fórum komunity Eretz

Všeobecná kategorie => Všeobecná diskuse => Téma založeno: Ester kdy 4. Září 2009, 16:57:28

Název: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Ester kdy 4. Září 2009, 16:57:28
Zajímá mne Váš názor. Zhlédli jste film, který koluje na internetu o kolonizaci světa? Jde hlavně o Evropu, ve které se snižuje porodnost, (protože páni politikové problémy matek neřeší!) - ale Evropanů neubývá, protože se v ní usazují a muslimky hojně rodí, a půjde-li to tak dále, tak budou v dosahu tohoto století muslimové v Evropě početně převažovat, i se všemi důsledky pro stávající evropskou civilizaci. Zajímalo by mne, co je na tom pravdy, pokud ano, jak se bude postupovat?
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: ari180 kdy 10. Listopad 2009, 19:51:54
nazdar...
Samozrejme,je to pravda...v tomto pripade nejde o apokalipticticke predpoklady typu 2012,ale o realnu skutocnost. Mohamedanska porodnost je velmi vysoka,nelegalnych imigrantov je coraz viac...a takisto sa aj vyhrocuje situacia. Bod zlomu nastane v momente,kedy budu mat islamske strany dostatocnu volicsku zakladnu-dostatocne vela moslimskej pospolitosti,aby mohli spociatku--demokraticky-- (ved aj hitler bol zvoleny demokratickou cestou) presadit/zaviest v spolocnosti nedemokraticke prvky. Nieco z toho sa uz v podstate aj deje.

Ironiou v tomto pripade je,ze jedinym sposobom ako zaistit/zabezpecit buducnost demokracie, je vyuzitim nedemokratickych prostriedkov.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 11. Listopad 2009, 10:45:50
Ari: Vaše poslední věta by zasloužila vytesat do kamene, neb máte naprostou pravdu. Problém je ten, že nikdo, naprosto nikdo, se neodváží těch prostředků použít, neboť by byl obviněn z nacionalismu, fašismu extremismu, terorismu, pedofilie, zoofilie a já nevím z čeho ještě. Viděl bych ještě druhou cestu, cestu duchovní obnovy  Evropy, ale to je cesta stejně nereálná, jako  to první řešení.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Tomsik kdy 11. Listopad 2009, 22:15:09
Valka se zrejme blizi a malokdo si to uvedomuje...
(no snad me neukamenujete ;D)
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 12. Listopad 2009, 07:18:09
Valka se zrejme blizi a malokdo si to uvedomuje...
(no snad me neukamenujete ;D)
No, spíš mám ten pocit, že už je tu.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: ari180 kdy 12. Listopad 2009, 19:15:55
Minule som videl reportaz s jednym panom,ktory zije v Izraeli. V podstate islo o to,ze ked bol maly samozrejme skoncil s celou rodinou v koncentracnom tabore a prezil (okrem neho este niektory z jeho rodicov alebo surodencov,neviem).Po vojne odisli do Izraela.
Reporter sa ho pytal,ci si mysli ze vo svete este niekedy nastane svetova vojna. Ten pan povedal,ze ano...schyluje sa vojne medzi Zidmi a krestanimi na jendej strane a moslimami na druhej...ale ze dufa ze sa uz toho nedozije.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 13. Listopad 2009, 12:56:37
Ari: něco takového už bylo ve fatimském zjevení, když si přečtete něco z Nostradama, tak je to tam taky. Jenže skutečně mám pocit, že už to začalo. Irák, Afghanistán, Irán .... Co má být to bude. Není třeba se vzrušovat. Vše se děje pod dohledem Stvořitele a On je konečný vítěz.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Zina kdy 14. Listopad 2009, 20:16:47
V minulosti mnohokrát došlo k velkému stěhování národů.Usedlejší byli poražení. Hunové,Avaří a další došli do Evropy.Jeden národ(kmen) byl podmaněn a tak to jde celou historií až k součastnosti.Rozdíl vidím,že tehdy nezbývalo než bojovat.V dnešní Evropě se jen hovoří(nedej bože,aby se někdo necítíl diskriminován,lidská práva se skloňují ve všech pádech).Nelze se divit,že jsou vytvořeny podmínky pro všechny tvz.přistěhovalce.
Nejsem proti pomoci lidem v nouzi.Pomoci jde i jinak,než určit přistěhovalecké kvoty.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Dan kdy 14. Listopad 2009, 22:16:51
Historie se opakuje, choulostivá a rozmazlená civilizace je rozložena vitálními a nenáročnými barbary. Je jen otázkou času kdy muslimove ovládnou Evropu, je to možné zpomalit, ne však zastavit. Jak říkají muslimové, naší hlavní zbraní jsou vaginy našich žen. Dnes už je na boj pozdě. Evropa se dostane úroveň dnešního Turecka, Albánie nebo Libanonu, nestane se Iránem, Súdánem nebo Saudskou Arábií (možná až na některé oblasti západoevropských velkoměst). Islamizaci se dá bránit pouze nějakou vládou pevné ruky, totalitou, která zavede nějakou obdobu Norimberských zákonů, tentokrát ale pro muslimy, nevím jestli je lepší nějaký umírněný islám, nebo vojenská junta, ale to už tu myslim kdysi někdo napsal.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: jochanan kdy 15. Listopad 2009, 02:29:23
charedimská porodnost je ale stále vyšší než jakkákoliv jiná, že by to byla odpověď a ostrůvek naděje  ;D i když v tom množství muslimů a navíc nejsem fakt ortodox  ???
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 16. Listopad 2009, 00:38:45
ari, vy jste  těžký pravicový extremista  ;D. A já asi taky, protože v tomhle s vámi souhlasím.  Otákou pořád zůstává, který politik, či politická strana by měla  odvahu ty muslimy deportovat. Buďme realisty a přiznejme, že zatím nikdo.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: brian04 kdy 16. Listopad 2009, 05:51:45
Předem chci řici, že nejsem žádného vyznání, ale věřím v židovské náboženství (snad pochopíte jak to myslím ;) )
Momentálně žiju v Indonésii (jsem tu na studijním pobytu) a mám tu možnost poznat místní lidi, kteří jsou muslimové a jejich názor na věc.
Muslimství v indonesii je hojně rozšířené a není až tak hlídané jak v jiných zemích s tímto vyznáním. Ale jejich názor na věc je jasný každý chce odejít do Evropy!!! Já nejsem extremista nebo rasista, ale sakra proč chtěj do evropy ane do nejaké jiné muslimské země my nejsou schopni říci .... oni to mají asi uz zakodované v DNA !!

A další věc, názor na Izrael je stejný jako v jiných zemích s muslimským náboženstvím. No, že by tahle země byla nějako úžasná tak asi jedině krajinou a to je vše. příště bude studijní cesta jinam  ;)
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 16. Listopad 2009, 12:03:22
Nacismus to samozřejmě je, o tom žádná  ;D Ale když jsem si dal tu práci, a přečetl celou tuto duchaplnou debatu, tak mám jeden dotaz na všechny zúčastněné řešitele konečného řešení muslimské otázky:

Je jasné, že máte na mysli nějaké to řešení typu deportace/vyhlazení a nehodlám ho nikomu z vás vymlouvat (už jen proto, že je to marné  ;) ), jen by mě zajímala jedna jediná věc (a to zcela vážně):


Jak chcete právně ošetřit to, že postavíte islám a muslimy v Evropě mimo zákon, a právně oddůvodnit případné vyhlášení onoho staného práva a deportace muslimů?

Když:
1) se cca polovina muslimů narodila (nebo tou dobou se už jistě narodí) v Evropě a tudíž má na to žít v Evropě stejné právo jako kdokoli jiný, kdo se zde narodí (o jejich potomcích nemluvě).

2) na území států jako Bulharsko, Albánie nebo státy bývalé Jugoslávie je početná muslimská populace, která není složená z přistěhovalců ani jejich potomků (a tudíž i nejsveřepější nácek bude obtížně hledat důvody pro jejich vypovězení).

3) co udělat s muslimy, kteří kromě toho, že věří v alláha a muhamada, nijak neporušují zákon?

4) (což mě zajímá nejvíc) pokud by byly přijaty zákony, které by tyto tři výše zmíněné skupiny skutečně odsoudily k deportaci (nebo trestu odnětí svobody, případně smrti za provozování nezákonné činnosti (tj. být muslimem)), jak zabráníte tomu, aby takto vzniklý precedens a celá následná legislativa nebyla nadále aplikovatelná na židy/křesťany/animisty/hárekrišňáky/chovatele akvarijních rybiček nebo spolku přátel žehu?

Berte to třeba tak, že období populistických keců alá Sládek jste si už odbyli ve volební kampani a teď jste se třeba dostali jako poslanci do parlamentu (jedno jakého). Chcete se zbavit muslimů v Evropě a máte předložit zákon, který by to umožňoval. Jak bude ten zákon znít?

P.S. Při psaní odpovědí mějte prosím na paměti, že internetová fóra (zvláště pak fóra jako tohle) a IP adresy (případně i totožnost přispěvovatelů) jsou sledovány bezpečnostními složkami (PČR a spol.) a že zákon platí i na internetu. Hezký den  :D
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: petahyah kdy 16. Listopad 2009, 13:08:31
ari, vy jste  těžký pravicový extremista  ;D. A já asi taky, protože v tomhle s vámi souhlasím.  Otákou pořád zůstává, který politik, či politická strana by měla  odvahu ty muslimy deportovat. Buďme realisty a přiznejme, že zatím nikdo.

Jak nikdo?!
Na ultralevicové straně politického spektra je plno skupinek a straniček korporativně a nacionálně SOCIALISTICKÉHO typu, tedy fašistů a nacistů, kteří by to rádi udělali.
Otázkou je jesli by jsme si pomohli.  ;D
Dalším řešením je, vojenská junta chilského typu a její vláda tvrdé ruky, nebo nějaká obdoba jihoafrického apartheidu, tedy demokracie jen pro část obyvatel.
Otázkou zůstává co by se běžných obyvatel více dotklo, zda mírná islamizace nebo totalita řízená původními obyvali.  ;D  >:D
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 16. Listopad 2009, 13:13:27
Elazar. I vy máte pravdu. Grund toho všeho vidím v tom, že by se mělo velice důsledně jít proti všem idologiím, která mají ve svém programu fyzickou likvidaci nějaké skupiny lidí a je jedno, jestli jiného vyznání, bužoazie, "podřadných" národů, hlásají nenávist.  A nemusí na to být nový zákon z parlamentu. Stačí důsledně podle těch stávajících postihovat uskupení, která tenhle program mají. Postavit je mimo zákon nejen de jure ale i de facto. Islám se svými výzvami k zabíjení nevěřících by byl mezi prvními. A komunisti by neseděli v parlamentu ale za mřížemi.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 16. Listopad 2009, 13:16:59
Petayah: to sice je, ale  zaplaťnebe, snad se nikdy k moci nedostanou. Já tyhle  strany beru tak, že svým způsobem upozorňují na slabosti demokracie.  Jako projev nemoci společnosti. Stejně jako komunisty.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Zina kdy 16. Listopad 2009, 17:47:24
Pane Elazare: vůbec nemám na mysli deportace a násilí.Jde mi  o takovou maličkost.Chcete-li striktní dodržování zákonů hostitelské země.(Příklad někteří imigranti se chovají spůsobem takovým,že ve své zemi by si zdaleka nemohli dovolit to co u nás)Co se týká náboženství,jsem dálek toho se starat kdo jaké náboženství vyznává.Nejsem si ovšem jista tím,že nenastané doba a bude omezená moje svoboda vyznání,nebo mě bude vnucována.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 16. Listopad 2009, 18:09:24
Postavit je mimo zákon nejen de jure ale i de facto. Islám se svými výzvami k zabíjení nevěřících by byl mezi prvními.

Výzvy k zabíjení jsou i v Bibli. Takže otázka platí: Jak chcete postavit islám mimo zákon, aniž byste tím vytvářeli predcedens pro postavení všech možných skupin mimo zákon?
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Samuel kdy 16. Listopad 2009, 19:27:17
Eleazare, nemyslím, že je nutné stavět mimo zákon islám jako náboženství. Je ale nutné každý projev nezákonného chování i na straně muslimů okamžitě odsoudit a trestat.
V současné době je v mnoha zemích západní demokracie situace, že se mnozí bojí jakkoli negativně projevit vůči muslimům, aby nebyli nařčeni tu z rasismu, tu z xenofobie a podobně.
Pokud nějaký konkrétní imám v mešitě bude hlásat nenávist k ostatním občanům země, jiným národům, nebo náboženstvím a vyzývat k jakékoli násilné formě boje, pak by měl být zavřen až zčerná. B-hužel si to nikde v rámci té falešné pseudokorektnosti nedovolili a tak jim rostou křídla a sebevědomí.
Nebo mi snad unikly informace o tom, že by v Evropě v křesťanských kostelích nebo v synagogách bylo vyzýváno k boji proti muslimům nebo oslavovány teroristické činy ?
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: ari180 kdy 16. Listopad 2009, 19:43:55
Elazar : o vyhlazovani tu rec ani nepadla. Nieje to nacizmus,netahajte do toho termin konecna otazka. Znovu opakujem,som clovek maximalne demokraticky zalozny,verim v ludske prava a slobodu slova. Ak vsak nejaka skupina ludi propaguje ideologiu ktora slobodu slova popiera,takato skupina nema ziadne pravo na existenciu. Je az nehorarzna drzost prirovnavat sucasnu moslimsku otazku ku Zidovskej otazke z 2sv.vojny.

1,Riesime tu krajnu situaciu...pod pojmom krajna situacia si predstavujem nieco ako obcianska vojna,pri ktorej je priamo ohrozena DEMOKRACIA a LUDSKE PRAVA. Moslimske gangy budu utocit na statne zlozky,napadat obcanov,rabovat a kricat pri tom allahu akbar.
V takejto situaci uz bude jedno kto sa narodil a kto sa nenarodil v EU. Kazdy moslim chyteny pri povstani by bol deportovany.

2,Bulharski a Albanski moslimovia su mentalne na inej urovni nez ich neeuropski sukmenovci. Su znacne benevolentnejsi.

3,Moslimovia veriaci v allaha a mohameda,neporusujuci zakon by dostali na vyber-mozu v EU zostat,ale akceptuju fakt,ze Islam ako fasisticka ideologia,kvoli ktorej sa takmer od zakladov zmeni Europa bude ilegalny a koran zakazany.


4,A povedzte mi kde vo svete sa Zidia,Krestania ci chovatelia akvarijnych rybbiciek snazia o prevrat s naslednym zavedenim teokracie.Pretoze to je o co tu  ide. O udrzanie demokratickej podoby Europy.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: ari180 kdy 16. Listopad 2009, 19:57:42
Elazare doposial ste len oponovali (nezazlievam Vam to,kladli ste rozumne otazky a proti argumenty) lenze vy samozrejme nieste nas nepriatel a viem ze Vam na slobode zalezi rovnako ako nam ostatnym a tak,velmi rad by som pocul Vas osobny nazor na buduci vyvoj v Europe. Akymi prostiedkami by ste vy zabezpecili aby si Europa udrzala svoju demokraticku podobu?
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Tomsik kdy 16. Listopad 2009, 21:32:43
Myslim, ze toto nema reseni, alespon ne takove, aby jsme si vsichni mohli oddychnout... :-X
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 16. Listopad 2009, 21:49:42
Postavit je mimo zákon nejen de jure ale i de facto. Islám se svými výzvami k zabíjení nevěřících by byl mezi prvními.

Výzvy k zabíjení jsou i v Bibli. Takže otázka platí: Jak chcete postavit islám mimo zákon, aniž byste tím vytvářeli predcedens pro postavení všech možných skupin mimo zákon?
Samuel a Ari vám za mě odpověděli. Když už jsme u té Bible resp Tóry . Když Izraelité vstupovali pod Jozuem do zaslíbené země, měli příkaz vybít její tehdejší obyvatele. Někdo mě tady poučil o tom, že Tóra je nadčasová.  Platí tento příkaz dosud? *******************************************************************************************************************************
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Scooolie kdy 16. Listopad 2009, 23:33:20
Smazal jsem část příspěvku ID martindeporres. Současně uděluji první a poslední varování, a to nejen jemu, ale obecně:

Debaty na téma vyhladit nějaký (jakýkoliv) národ jsou nevítané a nepřípustné, ledaže by se jednalo o jasné a jednoznačné odmítnutí takového názoru. Pokud kohokoliv taková zhovadilost napadne, ať si ji nechá pro sebe. A jak zde bylo již, nikoliv mnou řečeno, IP adresy jsou k dispozici zdaleka nejen moderátorům tohoto fóra a zdaleka nejen s jejich souhlasem či vědomím...

Než začneš psát, zapni mozek!
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: ari180 kdy 17. Listopad 2009, 01:05:10
Pamatate si este na Londynsku demonstraciu mohamedanov...zopar transparentov...

EXTERMINATE those who insult islam (vyhladte tych co urazia islam)

Freedom go to hell                              (sloboda chod do pekla)
Europe take some lesson from 9/11        (Europa pouc sa z 9/11)
Behead those who insult islam               (zotnite tych ktory urazia islam)
Masacre those who insult islam              (zmasarkujte tych co urazia islam)
Europe is a cancer,islam is the answer    (europa je rakovina,islam je liek)
Islam will dominate the world                 (islam bude dominovat svetu)
British police go to hell                         (britska policia do pekla)

zachytil niekto ich ip adresy?Pretoze tomuto sa teda hovori drzost a zhovadilost prveho stupna.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: fanuel kdy 17. Listopad 2009, 04:33:28
Zdravím, zakázat, zakázat ??? Ve smyslu plných občanských i lidských práv nekrácených zákonem?? Ve smyslu vyspělé demokracie ???? Tak to je věc z hola nesmyslná, protože od to ho ty občanská i lidská práva jsou, která jsou ve vyspělé demokracii přímo v ústavě a tedy pod ochranou ústavního soudu a jsou tedy silnější než zákon a prováděcí vyhlášky.
Každý občan má občanské právo i lidské ve vyspělé demokracii si věřit v co chce je svoboda vyznání a tedy zaručena ústavou. Tolik praví vyspělá demokracie.
Zároveň vyspělá demokracie má obranu proti těm, co by chtěli narušit občanská, nebo lidská práva z titulu verbální i faktické likvidace, jakéhoko-li národa.Tím již začíná začátek obrany proti těm jednotlivcům, co prosazují likvidaci jakéhokoli národa krom období války, kdy je nemožné nepostupovat dle válečného práva na základě mezinárodního práva( OSN) a dodržování těchto pravidel, ale z obou stran(více stran) a je jasné, že v globálním měřítku vítěz bere vše.
Závěr: obrana proti kriminálním činům, jak výše uvedeno je možná v rámci boje proti terorismu na území jednotlivých států, dále je to možnost boje proti drogám, které pomáhají financovat terorismus Islámského muslimského bratrstva + AL-Kajda+Hizbaláh+Fatah+Hamas+ Al Kuds ap. a jejich destruktivní vliv na vyspělou demokracii a ústavní pořádek v Evropě. Zde neplatí Islámské právo šária ale občanská i lidská práva ve (vyspělé) demokracii a její kulturní odkaz.   
Káždý občan se musí chovat tak jak umožňuje vyspělá demokracie, ale takových zemí je málo a k vyspělé demokracii se musíme dostat demokratickými a skrze občanskou společnost řádnými volbami a pak již nikdy nemůže kriminální, či z jakékoli strany teroristické minoritní skupiny ohrožovat, či demontovat ústavní právní systém v Evropské unii.
Stanek (Fanuel) >:D 8) >:D
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 17. Listopad 2009, 15:31:49
Ari, bez těch afektovaných výstupů o ip adresách. Každému je přece jasné, že se to týká fóra a diskusních příspěvků.

Škoda, že jsem nestihl ten původní deporresův příspěvek  :D


Takže pro Ariho, Zinu, martina deporres i Samuela - První část diskuse hovořila jasně o staném právu, případných deportacích, o invazích barbarů i o delegitimizaci islámu, takže já si to nevymyslel. Jen jsem se zeptal, jak si dotyční představují realizaci po právní stránce. Odpověď veškerá žádná. Já věřím, že pokud budou zákony platit a budou dodržovány a budou vymáhány, tak k ničemu takovému nemůže dojít. Síla demokracie a právního státu spočívá v tom, že se řídí zákony, ne lůzou dychtící po lynčování (Scooolie bude jistě souhlasit). A síla zákonů je v tom, když platí pro každého bez rozdílu. Tedy i tehdy, když já mám nějaká práva, tak je má mít i muslim. A dosud jsem nedostal odpověď na to, jak by měl znít onen zákon delegitimující islám, na základě čeho by tuto delegitimizaci zdůvodňoval, a hlavně, jak by v tomto zákoně bylo ošetřeno, aby jej nebylo možné použít jako precedens právě kvůli těm skupinám, které jsem tu pro příklad vyjmenoval.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Zina kdy 17. Listopad 2009, 17:23:57
Pane Elazare,nepsala jsem o zbavování práv ani o deportacích.Zmínila jsem se jen o tom,že celou historií lidských dějin se táhne stěhování národů.A také,že v minulých stoletích se lidé (skupiny,státy)těmto nájezdům bránily.Nejsem si vědoma,že bych tím poukazala jaký postup se má volit.
Poté by již bylo na místě přemýšlet o přepsání dějin.Myslím si,že znáte dějiny a utváření středověkých státu velice dobře.
Pro dnešní dobu platí dodržování zákonů.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: ari180 kdy 17. Listopad 2009, 17:24:16
Síla demokracie a právního státu spočívá v tom, že se řídí zákony

To je sice pravda,ale zakony a pravidla schvaluje v state vacsina ktorej su prisposobene. 5 milionov moslimov vo Francuzsku zakony nezmeni,30 ci 40 miliov ano. Otazkou uz nieje,ci takyto boom nastane ale kedy nastane.

když já mám nějaká práva, tak je má mít i muslim

Mne nevadi,ze muslim ma rovnake prava ako ja (zijeme v demokracii).
Vadilo by mi vsak,keby som ja musel mat rovnake prava ako ma muslim (prava,povinnosti a zakazy pre Muslima sa totizto demokracii vymykaju).

A dosud jsem nedostal odpověď na to, jak by měl znít onen zákon delegitimující islám, na základě čeho by tuto delegitimizaci zdůvodňoval

Je to predsa ideologia smerujuca k potlacaniu zakladnych ludskych prav a slobod.A jej nasledovnici nemaju daleko od skutkov.

jak by v tomto zákoně bylo ošetřeno, aby jej nebylo možné použít jako precedens právě kvůli těm skupinám, které jsem tu pro příklad vyjmenoval

Zbytocna otazka, o deligitimacii islamu sme nehovorili pre srandu kralikov. Delegitimacia by mala svoj dovod,pricinu (a tou je neschopnost islamu a muslimov prisposobit sa demokratickym principom a agresivny postoj k ludskym pravam,slobode prejavu a vsetkym hodnotam,ktore zapad vyznava. Je zaujimave,ze 2 dalsie ideologie,na ktore sedi dany popis su prave fasizmus (zakazany) a komunizmus (ciastocne zakazany). Neexistuje dovod,pre ktory by mali byt Judaizmus ci Krestanstvo zakazane,deligitimovane.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Zina kdy 17. Listopad 2009, 17:49:26
Oprava:již od starověkých států.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 17. Listopad 2009, 23:26:28
scoolie:  opět jste mne nepochopil, jak už se několikráte stalo, a jelikož vás už tak trochu znám, ani vám to nezazlívám. Chtěl jsem naznačit a v další diskusi dovést myšlenku do podoby, že ani sebepitomějšího a sebezfanatizovanějšího křesťana nebo žida navzdory příkazům (navíc  často nesprávně vyloženým) v Tóře nebo v Bibli, nenapadne jít  někoho vraždit kvůli jeho vyznání, chtít někoho vyhlazovat,  a pokud přece napadne,  represivní mechanismy společnosti ho zastaví a rozhodně si ani křesťanství ani judaismus nekladou jako jeden z hlavních cílů boj proti nevěřícím. Zato do muslimů je džihád vtloukaný od kolébky.  Proto milý scoolie,  už jsem vám to psal jednou a zopakuji znovu:  Než se začnete vzrušovat na tím co jsem napsal, zkuste  zapnout mozek a přemýšlet, co vlastně chci říct..  A pokud je to pro vás příliš velká práce, tak se zeptejte.  Rád vám to vysvětlím. Myslím, že dokážu si  svoje slova obhájit. ;) Jo, je asi mojí chybou, že občas v diskusi myslím na několik tahů dopředu a čekám, že to snad někomu dojde už dřív, aniž cokoliv dál rozvádím. Tak se nezlobte, jsem vášnivý šachista.  ;) Pokoj s vámi.
Elazar:  Součástí toho smazaného m.j. bylo i to, že by bohatě stačilo proti hnutím a ideologiím, hlásajících nenávist postupovat již podle platných zákonů a důsledně je dodržovat padni komu padni.  A že na tu politickou pseudokorektnost jednou dojedeme. Občas mi ta politická pseudokorektnost zavání silně pokrytectvím a flagelantstvím. Takový hromadně prováděný masochismus.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 18. Listopad 2009, 13:06:24
P.S. scooolie. Jak by to asi v Izraeli dopadlo, kdyby Palestinci byli v pozici Židů a naopak? Palestinci byli schopni v Libanonu a v jiných zemích vraždit i ty, kdo jim poskytli azyl, své bratry Araby, muslimy. Jak by to asi dopadlo se Židy. Hádejte.  ;)
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 18. Listopad 2009, 16:20:40
Co by kdyby nehraje roli. A že se někdo chová tak či onak není důvodem, abych se já choval stejně. Nechápu, proč bych se měl chovat stejně jako někdo, kdo mě nenávidí - asi jako kdyby židé chtěli vyhladit všechny Němce... Blbost blbost blbost.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 18. Listopad 2009, 16:28:14
Síla demokracie a právního státu spočívá v tom, že se řídí zákony

To je sice pravda,ale zakony a pravidla schvaluje v state vacsina ktorej su prisposobene. 5 milionov moslimov vo Francuzsku zakony nezmeni,30 ci 40 miliov ano. Otazkou uz nieje,ci takyto boom nastane ale kedy nastane.


Pokud tyto práva nezpochybňují práva jiných skupin, pak to není problém, i kdyby to byl muslimský stát. Pokud tato "většina" schválí zákony, které určitou skupinu obyvatelstva diskriminují, pak to není demokracie. A na to nepotřebujeme muslimy. To zvládli i bolševici a náckové.

když já mám nějaká práva, tak je má mít i muslim

Mne nevadi,ze muslim ma rovnake prava ako ja (zijeme v demokracii).
Vadilo by mi vsak,keby som ja musel mat rovnake prava ako ma muslim (prava,povinnosti a zakazy pre Muslima sa totizto demokracii vymykaju).

Sejná odpověď - viz výše.

A dosud jsem nedostal odpověď na to, jak by měl znít onen zákon delegitimující islám, na základě čeho by tuto delegitimizaci zdůvodňoval

Je to predsa ideologia smerujuca k potlacaniu zakladnych ludskych prav a slobod.A jej nasledovnici nemaju daleko od skutkov.

V čem? Komunismus je mnohem nebezpečnější a zakázán není. Stejně je navíc možné argumentovat u židovství i křesťanství i u kteréhokoli jiného náboženství.

jak by v tomto zákoně bylo ošetřeno, aby jej nebylo možné použít jako precedens právě kvůli těm skupinám, které jsem tu pro příklad vyjmenoval

Zbytocna otazka, o deligitimacii islamu sme nehovorili pre srandu kralikov. Delegitimacia by mala svoj dovod,pricinu (a tou je neschopnost islamu a muslimov prisposobit sa demokratickym principom a agresivny postoj k ludskym pravam,slobode prejavu a vsetkym hodnotam,ktore zapad vyznava. Je zaujimave,ze 2 dalsie ideologie,na ktore sedi dany popis su prave fasizmus (zakazany) a komunizmus (ciastocne zakazany). Neexistuje dovod,pre ktory by mali byt Judaizmus ci Krestanstvo zakazane,deligitimovane.


No, zatím to srada pro králíky je, děsím se toho, až to někdo začne realizovat. Takže naposledy: Jak má znít ten zákon, podle kterého by bylo možné delegitimizovat islám a zároveň by podle něj nebylo možné delegitimizovat žádné jiné stávající náboženství? Chci normální právní formulaci se vším co k tomu náleží.

Nemáš li k tomu co napsat, raději nepiš.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Scooolie kdy 18. Listopad 2009, 17:02:15
martindeporres: Pokud to bylo myšleno jinak, než jak to znělo, pak je to mrzuté. Nicméně berme to tak, že průměrný čtenář je na mé úrovni a příliš zaobalenou či jinak skrytou myšlenku pod prvoplánovým vyjádřením - a to bylo dost jasné - prostě nepostřehl.

Jinak v podstatě mohu odkázat, na to, co píše Elazar. To, že někdo jiný (nacista, komunista, islamista) by nám chtěl zakroutit krkem, ještě nelze dovodit naše právo chovat se stejně. My hrajeme podle našich pravidel, ne podle jejich. Jinak bychom nakonec byli stejní jako oni.

S tím obecným pravidlem, které žádá Elazar, je to také správná otázka. Jen bych zdůraznil, že ono pravidlo musí být obecné, šité na míru jakékoliv nenávistné ideologii, nejen islámu.
Takže třeba:

Trestem odnětí svobody až na dva roky bude potrestán ten, kdo se stane členem organizované skupiny, jejíž učení hlásá nadřazenost určité skupiny ve společnosti nad skupinou jinou na základě ideologické či náboženské příslušnosti a snaží se toto prosadit do praxe.

by mohlo vyhovovat  ;)
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 18. Listopad 2009, 18:08:16
Scooolie: dovolím si oponovat v jednom. Sice pravidla máme, ale rozhodně podle nich nehrajeme. Alespoň ne důsledně. To bychom si mnuli oba ruce nad tím, že všichni komouši sedí a náckové jim dělají společnost.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Scooolie kdy 18. Listopad 2009, 18:48:46
Pan se ale shodneme v tom, že chyby není v pravidlech. A že ani přitvrzení pravidel asi nebude tou cestou, když se ani současná nedodržují.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: ari180 kdy 18. Listopad 2009, 19:20:41
Elazare: Pokial nezpochybnuju prava ostatnych skupi??? Na svete neexistuje ani jeden islamsky stat v ktorom by vladla demokracia zapadneho typu takze by v nom neboli spochybnovane prava inych skupin. Kazdy moze vyjadrit svoj nazom sposobom,ktory sa neprotivy sariji. Toto povazujete za slobodu slova? Zvladli to bolsevici aj nackovia ale islamiizmus je rovnako zly,ked nie horsi...Za posledne storocie sme tu uz mali 2 bestialne vladnuce ideologie,tretiu uz skutocne nepotrebujeme. Ak sa vo Francuzku zvysi populacia Moslimov na niekolko desiatok milionov...mozeme privitat zakony zakazujuce kritiku islamu a pod.

A prosim Vas nedajte sa vysmiat komunizmus nebezpecnejsi ako islamizmus?Radsej by ste zil v komunistickej krajine,alebo v krajine v ktorej by vladla Sarija?

Stejně je navíc možné argumentovat u židovství i křesťanství i u kteréhokoli jiného náboženství.
Islam sa narozdiel d Krestanstva a Judaizmu cini moslimovia sa snazia v praxi uplatnovat nedemokraticke zakony sarije
A to je rozdiel...samotne myslienka na zlocin zlocinom nieje. Ak sa niekto tuto myslienku snazi rozviest a uplatnit v praktickom zivote (moslimova),to uz zlocinom je.

Stale otravujete s tou pravnou formulaciou. Lenze ja som Vam uz xyty krat povedal,ze takato formulacia by nemohla vzniknut za demokratickeho zriadenia. Muselo by sa jednat o hranicnu situaciu-v ktorej by hrozil demokracii priamy zanik
Tato situacia vsak nenastane...ak sa islam dostane v europe k moci,bude to prave prostrednictvom demokratickych volieb ako v pripade Hitlera.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 19. Listopad 2009, 06:39:14
scooolie: stačilo by jen doplnit. Proč se např. nepraktikuje to, co nám dělali Němci před vstupem do Schengenu, že uprchlíci se vracejí do nejbližší tranzitní země? Taková Itálie by to potřebovala jako sůl.
Elazar: vy pořád chcete nějakou právní definici, která by vydělovala islám od ostatních náboženství. Ten se už ale vydělil sám svým hlásáním nenávisti, džihádu. Má snad křesťanství nebo judaismus  podobným způsobem zakotvený boj proti nevěřícím?  Co se týče křesťanství, tak o tom rozhodně nevím, že by tak bylo. Rozhodně nikde v evangeliích nenajdete příkaz jděte a zabíjejte, jak je tomu v Koránu. Takže už na podkladě těchto příkazů by se dal islám delegitimizovat. Co se týče příkazů k vyhlazení z dob Jozueho, rovněž se to dá vztáhnout na tu konkrétní situaci té doby. Tím spíše, že tento příkaz nebyl proveden ani při vzniku současného státu Izrael, ani nikdy v průběhu jeho existence. Podařilo se mi sehnat Talmud od Abrahama Cohena. Pokud se můžu opřít o jeho autoritu, taky tam k nějakému vraždění nevěřících nevyzývá. Stavět do jedné roviny islám, křesťanství a judaismus jen proto, že to jsou všechno náboženství, mi připadá stejné jako  stavět do jedné roviny křečka s koněm jen proto, že oba mají chlupy.
Ari: teď pro změnu  lehce nesouhlasím s vámi o té formulaci. Ta formulace je. Hlásání národnostní, náboženské, rasové a třídní nenávisti je trestné.  Jen se to jaksi v praxi neaplikuje důsledně.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 19. Listopad 2009, 10:12:50
A prosim Vas nedajte sa vysmiat komunizmus nebezpecnejsi ako islamizmus?Radsej by ste zil v komunistickej krajine,alebo v krajine v ktorej by vladla Sarija?

Samozřejmě raději pod šaríou než komunisty. Narozdíl od tebe si je pamatuju a šaría garantuje židům alespoň nějaká práva. Komunisté ne.

Islam sa narozdiel d Krestanstva a Judaizmu cini moslimovia sa snazia v praxi uplatnovat nedemokraticke zakony sarije
A to je rozdiel...samotne myslienka na zlocin zlocinom nieje. Ak sa niekto tuto myslienku snazi rozviest a uplatnit v praktickom zivote (moslimova),to uz zlocinom je.

Ari, neučil jsi se práva od soudruha Urválka?
Halacha i kanonické právo v řadě případů též odporuje demokratickým principům. Ten, kdo by chtěl zakázat judaismus nebo křesťanství bude "argumentovat" úplně stejně.

Stale otravujete s tou pravnou formulaciou. Lenze ja som Vam uz xyty krat povedal,ze takato formulacia by nemohla vzniknut za demokratickeho zriadenia. Muselo by sa jednat o hranicnu situaciu-v ktorej by hrozil demokracii priamy zanik

A vida, tak konečně. Zkrátka, pokud by byl ve společnosti islám postaven mimo zákon, tak to nebude demokratická společnost, ale sprostý fašismus. A ti, kdo to hlásí, tedy sprostými fašisty. To jsem chtěl slyšet  :)

Elazar: vy pořád chcete nějakou právní definici, která by vydělovala islám od ostatních náboženství.
Samozřejmě. Já narozdíl od vás tady nezačal s fašistickými průpovídkami na téma endlosung der islamischefrage. Naštěstí i ari konečně přiznal barvu, islám není možné postavit mimo zákon v demokratické společnosti, jedině v nedemokratické. A v nedemokratické společnosti je možné všechno. Postavit mimo zákon mě nebo třeba i martina deporrese.

Ten se už ale vydělil sám svým hlásáním nenávisti, džihádu. Má snad křesťanství nebo judaismus  podobným způsobem zakotvený boj proti nevěřícím?  Co se týče křesťanství, tak o tom rozhodně nevím, že by tak bylo.
Deus vult...
Tak to toho o křesťansví ani judaimsu moc nevíte. Nedávno tu byla např. debata o Amalekovi. samozřejmě, že bych příkaz "bojuj proti Amalekovi a vyhlaď ho" nechápal jako pobídku k džihádu. Ale pokud to tak někdo chápat chce, tak mu v tom nikdo nezabrání.

ono pravidlo musí být obecné, šité na míru jakékoliv nenávistné ideologii, nejen islámu.
Takže třeba:

Trestem odnětí svobody až na dva roky bude potrestán ten, kdo se stane členem organizované skupiny, jejíž učení hlásá nadřazenost určité skupiny ve společnosti nad skupinou jinou na základě ideologické či náboženské příslušnosti a snaží se toto prosadit do praxe.

by mohlo vyhovovat  ;)

No sláva ;) A takové zákony máme. Ještě by to samozřejmě chtělo vyfajnovat ohledně co se přesně myslí tím "hlásáním nadřazenosti" (např. upírání občanských práv jiným skupinám obyvatel) a jsme vlastně u našich zákonů. Takže chyba není v zákonech - pokud je chyba, tak v jejich dodržování a vymáhání.

A uznávám, s takovou policií, jakou máme tady, to jde velmi těžko:
https://aktualne.centrum.cz/zpravy/krimi/clanek.phtml?id=653415
Pokud má Evropa nějaký problém s muslimy, tak problém není v muslimech, problém je v Evropě, ta si ho vytvořila.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Scooolie kdy 19. Listopad 2009, 11:36:45
Elazar: Co na to říci? Já tady mluvím o normální společnosti a vy mi dáte odkaz na to, co se děje v Brně  ;D
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 19. Listopad 2009, 12:03:37
 ;D
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 19. Listopad 2009, 14:14:37
Elazar: O.K. do tajů judaismu teprve vnikám,  co se týče křesťanství jsem toho sestudoval trochu víc. Přesto jsem tam nenašel žádné výzvy k džihádu. Tomáš Akvinský poměrně přesně definoval, kdy je válka spravedlivá, ale o podříznutí krku jinověrcům kvůli jejich víře taky nehovořil. Kněží jsem poznal dost. Taky žádný z nich tohle nehlásal. V evangeliích to taky nenajdete.  Naopak celá moje zkušenost křesťanstvím vede k Takže s vámi nesouhlasím, co se týče křesťanství a hlásání nenávisti.  A s Arim ani s vámi nesouhlasím, že se dá něco dělat s islámem pouze v nedemokratické společnosti a nedemokratickým způsobem. Se scoooliem jsme se celkem shodli, že chyba je ve vymáhání práva, které již tady je.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: ari180 kdy 19. Listopad 2009, 17:28:11
Elazare,len tolko: s tym komunizmom mozno mate pravdu.Ja som sa vsak na tento problem nepozeral zo Zidovskeho hladiska. Skor nezavisle. Mozem vymenovat 1000 dovodov,pre ktore by som nechcel zit v islamskej zemi pod sarijou

Halacha,kanonicke pravo sice mozu odporovat demokratickym principom,ale znovu opakujem, nikto sa ich nesnazi uplatnit v praxi,ci presadzovat na ukor demokracie.


A vida, tak konečně. Zkrátka, pokud by byl ve společnosti islám postaven mimo zákon, tak to nebude demokratická společnost, ale sprostý fašismus. A ti, kdo to hlásí, tedy sprostými fašisty. To jsem chtěl slyšet 

Vy sa vobec pocuvate? Jedine,co chcem je zit v slobodnej spolocnosti,kde by zakony a zakazy neusmernovalo islamske pravo,ktore samotne nema daleko od fasizmu a jeho praktik. Tvrdite teda, ze ja som fasista,pretoze nemam rad a diskriminujem ideologiu, ktora samotna diskriminuje vsetky ostatne?

Elazare kvoli Vasej netolerancii ku komunizmu ste rovnaky fasista ako ja kvoli mojej netolerancii k islamu
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 19. Listopad 2009, 18:18:54
Vy sa vobec pocuvate? Jedine,co chcem je zit v slobodnej spolocnosti,kde by zakony a zakazy neusmernovalo islamske pravo

Ale na to není potřeba delegitimizovat islám jako takový.

Elazare kvoli Vasej netolerancii ku komunizmu ste rovnaky fasista ako ja kvoli mojej netolerancii k islamu

Mezi námi, hochu, je rozdíl asi deseti tisíc světelných let.

Já s komunismem nesouhlasím z ideologického hlediska. Pokud se mě někdo zeptá proč, rád mu řeknu, proč se domnívám, že tato ideologie je zcestná a pro lidstvo špatná. Totéž si myslím o nacismu, české pravici typu SSO, české levici typu Socdem, katolicismu, pravoslaví, protestantismu, křesťanství obecně, i islámu. Zkrátka s těmito myšlenkovými proudy nesouhlasím. Rozhodně ale kvůli tomu nehodlám požadovat, aby všechny skupiny výše zmíněné byly postaveny mimo zákon, protože v sobě skrývají potenciální nebezpečí přechodu v totalitní moc, která bude perzekvovat všechny ostatní, protože tuto variantu v sobě má každá ideologie.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: ari180 kdy 19. Listopad 2009, 18:29:14
Dobre,teraz chodte do zadu a poriadne si precitajte moje prispevky  ;) a vobec,predtym nez zacnete reagovat na nejaky prispevok,poriadne si ho precitajte...a mozno je to prave mojou slovencinou ze ste to zle pochopili...nikde som nepovedal,ze islam by mal byt v sucasnosti,v momentalnej situacii a podmienkach delegitimovany...bez akejkolvek vacsrej priciny ano,bola by to diskriminacia..Jedine co som kedy povedal bolo,ze ak by moslimovia v EU ziskali taky enormny vplyv, ze by hrozil (tento termin tu pisem iz po 100sty krat) bezprostredny zanik demokracie,slobody,slobody slova a ludksych prav, v takejto hranicnej situacii kedy by po uliciach behali maskovani ozbrojeni dzihadisti,napadali nemoslimov,znasilnovali zeny bez satky,napadali statne organy a kricali pri tom allahu akbar...v tomto pripade by uz nebolo na vyber. A verte ze ta situacia raz nastane.

Mohli by ste este vysvetlit nasledujucu vetu Pokud má Evropa nějaký problém s muslimy, tak problém není v muslimech, problém je v Evropě, ta si ho vytvořila. ?

Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: beauchelain kdy 20. Listopad 2009, 14:48:16
Že se tak připojuji do diskuse, viděl bych to takto :
a) Problém s muslimy nastal, protože přistěhovalci (a jejich potomci)  m. vyznání v nezanedbatelné míře neakceptují západní hodnoty a zákony
b) Evropské státy dopustily benevolentní přistěhovaleckou politikou, že ta situace vůbec mohla nastat

Souhlasíte s tím, že kdyby byl někdy v šedesátých letech (a později) odepřen vstup většině přistěhovalcům ze třetího světa, tak by nemohla nastat situace, kdy by se na obranu demokratických hodnot uvažovalo o použití zcela nedemokratických postupů ?
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Tomsik kdy 21. Listopad 2009, 10:25:47
Nekde jsem cetl, ze demokracie se driv nebo pozdeji znici sama, takze budme radi, ze v ni mame moznost zit dokud jeste funguje...pak prijdou opet lide jako v minulosti, kteri vyresi problemy razne a silou a v lidech se zas projevi zvireci pudy a mame tu valky jake jiz zname, neni uniku a je to jen otazka casu, tot co jsem chtel dodat k tematu.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 21. Listopad 2009, 18:37:32
ze by hrozil (tento termin tu pisem iz po 100sty krat) bezprostredny zanik demokracie,slobody,slobody slova a ludksych prav, v takejto hranicnej situacii kedy by po uliciach behali maskovani ozbrojeni dzihadisti,napadali nemoslimov,znasilnovali zeny bez satky,napadali statne organy a kricali pri tom allahu akbar...v tomto pripade by uz nebolo na vyber. A verte ze ta situacia raz nastane.

 ;D Milý ari, pokud budou v ulicích běhat maskovaní ozbrojenci, znásilňovat ženy a napadat státní orgány, tak na to to nemusí být ani muslimové, ani nemusí křičet alláhu akbar. Naposledy jsem něco podobného (ovšem bez toho znásilňování) viděl v tv ohledně 17. listopadu a ti hoši volali "odpor" a "nic než národ". Znásilňování, napadení veřejného činitele a nedovolené ozbrojování je trestné i podle stávajících zákonů, takže není důvod islám delegitimizovat.

Mohli by ste este vysvetlit nasledujucu vetu Pokud má Evropa nějaký problém s muslimy, tak problém není v muslimech, problém je v Evropě, ta si ho vytvořila. ?

Už o tom řeč byla. Problém si vytvořily evropské země samy, když neuplatnily pravidlo, že zákony platí pro každého. Stávající zákony jsou v pořádku, zmírnění nebo přitvrzení nic nezmění, pokud nebudou dodržovány. To už psal Scooolie.


Souhlasíte s tím, že kdyby byl někdy v šedesátých letech (a později) odepřen vstup většině přistěhovalcům ze třetího světa, tak by nemohla nastat situace, kdy by se na obranu demokratických hodnot uvažovalo o použití zcela nedemokratických postupů ?

Ne.
1) Pro ohrožení demokracie nejsou potřeba přistěhovalci. Demokracie v Německu ve 30. letech i východní Evropě ve 40. letech byla rovněž zničena - a to bez muslimů nebo jiných přistěhovalců ze zemí třetího světa.
2) Je třeba si uvědomit, že bez těch přistěhovalců (gastarbeiterů) by nikdy nenastala konjunktura v 60. letech a západní Evropa by nikdy nezažila takový hospodářský rozmach, z nějž těží dosud. Samozřejmě se můžete ptát, zdali by to za to stálo, ale to je už jiné téma.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 22. Listopad 2009, 19:22:20
Rozhodně bych nepřeceňoval podíl gastarbeiterů na hospodářském rozmachu západní Evropy. Každý hospodářský rozvoj je vždycky otázka nového know how, vyšších  technologií, nových způsobů výroby...Prostě začíná úplně někde jinde než u práce gastarbeiterů. 
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: ari180 kdy 23. Listopad 2009, 21:07:02
Elazare,ja len pochybujem ze ty hosi,volajuci "odpor" a "nic než národ" boli schopni sposobit bezprostredny zanik demokracie,slobody slova a ludskych prav. Na to by bolo treba trochu viac nez len par sto,vygumovanych vyholenych nacisticych hlav. Na rozdiel od nich, moslimov je v EU niekolko milionov a samozrejme maju tendenciu sa rozrastat. Len si porovnajte co dokazali ceski extremisti a co sfanatizovana moslimska mladez v Parizi (a te sme este nic nevideli). Ja len hovorim,ze radsej by som zil vo svete,kde by bol zakazany islam,hoci ako ste podotkli by to nemuselo byt fer voci niektorym moslimom. Ako keby som mal zit v svete kde vladne saria a zakazane by bolo takmer vsetko.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 25. Listopad 2009, 12:50:23
Elazar. Jen mám ještě jeden dovětek. Jestliže tvrdíte, že se nemůžete chovat k nejrůznějším živlům stejně jako se chovají oni k vám, nepopíráte tím Tóru? Pravidlo oko za oko, zub za zub??? Já vím, v módě jsou nejrůznější pseudohumanistické žvásty, ale když jsou stavěna práva zločince nad práva oběti, je něco v nepořádku.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 25. Listopad 2009, 15:48:58
Nevím, jestli se k takové demagogii vůbec má cenu vyjadřovat.
O Tóře víte kulové, o jejích zásadách a principech rovněž a nadto tady mícháte dohromady dvě nesouvisející věci.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: gvodrazka kdy 25. Listopad 2009, 17:07:01
martindeporres a jeho zmínka o podílu gastarbeiterů:

 – velmi diskutabilní fenomén světové historie. Vezmeme-li si za příklad historii Wienu, zjistíme, že Wien v podstatě postavili čeští gastarbeiteři. I když to je pro ně trochu nepřesný název, neboť tak úplně cizinci nebyli, když Rakušáci i Češi (kromě jiných) spadali pod trůn vlídného mocnáře Franz Josefa.


Napadá mne, že každý národ, který si není schopen zajistit výkon i té nejodpornější práce vlastním národním kádrem a pozve si na výkon této práce cizince (a apriorně už v ten moment se těmto cizincům nadřazuje - i když jen na trhu pracovních sil), pozvolna upadá.
Národ, který odmítá umazat si ručičky a stávající se národem „běloručků“, se jaksi pozvolna odsuzuje do role pána, se kterým nakonec bude lstivě manipulovat jeho mazaný sluha.

Nemluvě už vůbec o demografických, populačních, sociálních a politických efektech – což je téma zde ze všech stran již hojně prodiskutované.

Právě na těchto druhotných efektech se ukazuje, jak nemoudré a zhoubné je tendence nějakého národa, rezervovat si pro sebe (teď to úmyslně přeženu) jen práci bankovních ředitelů a pro gastarbeitery rezervovat práce počínaje vyvážením popelnic a konče pracemi pomocného nemocničního personálu.

Žádná ze současných světových ideologií není schopna přesvědčit občany nějakého státu, kteří se nalézají v nižším nebo velice nízkém sociálním statusu, aby se dobrovolně nechali zařadit do práce tomuto statusu odpovídající. Herec Menšík kdysi prohlásil, že se těší na dobu, ve které budou zase holiči holit a zedníci zdít a pradleny prát. Bylo to v dobách, kdy zedníci zastávali funkce generálních ředitelů a pradleny funkce kulturträgerů. Menšíkovi se tenkrát evidentně zastesklo po dobách, kdy  rodiny považovaly za jakési poslání, když od pradědečka až po pravnuka bylo v rodině tradicí povolání řezníků, nebo povozníků, nebo cihlářů, mydlářů atd. atd…. A nestěžovaly si, že nemají syna ministrem financí, nebo bankéřem. Znaly své možnosti, avšak v rámci svých možností se snažily až do úpadu a nezřídka se proto stalo, že od řemeslníka vznikl ve třetí generaci celý řemeslnický koncern. Prostě se vypracovaly, neboť věděly, že majetek není loterie, ale dřina.

Nemocí dnešních národů je hochštapleřina. Každý íkváč trvá na tom, že bude ředitelem podniku a na manuální práci si zjedná pracovní sílu z nějakého zbídačelého rozvojového státu, nad kterou bude dělat ramena, protože ta pracovní síla se před ním bude lámat v pase a blahořečit mu, že jí zachránil před hladomorem.
Jenže ve slabosti gastarbeiterů je jejich síla. Mají obrovskou motivaci, dotáhnout to na vysoké posty. Italové přicházeli do US ve velmi bídných stavech, pak se nějak prostříleli k vyššímu vzdělání a ve třetích a čtvrtých generacích se nechávají volit do politiky.
Štěstí pro US, že Italové jsou kulturním přínosem. Mezi těmi, co dnes něco v US znamenají  nejsou výjimkou italská jména. Totéž platí o jiných národnostech – Holanďané, Němci, Švédové, Irové a tak dále. 

Některé země však nemají na nacionální původ gastarbeiterů tak nějak štěstí. No, ale nezoufejme - třeba muslimové přestanou být v nějaké generaci tak silně nekompatibilním prvkem v křesťanské euroamerické civilizaci. ;D
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 26. Listopad 2009, 08:15:26
Elazar: jen se vyjádřete a nebojte se rozepsat.  Klidně si myslete, že to vysvětlujete malému dítěti nebo totálnímu blbovi. Jestli je to demagogie, tak proč. Rád se poučím. (naprosto bez jakékoliv ironie)
gvodrazka: díky za moudrý příspěvek. Jsem vždycky rád, když sem něco napíšete, neb to má hlavu a patu a jde ke kořeni věci.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Tamar kdy 30. Listopad 2009, 12:47:53
No, ale nezoufejme - třeba muslimové přestanou být v nějaké generaci tak silně nekompatibilním prvkem v křesťanské euroamerické civilizaci. ;D

(Vy jste tak příjemně pozitivní..  ;). Fakt..) Myslíte, že to bude dřív, než jich bude (v Evropě) třikrát tolik, co evropanů? ;D

(Já nevím.. nejsem pesimista, spíš optimista, ale nejsem si jistá, jestli tady optimismus není jen nějakým hadrem, co si dáváme před oči, abysme se na to nemuseli koukat..)
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: gvodrazka kdy 30. Listopad 2009, 15:08:23
To Mrs. Marcela:

Příkladem národa, který nechce dát muslimům šanci, jsou Švýcaři, kteří odmítli, aby jejich jódlování z kopce na kopec bylo pravidelně přehlušováno ječením muezzinů. Nebyla by to odporná kakafonie, nýbrž progresivní "unplugged" live stereo "ethno" performance - a o to se nerozvážně připravili.  ;D

Až jich bude třikrát tolik, co Evropanů, tak jim to tu přenecháme (poslední zhasne a zamkne) a přemístíme se do ropných rájů, odkud jim za drahé peníze budeme dodávat to, co zbylo ve vrtech. Oni nám zase budou dodávat brambory a kvalitní bordeaux. ;D

Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Tamar kdy 30. Listopad 2009, 15:29:15
Ha ha ha.. uklidnil jste mě, milý pane, idu s vama..  ;D ..
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 2. Prosinec 2009, 20:23:55
Elazar: Hmm, asi se od Vás odpovědi nedočkám.  Shodit nepříjemnou otázku bez dalšího ze stolu tím, že někoho obviním z demagogie, je velice snadné. A dokáže to i člověk, který ví o Tóře ještě kulovější, než vím já. Berte to tak, že se sem skutečně chodím poučit v diskusi v lidmi, kteří jsou  třeba výše než já a mohou být mými učiteli. A nějaké emoce nad tím, někdo napíše něco, co mi zrovna nejde pod nos házím stranou. Nejde mi o nějaké prosazení svého názoru a ega, ale o pravdu.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 2. Prosinec 2009, 22:01:20
Tak za prvé, milý deporresi: Já nejsem nikomu povinován tady dávat či nedávat odpovědi, stejně jako nejsem povinován se bavit s nějakým blbem v hospodě, který nadává na "špinavé cikány" apod.
Mám na práci i užitečnější věci, byť se na zprávy z eretzu i na nové příspěvky chodím dívat docela často.

Za druhé: Pravidlo oko za oko, zub za zub neznamená, že "když se tamten chová jako prase, budu se tak chovat i já", nebo dokonce "když on zákon porušuje, poruším ho i já". Kromě toho, že se jedná o úplně jiný pricip, tak zdravě uvažujícímu jedinci vůbec nemůže přicházet na mysl, že by ZÁKON tvrdil, že k naplnění ZÁKONA SE ZÁKON MUSÍ PORUŠIT. Koho taková zhovadilost jen napadne, je demagogem - a to je to nejslušnější slovo, které mě v danou chvíli napadá.

Tvoje otázka nebyla ani tak nepříjemná jako spíše nesmírně, ba přímo nebetyčně, blbá. A věnovat této blbosti deset minut bylo cca desetkrát více, než si zasloužila. Nazdar.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 3. Prosinec 2009, 11:15:21
 ;D Já jsem snad někde napsal, že se MUSÍME chovat stejně nebo že se MUSÍ porušit zákon? Viz pár příspěvků zpět z debaty se scoooliem.  Tak trochu mi podsouváte něco, co není mé. :) Ale nic, beru jako normální že když s někým někdo nesouhlasí,  tak ho obviní z čehokoliv.  Z demagogie, blbosti, rasismu,  pedofilie, zoofilie .... Jak jsem už psal, jde mi o klidnou diskusi bez emocí.  A u vás vidím, že s vámi ty emoce cloumají.  ;D   
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Elazar kdy 3. Prosinec 2009, 12:43:43
Vzhledem k tvým rasistickým příspěvkům na adresu Romů, za které jsi tu kdysi dostal podmínečný ban, si myslím, že ani já, ani Scooolie ti nepodsouváme nic, co by sis ve skrytu duše nemyslel.
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 3. Prosinec 2009, 13:06:08
Ten ban jsme si s vaderem vyříkali a on pochopil, o co šlo a uznal že to nebylo o rasismu. Když už tak mi ukažte, kde jsem se podle vás rasismu dopustil. Dělím lidi podle toho, jak se chovají, ne podle barvy kůže. Zase podsouváte.  To je přesně o tom, že když chci někde něco mermomocí vidět, tak to tam vidím i když to tam není. :)  P.S. s jedním Romem tady na netu hraju celkem pravidelně šachy. Zkuste se ho zeptat, jestli mám na něj rasistický  řeči. Má nick Milan Cezar
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Tomsik kdy 4. Prosinec 2009, 18:59:29
 ;D pojdme to odlehcit a povidejme si o tom, jak cesti Romove kolonizuji Kanadu  ;D jejich skolsky system je z nich pry mirne v soku  ;D jaka nahodicka
(nic proti nim, kazdy ma svuj styl)
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Tamar kdy 4. Prosinec 2009, 19:36:56
ha ha.. Tomšíku.. to je jako bys chtěl odlehčit most hejnem slonů..  :D
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: Vader kdy 13. Prosinec 2009, 18:33:56
Valka se zrejme blizi a malokdo si to uvedomuje...
(no snad me neukamenujete ;D)

Chvalte Hospodina a podavejte munici  >:D
Název: Re: Kolonizace světa?
Přispěvatel: martindeporres kdy 14. Prosinec 2009, 08:21:47
  Talibance je možné obdivovat pro jejich přesvědčení, víru a vzájemnou věrnost, tvrdí anglikánský biskup britských vojenských sil Stephen Venner.   Pan biskup skutečně zaperlil. Příště bude obdivovat pedofily za jejich lásku k dětem.