccabi Tel Avivu do třetího předkola fotbalové Ligy mistrů, kde se izraelský šampion střetne s vítězem nejvyšší české ligy Viktorií Plzeň. Což mj. znamená že telaviský tým uvidíme dvakrát po sobě na obrazovkách ČT Sport. Pozoruhodné je, že také v Evropské lize, což je druhá nejvyšší fotbalová soutěž Starého kontinentu, bude soupeřit izraelský klub s týmem z ČR. Konkrétně Hapoel Ironi Kirjat Šmona změří v třetím předkole síly se Slovanem Liberec.

Izraelská kopaná se tak dostane do hlubšího povědomí českých fanoušků.

Litovat můžeme těsného vyřazení Hapoelu Beerševa z dalšího účinkování v Evropské lize, jakož i neblahé prezentace Bejtaru Jeruzalém - jak pokud jde o drtivou dvojí prohru, tak o skandálním chování některých fanoušků Bejtaru. Konkrétnější údaje jsou k mání na tématicky příslušné sportovní stránce.

Radost máme jistě také z toho, že se Izrael udržel i pro rok 2016 ve skupině I Euroafrické zóny Davisova poháru. Jistě, hrával i Světovou skupinu, ale ... má na ni Izrael výkonnostně v současné době?  Zjevně ne.

Více najdou zájemci na jednotlivých tématických stránkách sportovní sekce. Tímto příspěvkem jsem chtěl pouze oznámit, že izraelský sport na Eretzu bude opět aktualizován.

Díky za pozornost.

- mrstejskal -

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15