Autor Téma: Arménská genocida  (Přečteno 8965 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Elazar

 • Host
Arménská genocida
« kdy: 5. Března 2010, 09:18:58 »
A Recep Tayyip se zlobí.... Co mě ovšem nepřekvapuje, je věrolomnost Obamy, který sliboval, že genocidu Arménů označí pravým jménem a poté z toho takticky vycouval. Inu, vlk taky sliboval...

https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/193896-vybor-kongresu-usa-oznacil-masakr-armenu-turky-za-genocidu.html

Offline bibin

 • Nestor
 • *****
 • Příspěvků: 517
Re: Arménská genocida
« Odpověď #1 kdy: 28. Června 2010, 21:05:47 »
Barak Hussein Obama je přeci jen "trochu" muslim. I když si myslím, že na mombaského Keňana je nesmírně schopný. Také bych soukromě doporučoval nebrat Ameriku jako "zemi zaslíbenou", byť víme (z dějin, od otců nebo z Johnsona (Dějiny žid. národa) že byla poslední tři staletí nám, v diaspoře žijícím, příznivě nakloněna. Jenže, "čas dějinami a migračními vlnami hnul", a v zemi je velké množství afroameričanů, původně haitského původu (kde jsou ty doby, kdy je haitský císař vykupoval za 30 zlatých luisdorů zpět (tak vznikl nehynoucí haitský dluh). Migrovaly také miliony hispánců, a i když našinec se naučí španělsky za týden (jde o to, zda něco o latině a ladinu víte), Amerika ,lépe  Estados Unidos se změnily v Alto Brasil, "horní Brazílii". Takže Obama je takový protějšek quasiproletáře Luly da Silva (Oba ovšem "pracovali" v odborovém hnutí). ;D

Offline santos

 • Plný člen
 • ***
 • Příspěvků: 179
Re:Arménská genocida
« Odpověď #2 kdy: 10. Října 2012, 14:41:41 »
tak arménská genocída je poriadne svinstvo.
 Ale chcel som o inom:
 Takto môžete veriť main streemovej tlači https://www.lidovky.cz/vietnam-zakazal-bohatym-komunistum-opulentni-svatby-pfe-/ln_zahranici.asp?c=A121009_090334_ln_zahranici_ogo

Píše sa o vietnamcoch a o ich svadbách a a na obrázku je Brunejská princezná dcéra brunejského sultána , len nech veria hlupáčikovia my vieme svoje pravda.
 
 

« Poslední změna: 10. Října 2012, 14:46:33 od santos »

Offline santos

 • Plný člen
 • ***
 • Příspěvků: 179
Re:Arménská genocida
« Odpověď #3 kdy: 3. Března 2013, 21:26:41 »
Dôstojníka azerbajdžanských ozbrojených síl Ramila Sahiba Safarova odsúdili v Maďarsku v roku 2007 za vraždu právoplatne na doživotný trest väzenia.

Na slobodu by sa tam bol dostal najskôr po 30 rokoch. Safarov ako účastník kurzu angličtiny v rámci Partnerstva za mier vo februári 2004 na internáte Univerzity národnej obrany Miklósa Zrínyiho v Budapešti sekerou, kúpenou v hypermarkete, zabil arménskeho kolegu Gurgena Margariana - údajne preto, lebo ho provokoval a zneuctil azerbajdžanské národné symboly.

Maďarsko Safarova vlani 31. augusta vydalo do Azerbajdžanu, kde ho prezident krátko po návrate omilostil. V reakcii Arménsko prerušilo diplomatické vzťahy s Maďarskom a budapeštiansky rezort zahraničných vecí protestnou nótou reagoval na postup Baku.


https://www.sme.sk/c/6720136/armenski-advokati-sa-na-madarsko-a-azerbajdzan-stazuju-na-europskom-sude.html


Offline Scooolie

 • Administrátor
 • *****
 • Příspěvků: 2 206
 • Pohlaví: Mužské
  • Eretz.cz
Re:Arménská genocida
« Odpověď #4 kdy: 4. Března 2013, 10:55:58 »
Ten případ Safarov je neskutečná záležitost, což se ještě zdůrazní, přidám-li pár podrobností:

1) K té vraždě nedošlo při nějaké slovní nebo fyzické potyčce. Ten Azer si prostě jednoho dne odpoledne koupil sekeru, v klidu se ve svém pokoji nachystal a v 5 ráno tou sekerou 16 ranami do hlavy zavraždil Arména Gurgena Margaryana, když ten spal ve svém pokoji. Nemohlo se tedy jednat ani omylem o nějakou formou přehnané sebeobrany.

2) Následně se Azer ještě pokusil zavraždit dalšího arménského vojáka, který se účastnil onoho kursu NATO.

3) Při soudu vraždy nijak nelitoval, naopak podrobně popisoval, jak se těšil, že bude moct zabít Armény, "uříznout jim hlavy."

4) Po návratu do Ázerbajdžánu byl Safarov nejen přivítán oficiálně jako hrdina a okamžitě propuštěn na svobodu, ale rozhodnutím prezidenta Alijeva byl povýšen (z poručíka na majora), dostal byt a byl mu vyplacen plat za dobu, kdy byl ve vězení (odseděl si 8 let).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15