Autor Téma: Pravidla pro diskusní fórum Eretz.cz  (Přečteno 15221 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vader

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 1 626
 • Pohlaví: Mužské
Pravidla pro diskusní fórum Eretz.cz
« kdy: 11. Září 2011, 21:44:18 »
verze 2.2
 1. Svojí registrací stvrzujete souhlas s "pravidly pro diskusní fórum Eretz.cz" (dále jen "Pravidla"). Registrací rovněž vyjadřujete souhlas, že budou Vaše texty uvolněny pod licencí Creative Commons. Česká verze k přečtení zde.
 2. Diskutující jsou povinni dodržovat platnou legislativu České republiky, a to i tehdy, pokud přispívají ze zahraničí, nebo jsou občany jiných zemí.
 3. Diskutující je povinen dodržovat pravidla slušnosti. Vulgární, urážlivé, hanlivé atp. příspěvky budou smazány.
 4. Jméno/přezdívka přispěvatele nesmí být urážlivé, hanobící, ofenzivní či evokující pohrdání, nenávist atp. Uživatelský účet nesplňující toto kritérium nebude aktivován, resp. bude deaktivován.
 5. Je zakázáno záměrně vyvolávat flame war, nebo jinak úmyslně vyvolávat konflikty. Úmyslné vyvolávání rozmíšek a flame wars bude mít za následek deaktivaci účtu.
 6. Výjimkou z pravidla o flame wars může být schválený vzájemný konsensuální "duel" v sekci Hyde Park. I ten však musí probíhat v rámci slušného chování. Administrátor a moderátoři mají právo kdykoli dle své úvahy takové vlákno uzamknout nebo smazat i bez předchozího varování.
 7. Zavazujete se nezveřejňovat či jinak uvolňovat jakékoliv osobní údaje o jiných členech fóra. Výjimku může ověřitelně povolit pouze uživatel, kterého se tyto údaje týkají. Stejným pravidlem se řídí i administrátor a moderátoři. Veškerá vaše data jsou důvěrná.
 8. Příspěvek nesmí obsahovat více než pět odkazů. V opačném případě bude smazán. Příspěvky s odkazy nelze řetězit. Maximální počet takových příspěvků je denně stanoven na tři; tzv. digest. Rekurzivně je pak nezbytné řídit se bodem 1) Pravidel a autorskými právy.

 9.  8.1 Linkovat (vkládat odkazy) je při dodržení bodů 1 a 8 Pravidel možno zprávy, které
  • se přímo týkají Izraele a Blízkého východu a jejichž zdroj není na Izrael, Blízký východ, judaismus atd zaměřen
  • jejichž zdroje jsou nesnadno dohledatelné kvůli nesprávnému indexování ve vyhledávačích, a/nebo jsou cizojazyčné
  • zdroj se nesmí stát pravidelným a/nebo převažujícím
  • zdroj (nikoli zpráva) nesmí jít proti duchu prvotního (eo ipso stávajícího) zaměření žádné ze součástí projektu Eretz

 10. Multiúčty (tj. více účtů jednoho diskutujícího, resp. více diskutujících využívajících jeden účet) nejsou povoleny.
 11. Registrací a/nebo setrváním na fóru souhlasíte, že za porušení Pravidel může následovat některý z trestů, kterými jsou : výstraha, dočasné odepření přístupu na fórum (ban) a trvalé odepření přístupu na fórum (permban). Rovněž berete na vědomí, že kterýkoliv váš příspěvek porušující některý z bodů Pravidel může být bez upozornění smazán administrátorem nebo moderátory.
 12. Zavazujete se řídit pokyny administrátora a moderátorů, a to i tehdy, pokud nejsou výslovně uvedeny v Pravidlech. Pokyny administrátora ani moderátorů nesmí být a nebudou v rozporu s Pravidly.
 13. Co je porušením Pravidel určuje ve sporných případech administrátor a/nebo moderátoři. V případě nesouhlasu se smazáním komentáře nebo blokace účtu může přispěvatel kontaktovat administrátora formulářem na hlavní stránce.
 14. Pravidla mohou být pozměněna. Na změnu pravidel bude upozorněno na fóru.

 15. Tato pravidla (v.2.2) nabývají účinnosti 2.10.2011 ve 23:59:59 středoevropského letního času.
« Poslední změna: 3. Října 2011, 00:42:19 od Vader »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15