fórum komunity Eretz

Všeobecná kategorie => Náměty ohledně podoby tohoto fóra => Téma založeno: Scooolie kdy 25. Září 2007, 21:13:34

Název: Proč nepíšeme o Ahmadinežádovi v USA?
Přispěvatel: Scooolie kdy 25. Září 2007, 21:13:34
Vy se ptáte, my odpovídáme.

Na otázku, proč podrobněji neinformujeme o návštěvě íránského prezidenta Mahmúda Ahmadinežáda v USA, proč například nepřineseme jeho projev na Kolumbijské univerzitě je jednoduchá odpověď:

Jsme web o Izraeli a odmítáme věnovat zvýšenou pozornost tomuto muži Zla a dělat mu reklamu. Stejně jako nepřetiskujeme projevy členů Národního odporu nebo projevy Adolfa Hitlera, nepublikujeme a nebudeme publikovat projevy Ahmadinežáda.
Název: Re: Proč nepíšeme o Ahmadinežádovi v USA?
Přispěvatel: zoom kdy 26. Září 2007, 00:30:25
Ja to pořád říkám, že někteří lidé jsou chytří víc než rektor Columbijske university. Neměl by to tam Scoolie prevzit. Nechápu jak se amici mohli propůjčit k tomu udělat tomu arcilotrovi zadarmo PR první třídy.  ::) Musím jenom dodat, že prof. Rubinstein, ultra levičák  - úspěšný právník, který tam letos na rok přednáší  v rozhovoru pro Rešet Bet pravil, že během svého pobytu v USA se stal ještě větším sionistou. Tak alespoň k něčemu je to dobré.
Název: Re: Proč nepíšeme o Ahmadinežádovi v USA?
Přispěvatel: Vader kdy 26. Září 2007, 05:04:46
Jak pravil chaver Bush : uz se o tom chlapkovi (Ahmadinezad) namluvilo dost, tak proc se k nemu jeste znovu vyjadrovat ?  ;D
Jinak souhlasim se Scoooliem, netreba pretiskovat blaboly zleho a choreho muze. Sem-tam se asi najde vyrok, ktery stoji za to okomentovat, ale ten prezident s pohledem simpanze (vsimli jste si nekdo te zarazejici podobnosti?) se posledni dobou uz jen opakuje. Nevim, terba trenuje asertivni metodu "poskrabane gramodesky"  ;)