Autor Téma: Eretz Toolbar: připomínky a náměty  (Přečteno 5901 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 205
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Eretz Toolbar: připomínky a náměty
« kdy: 14. Říjen 2013, 16:33:24 »
Před pár dny zveřejněn nový Eretz Toolbar, tedy lišta - rozšíření pro internetové prohlížeče (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome).

Umožňuje rychlý přístup k informacím Eretz.cz (hlavní stránka, fórum, Eretz na Facebooku a Twitteru, ČSPI) a k desítkám zpravodajských webů z Izraele (Arutz 7, Jerusalem Post, Jediot Achronot, Times of Israel, Globes, Haarec, Maariv, Jisrael HaJom a dalším), dalších zemí Blízkého východu (Palestinská autonomie, Turecko, Libanon, Sýrie, Jordánsko, Egypt, Írán, Irák, Saúdská Arábie, Spojené arabské emiráty, Omán, Bahrajn, Kuvajt, Katar, panarabská média), bezpečnostních webů a židovských webů ze světa (Aish, Algemeiner, European Jewish Press, Forward, JTA a dalším).

Lišta je založena na jádře Alexa a v tuto chvíli se jedná o ostrou verzi, která bude nicméně nadále doplňována a upravována.

Základní informace se nachází na hlavním webu na stránce Pomůcky a software, kam v dohledné době přibude také instruktážní video. Stahovat lištu lze zde.

Protože podle statistik už si někteří z Vás Eretz Toolbar nainstalovali, dovolujeme si Vás požádat o připomínky, návrhy na vylepšení a komentáře, psané na diskusním Fóru do tohoto tématu.

Snažíme se lištu nakonfigurovat co nejvhodnějším způsobem, ale pohled "zvenku" je pro nás cennou zpětnou vazbou. Na všechny podněty budeme reagovat. Děkujeme.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14