Autor Téma: EUROMAKABIÁDA 2011 - VÍDEŇ (k)  (Přečteno 2995 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Online mrstejskal

  • Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 857
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
EUROMAKABIÁDA 2011 - VÍDEŇ (k)
« kdy: 11. Července 2011, 20:12:29 »
Třináctá Euromakabiáda neboli hry 13. evropské židovské olympiády, chcete-li. Před čtyřmi roky v Římě, letos ve Vídni. V červenci, od pátého do třináctého. Pozn.: Označení her jako "evropská makabiáda" neznamená, že je vypsána pouze pro židovské sportovce z Evropy, ale že se koná v Evropě. Otevřena je také židovským sportovcům z Izraele a zámoří.

Účastnické země: Izrael a tyto státy a území v diaspoře - euroasijská oblast ... hostitelské Rakousko, dále ČR a SR, Británie (Skotsko a Gibraltar jako samostatně evidovaná území), Německo, Nizozemí, Rusko, Litva, Švédsko, Švýcarsko, Belgie, Ukrajina, Finsko, Francie, Turecko, Itálie, Lotyško, Polsko, Ázerbájdžán, Bělorusko, Bulharsko, Dánsko, Estonsko, Gruzie, Gibraltar, Maďarsko, Kazachsrán, Moldávie a Španělsko; zámořské státy ... USA, Austrálie, Brazílie, Mexiko a Guinea- Bissau.

Kolik z bývalého Československa?


Český web Židovské listy: Účastní se pět sportovců z ČR. Reprezentovat budou ve střelbě, tenisu, stolním tenisu a badmintonu.


Slovenský web Slovak Maccabi Organisation: Ve Vídni bude reprezentovat 25 nejlepších slovenských sportovců. (Mezi nimi je i Michael Szatmary, šéfredaktor slovenského židovského serveru Delet. Slovenskou diasporu reprezentuje ve futsalu.)


TIP:
Výsledky
výpravy ČR najdete na webu Židovské obce Brno.
Výsledky výpravy SR najdete na slovenském webu Delet.sk.

**


 
« Poslední změna: 8. Prosince 2011, 10:46:36 od mrstejskal »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15