Autor Téma: TENIS 2012 - KVĚTEN (k)  (Přečteno 2631 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 523
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
TENIS 2012 - KVĚTEN (k)
« kdy: 5. Květen 2012, 23:19:23 »
Od 7. 5. 2012
 ---
Šahar Peerová v žebříčku dvouhry WTA
07/05/2012 ... 53. příčka (minulý týden 54.) ... 1165 bodů/23 turnajů
14/05/2012 ... 54. příčka ... 1120/23
21/05/2012 ... 53. příčka ... 1160/23
28/05/2012 ... 55. příčka ... 1160/24
---
TURNAJE ITF
Muži
Israel F8 Futures
Místo: Ramat Hašaron
V týdnu od 07/05/2012

DVOUHRA
Role nasazené jedničky se ujal Ti Čen z ostrovní Číny (Tchaj-wanu), neboť domácí hráč Amir Weintrab, který zvítězil ve stejné roli na přechozím turnaji Israel F7 v Aškelonu, hraje v tomto týdnu v jikohorejském Pusanu (viz níže). V prvním kole (šestnáctifinále = 32 hráčů) nastoupilo 14 domácích tenistů, ovšem do kola druhého (osmifinále), postoupili pouze čtyři.
 
Izraelci v osmifinále dvouhry:
Tal Eros - Čen (o. Čína - nasazen jako č. 1) ... 1:6, 4:6
Daniel Skripnik - Daniell (N. Zéland) ... 5:7, 2:6
Dekel Bar - Dubail (Belgie - 3) ... 3:6, 4:6
Tal Goldengoren - Thornley (Británie - 6) ... 3:6, 2:6
 
Do další fáze dvouhry nepostoupil žádný izraelský tenista.
Finále dvouhry
Ju Čang (4) - Zhe Li (2) - oba k. Čína ... 4:6, 5:7
Vítězem dvouhry na turnaji Israel F8 Futures v Ramat Hašaronu je Zhe Li z kontinentální Číny.

ČTYŘHRA
Nasazenou dvojicí č. 1 jsou Britové James Marsalek a Sean Thornley. V prvním kole čtyřhry (osmifinále = 16 dvojic) nastopupilo devět izraelských dvojic a jedna smíšená - izraelsko čínská. Ta postoupila do čtvrtfinále, stejně jako další tři dvojice čistě izraelské.
 
Izraelci ve čtvrtfinále čtyřhry:
Saar Steele (Izrael)/Li (k. Čína) - Marsalek/Thornley (oba Británie - 1) ... 6:4, 6:2
Mor Bulis/Edan Lešem (oba Izrael) - Čen (o. Čína)/Daniel (N. Zéland) - 4. nasazení ... 2x 1:6
Aviv Darmon/Noam Mazor - Noam Behr/Noam Okun (všichni Izrael) ...  2x 4:6
 
Izraelci v semifinále čtyřhry:
Saar Steele (Izrael)/Li (k. Čína) - Čen (o. Čína)/Daniell (N. Zéland) - 4. nasazení ... 3:6, 7:5, 6:10
Noam BehrNoam Okun (oba Izrael) - Botti/Desclois (oba Francie -3. nasazení)  ... 6:0, 6:1
 
Finále čtyřhry
Noam BehrNoam Okun (oba Izrael)  -  Čen (o. Čína)/Daniell (N. Zéland) - 4. nasazení ... 6:7,  poté skreč izraelské dvojice
Vítězi čtyřhry na turnaji Israel F8 Futures v Ramat Hašaronu jsou Ti Čen (ostrovní Čína) a Marcus Daniell (Nový Zéland).
---
Israel F9 Futures
Místo: Ramat Hašaron

V týdnu od 14/05/2012
 
DVOUHRA
Nasazeným hráčem č. 1 je Švýcar  Michael Lammer. Do hlavního turnaje dvouhry je přihlášeno 16 izraelských tenistů.
Izraelci v osmifinále:
Gilad Ben Cvi (Izrael) - Rešetnikov (Rusko - 4. nasazený) ... 6:1, 6:1
Noam Okun (Izrael) - Kevin Botti (Francie - 6. nasazený) ... 6:2, 6:1
Dor Belfer (Izrael) - Rodriguez (Kolumbie) ... 4:6, 3:6
Or Ram-Harel (Francie) - Descloix (Francie) ... 3:6, 1:6
Saar Steele (Izrael) - Čen (o. Čína - 2. nasazený) ... 6:4, 5:7, 0:6
 
Izraelci ve čtvrtfinále (pouze dva)
Gilad Ben Cvi (Izrael) - Noam Okun (Izrael) ... 1:6, 3:6
 
Kompletní semifinále
Noam Okun (Izrael) - Lammer (Švýcarsko - 1. nasazený) ... 6:2, 3:6, 4:6
Descloix (Francie) - Čen (o. Čína - 2nasazený ... 7:6, 6:3
 
Finále
Michael Lammer (Švýcarsko - 1) - Descloix (Francie) ... 6:4, 6:0
Švýcar Lammer vítězem dvouhry na turnaji Istrael F9 Futures v Ramat Hašaronu.

ČTYŘHRA
Nasazenou dvojicí č. 1 je britské duo James Marsalek-Sean Thornley. Do prvního kola nastoupilo 9 izraelských dvojic a jedna izraelsko-britská.
 
Izraelci ve čtvrtfinále:
Mor Bulis/Edam Lešem (oba Izrael) - Marsalek/Thornley (oba Británie - 1. nasazení) ... 5:7, 4:6
Aviv Ben Šabat/Noam Okun (oba Izrael) - Botti/Descloix (ba Francie - 3. nasazení) ...4:6, 6:2, 10:7
Ejal Cohen/David Mušajev (oba Izrael) - Daniš (SR)/Rešetnikov (Rusko) - 2. nasazení ... 6:4, 4:6, 6:10
 
Komplerní semifinále:
Marsalek/Thornley (oba Británie - 1) - Čen (o. Čína)/Daniell (N. Zéland) - 4. nasazení ... 3:6, 2:6
Aviv Ben Šabat/Noam Okun (oba Izrael) - Daniš (SR)/Rešetnikov (Rusko) - 2. nasazení ... 3:6, 6:4, 13:11
 
Finále
Aviv Ben Šabat/Noam Okun (oba Izrael) - Ti Čen (o. Čína)/Marcus Daniell (N. Zéland) - 4. nasazení ... 0:6, 2:6
Tchajwansko-novozélandská dvojice Čen/Daniell zvítězila ve čtyřhře na turnaji Israel F9 Futures v Ramat Hašaronu.
---
Turnaje ITF
Ženy
Antalya - Ihtisas, Turecko
Ofri Lankriová - vyřazena ve čtvrtfinále dvouhry
 
Saint Gaudens, Francie
Julia Glušková - vyřazena až ve finále čtyřhry (s Britkou  Broadyovou)
 
Raanana, Izrael
Název turnaje: Raanana Open 2012
Termín: 21. - 27. 5. 2012
DVOUHRA
Jako nasazená jednička se představila Ruska Angelina Gabujevová, nejvýše nasazenou izraelskou tenistkou byla Ofri Lankriová - nastoupila jako č. 2.

V prvním kole startovalo 17 izraelských děvčat Z 32 účastnic), do osmifinále jich postoupilo sedm.
 
Výsledky izraeklsjých tenistek v osmifinále:
Libi Mešová (Izrael) - Gabujevová (Rusko - 1) ... 0:6, 1:6
Ekaterina Tourová (Izrael) - Bugaková (Maďarsko - 3) ... 6:2, 6:4
Amit Lev Ariová (Izrael) - Hamlinová (Švédsko - 6) ... 6:2, 6:4
Valeria Patjuková (Izrael - 4) - Petrovičová (Srbsko) - soupeřka Valerie odstoupila
Saray Sterenbachová (Izrael) - Svincovová (Rusko - 5) ... 6:2, 6:1
Ofri Lankriová (Izrael - 2) - Lee Levyová (Izrael - 6:0, 7:6
 
Čtvrtfinále:
Vogasariová (Řecko - osmá nasazená) - Gabujevová (Rusko - 1) ... 2x 6:4
Amit Levariová (Izrael) - Ekaterina Tourová (Izrael) ... 7:5, 6:1
Valeria Patjuková (Izraerl - 4) - Piskunová (Ukrajina) ... 6:2, 6:1
Ofri Lankriová (Izrael - 2) - Saray Sterenbachová (Izrael) ... 6:2, 6:4
 
Semifinále:
Vogasariová (Řecko - osmá nasazená) - Amitr Levariová (Izrael) ... 6:1, 6:2
Ofri Lankriová (Izrael - 2) - Valeria Patjuková (Izrael - 4) ... 3:6, 6:3. 7:6
 
Finále:
Ofri Lankriová (Izrael - 2) - Despoina Vogasariová (Řecko - osmá nasazená) ... 6:0, 6:1
Vítězkou dvouhry na turnaji Raanana Open 2012 je izraelská tenistka Ofri Lankriová.
 
ČTYŘHRA (zkrácený záznam)
Finále
Ester Masuriová/Ekaterina Tourová (obě Izrael - 2. nasazené) - Gabujevová (Rusko)/Zanosjenková (Ukrajina) ... 7:5, 1:6, 10:5
Vítězkami čtyřhry na turnaji Raanana Open 2012 se staly izraelské tenistky Ester Masuriová a Ekaterina Tourová.
 
Karši, Uzbekistán
Keren Šlomová - vyřazena v semifinále dvouhry---
Turnaje WTA
Mutua Madrid Open
Místo: Madrid, Španělsko
Kategorie:  WTA Premier Mandatory
V týdnu od 07/05/2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Hercogová (Slovinsko) ... 6:3, 7:5
 
2. kolo
Š. Peerová - Lepčenková (USA) ... 6:7, 4:6 - Šahar vyřazena

ČTYŘHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael)/Beguová (Rumunsko) - Pavljučenková (Rusko)/Šafářová (ČR) ... 3:6, 6:7 - Šahar s partnerkou vyřazeny
---
Internazionali BNL d´Italia
Místo: Řím, Itálie
Kategorie: WTA Premier 5
V týdnu od 14. 5. 2012

DVOUHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Pchengová (k. Čína) ... 7:6, 4:6, 3:1 - ve třetím setu soupeřka skrečovala

2. kolo
Š. Peerová - Azarenková (Bělorusko - nasazená jako č. 1; je aktuálně i světovou jedničkou) ... 1:6, 2:6 - Šahar vyřazena
---

Brussels Open
Místo: Brusel, Belgie
Kategorie: WTA Premier
V týdnu od 21. 5. 2012
 
KVALIFIKACE DVUHRY
Jukia Gklušková (Izrael) - vyřazena v 1. kole
---
Internationaux de Strasbourg
Místo: Štrasburk, Francie
Kategorie: WTA International
V týdnu od 21. 5. 2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Wozniaková (Kanada) .. 7:5, 6:0
 
2. kolo (osmifinále)
Š. Peerová - Cornetová (Francie) ... 6:4, 4:6, 0:6 - Šahar vyřazena
---
Turnaje ATP
Strabag Prague Open
Místo: Praha, ČR
Kategorie: Challenger
V týdnu od 07/05/2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Dudi Sela (Izrael - nasazen jako č. 1) - Blecha (ČR) ... 7:6, 6:3
 
2. kolo (osmifinále)
D. Sela - Zeballos (Argentina) ... 4:6, 3:6 - Dudi vyřazen

ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Dudi Sela (Izrael)/Lojda (ČR) - Hájek/Veselý (oba ČR) ... 2x 2:6 - Dudi s partnerem vyřazeni
---
Busan Open Challenger
Místo: Pusan, Jižní Korea
Kategorie: Challenger
V týdnu od 07/05/2012
Pozn. Vítězem dvouhry 2011 byl Dudi Sela

DVOUHRA
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael - 8. nasazený) - Učijama (Japonsko) ... 6:1, 7:6
 
2. kolo (osmifinále)
A. Weintraub - Matsui (Japonsko) ... 6:1, 6:1
 
Čtvrtfinále
A. Weintraub - Ito (Japonsko - 2. nasazený) ... 5:7, 7:6, 1:6 - Amir vyřazen
 
ČTYŘHRA
1. kolo (osmifinále)
Amir Weintraub (Izrael)/Morija (Japonsko) - Jung-Woomg/Seol (oba J. Korea) ... 4:6, 6:1, 10:4
 
2. kolo (osmifinále)
A. Weintraub/Morija - Hisieh/Lee (oba o. Čína - 3. nasazení) ... 6:7, 2:6 - Amir s partnerem vyřazeni
---
Fergana Challenger
Místo:  Fergana, Uzbekistán

Kategorie: Challenger
V týdnu od 14/05/2012
 
DVOUHRA
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael - 4. nasazený) - Učijama (Japonsko) ... 7:6, 7:6

2. kolo (osmifinále)
A. Weintraub - Moser (Rakousko) ... 6:4, 7:5
 
Čtvrtfinále
A. Weintaub - Klein (Austrálie) ... 5:7, 6:4, 6:1
 
Semifinále
A. Weintraub - Kirillov (Rusko) ... 6:3, 6:4
 
Finále
A. Weintraub - Bhambi (Indie) ... 3:6, 3:6 - Amir vyřazen

ČTYŘHRA
1. kolo
Amir Weintraub (Izrael)/Macukevič (Rusko) - Sančai a Sončat Ratiwaratanaovi (Thajsko - 1. nasazení) ... 2:6, 2:6 - Amir s partnerem vyřazeni
---
Open de Nice Cote d´Azur
Místo: Nice, Francie
Kategorie: ATP World Tour 250
V týdnu od 21. 5. 2012

DVOUHRA
11. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Dimitrov (Bulharsko) ... 5:7, 1:6 - Dudi vyřazen
 
ČTYŘHRA
Andy Ram/Jonathan Erlich (oba Izrael) - Braccioali (Itálie)/Murray (Británie) ... 5:7, 6:2, 10:12 - Izraelci vyřazeni
---
GRAND SLAM
Frech Open
Místo: Paříž, Francie
V týdnech od 28. 5 a 4. 6. 2012

DVOUHRA MUŽŮ
1. kolo
Dudi Sela (Izrael) - Berdych (ČR - 7. nasazený) ... 3:6, 4:6, 1:6 - Dudi vyřazen
 
DVOUHRA ŽEN
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael) - Duboisová (Kanada) ... 6:2, 6:2
 
2. kolo
Š. Peerová - Ivanovićová (Chorvatsko - 13. nasazená) ... 2:6, 2:6 - Šahar vyřazena
 
ČTYŘHRA MUŽŮ
1. kolo
Dudi Sela (Izrael)/Volandri (Itálie) - Fruttero (USA)/Klaasen (JAR) ... 6:3, 7:6
Jonathan Erlich/Andy Ram (oba Izrael) - Brunström (Švédsko)/Marx (SRN) ... 6:7, 6:2, 7:6
 
2. kolo
D. Sela/Volandri - Butorac (USA)/Soares (Brazílie) -12. nasazení ... 3:6,2:6 - Dudi s partnerem vyřazeni
J. Erlich/A. Ram - Knowles (Bahamy)/Malisse( (Belgie) ... 6:7, 3:6 - Izraelci vyřazeni

ČTYŘHRA ŽEN
1. kolo
Šahar Peerová (Izrael)/Beguová (Rumunsko) - Gajdošová/Rodionová (obě Austrálie - 14. nasazené) ... 2:6, 1:6 - Šahar s partnerkou vyřazeny
 
DVOUHRA JUNIORŮ
1. kolo
Bar Cuf Bocer (Izrael) - Coppejeans (Belgie - 6. nasazený) ... 6:3, 3:6, 2:6 - Bar Cuf vyřazen
 
ČTYŘHRA JUNIORŮ
1. kolo
Bar Cuf Bocer (Izrael)/Edmund (Británie) - Bourgue (Francie)/Coppejeans (Belgie) ... 7:6, 6:4
 
2. kolo (osmifinále)
Bar Cuf Bocer (Izrael)/Edmund (Británie) - Broady/Hibbert (oba Británie - 1. nasazení) ... 4:6, 3:6 - Bar Cuf s partnerem vyřazeni
 
**
« Poslední změna: 11. Červen 2012, 22:46:47 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14