fórum komunity Eretz
Všeobecná kategorie => Sport => Téma založeno: mrstejskal kdy 23. Července 2009, 16:21:36
-
Tato stránka obsahuje medailisty těchto sportovních disciplín:
Karate
Atletika
Plážový volejbal
Veslování
Bowls na trávě
Judo
Golf
Futsal
***
KARATE
Kumite - jednotlivci
Nad 84 kg
Zlato: Roman Brunstein, Izrael
Stříbro: Omri Vaknin, Izrael
Bronz: David Laniado, USA
Bronz: Liori Baradon, Mexiko
Do 84 kg
Zlato: Maxim Gurelic, Izrae
Stříbro: Alexander Wasserman, Kanada
Bronz: Anvar Samandarov, Rusko
Bronz: David Abramšvili, Gruzie
Do 75 kg
Zlato: Levan Gorelašvili, Gruzie
Stříbro: Franck Attia, Francie
Bronz: Timur Samandarov, Rusko
Bronz: Andre Masalin, Izrael
Do 67 kg
Zlato: Jeremie Maruani, Francie
Stříbro: Arthur Pinchasov, Izrael
Bronz: Edward Meirov, Izrael
Bronz: Aleksandr Čerfas, Ukrajina
Do 60 kg
Zlato: Nisan Davidov, Izrael
Stříbro: Roman Pinchasov, Izrael
Bronz: Dov Sternberg, USA
Bronz: Hayden Gomer, Austrálie
Kumite - týmy
Zlato: IZRAEL
Stříbro: FRANCIE
Bronz: USA
Bronz: GRUZIE
Kata - jednotlivci
Zlato: Jonathan Maruani, Francie
Stříbro: Gilad Azriel, Izrael
Bronz: David Mazor, Izrael
Kata - týmy
Zlato: KANADA
Stříbro: IZRAEL
Bronz: GRUZIE
*
ATLETIKA
Vrh koulí
Zlato: Igor Basov, Izrael ... 14,88 m
Stříbro: Šlomi Ben Šošan, Izrael ... 14,30
Bronz: Šahar Mozer, Izrael ... 13,43
Skok o tyči
Zlato: Jevgenij Olchovskij, Izrael ... 510 cm
Stříbro: Alexander Averbuch ... 495
Bronz: Roman Kogon, Izrael ... 480
Pozn.: Opakovala se situace atletického mistrovství Izraele 2009 - Averbuch skončil za Olchovským.
Skok do výšky
Zlato: Dimitri Krojter, Izrael ... 218 cm
Stříbro: Krinitki Konstantin, Izrael ... 205
Bronz: Robert Fellman, USA ... 165 cm
110 metrů překážek
Pouze zlato: Michael Illin, Izrael ... 14,80 sec
Skok do dálky
Zlato: /
Stříbro: Jochaj Halevy, Izrael ... 727 cm
Bronz: Anatoli Minek, Izrael ... 708
Běh na 400 metrů
Zlato: Juri Šapsaj, Izrael ... 48,09 sec
Stříbro: Dustin Emrani, USA ... 48,40
Bronz: Betsalel Mizrahi, Izrael ... 48,52
Běh na 1500 metrů
Zlato: Noam Neeman, Izrael ... 3:56,77 min
Stříbro: Bryan Sharkey, USA ... 4:05,13
Bronz: Vladislav Lobašov, Rusko ... 4:35,96
Pozn.: Přední izraelský běžec Itaj Magidi nebyl ve finále klasifikován.
Běh - štafeta 4 x 100 metrů
Zlato: Izrael - tým A ... 40,56 sec
Stříbro: Izrael - tým B ... 41,17
Bronz: USA ... 44,67
Běh na 10 km
Zlato: Brian Vova, Izrael ... 29:56,91 min
Stříbro: /
Bronz: Jeffrey Weinstein, USA ... 33:18,96
Hod diskem
Zlato: Felix Gromadskij, Izrael ... 54,06 m
Stříbro: Igor Basov, Izrael ... 41,15
Bronz: Rober Fellman, USA ... 31,95
Běh na 100 metrů
Zlato: Demitri Gelušeno, Izrael ... 10,57 sec
Pozn.: Dle oficiální výsledkové listiny byla udělena zlatá medaile také Talu Morovi, Izrael ... 10,74
Stříbro: /
Bronz: Ram Mor, Izrael ... 10,79
Běh na 200 metrů
Zlato: Mickey Bar Jehošua, Izrael ... 21,63
Stříbro: Tal Mor, Izrael ... 21,87
Bronz: Jevgenij Cholodnyj, Rusko ... 22,16
Běh na 800 metrů
Zlato: Dustin Emrani, USA ... 1:50,05 min
Stříbro: Asmo Arro, Izrael ... 1:51,61
Bronz: Jefferey Merrill, USA ... 1:52,44
Běh na 5 km
Zlato: Kevin Silver, USA ... 14:52,02
Stříbro: Jacob Haas, USA ... 16:02,78
Bronz: David Axel, USA ... 16:14,52
Běh - štafeta 4 x 400 metrů
Zlato: USA ... 3:17,08 min
Stříbro: Izrael ... 3:17,10
Bronz: /
Půlmaraton
Do 40 let
Zlato: Zohar Zmito, Izrael ... 1:10,31 hod
Stříbro: Dastaho Svanch, Izrael ... 1:10,41
Bronz: Asrat Mamo, Izrael ... 1:11,46
40-49 let
Zlato: Asaf Bimro, Izrael ... 1:11,56
Stříbro: Andreah De-boni, Izrael ... 1:21,25
Bronz: Gil Lutem, Izrael ... 1:30,50
50-59
Zlato: Lev Chiterman, Rusko ... 1:26,34
Stříbro: Avidor Liberman, Izrael ... 1:27,37
Bronz: Lion Nagar, Izrael ... 1:28,21
Nad 60 let
Zlato: John Mann, Austrálie ... 1:37,45
Stříbro: Mišel Averman. Izrael ... 1:40,40
Bronz: Samuel Chanson, kanada .. 1:57,51
*
PLÁŽOVÝ VOLEJBAL - TÝMY
Zlato: Izrael-tým 2
Stříbro: Izrael-tým 1
Bronz: Mexiko
*
VESLOVÁNÍ
Skif - malé finále (o bronz)
Bronz: Oleg Gonerovski, Izrael ... 7:27:86 min
Skif - velké finále ( zlato)
Zlato: Jonathan Wener, USA ... 7:17,03
Stříbro: Ryan Strauss, USA ... 7:26,21
Dvojskif - malé finále
Bronz: Simon Kay/Leonid Haskin, Británie ... 6:41,55
Dvojskif - velké finále
Zlato: Gregory Kaplan/Peter Morelli, USA ... 6:25,13
Stříbro: Vladimir Polomarčuk/Paul Kondrašov, Izrael ... 6:34,20
Dvojka bez kormidelníka
Zlato: Michael Katin + Serkin, USA ... 6:51,32 min
Stříbro: Anton Vinokur + Zolotarev, Izrael ... 6:57,06
Bronz: /
Čtyřka bez kormidelníka - malé finále
Stejné časy obou posádek
Rusko - Zelikovič/Grigorovič/Kuštel/Kuzněcov ... 7:22,49
Izrael - Rutemberg/Hazkin/Goldstein/Begeldorf ... 7:22,49
Čtyřka bez kormidelníka - velké finále
Zlato: Michael Katin + Serkin/Strauss/Morelli, USA ... 6:55,56
Stříbro: Evgeny Kovalzon + Aviram/Vinokur/Zolotarev, Izrael ... čas 7:16,39
Párová čtyřka
Zlato: Gregory Kaplan + Werner/Strauss/Morelli, USA ... 6:17,34
Stříbro: Anton Berezin + Kondrešov/Polomarč/Verbitsk, Izrael ... 6:19,30
Bronz: Daniel Balija + Šarmako/Vostrilov/Gonerovsky, Izrael ... 6:48,22
*
BOWLS NA TRÁVĚ
Jednotlivci
Zlato:
Stříbro:
Bronz:
Páry
Zlato: Roy Lampert/Stanley Friedman, JAR
Stříbro: Dani Slodovnik/Cvi Hadar, Izrael
Bronz: David Kantanta/Haviv Takin, Izrael
Team Triples
Zlato: JAR (2)
Stříbro: Izrael (2)
Bronz: Austrálie (1)
Team Rinks
Zlato:
Stříbro:
Bronz:
*
JUDO
Soutěž týmů
Zlato: Izrael
Stříbro:
Bronz: Rusko
Bronz: USA
Soutěže jednotlivců
Do 60 kg
Zlato: Jova Šemeš, Izrael
Stříbro: Ervand Mgdsyan, Rusko
Bronz: Felie E. Kitada, Brazílie
Bronz: Jaakov Abitbul, Izrael
Do 66 kg
Zlato: Golan Polak, Izrael
Stříbro: /
Bronz: Gor Zamir, Izrael
Bronz: Jewgeny Buchbinder, Německo
Do 73 kg
Zlato: Joshet Pallashvilly, Izrael
Stříbro: Konstantin Zareckij, Rusko
Bronz: Alexander Geber, Rusko
Bronz: Nicolas Molchansky, Argentina
Do 81 kg
Zlato:
Stříbro: Andrej Geberg, Rusko
Bronz: Olle Overbosch, Nizozemí
Bronz: Artor Ribak, Izrael
Do 90 kg
Zlato: Viktor Pishman, Izrael
Stříbro: Andrej Kalinin, Rusko
Bronz: Rani A. Ganem, Izrael
Bronz: Aaron Cohen, USA
Do 100 kg
Zlato: Ori Sason, Izrael
Stříbro:
Bronz: Barry Friedberg, USA
Nad 100 kg
Zlato: Nougzar Modzgvrišvili, Rusko
Stříbro: Eduard Kudrjavcev, Rusko
Bronz: Ašaf Zohar, Izrael
*
GOLF
Jednotlivci
Zlato: Dean Sundelson, JAR ... 283
Stříbro: Michael Feuerstein, USA ... 289
Bronz: Michael Meyer, USA ... 294
Týmy
1.místo ... Izrael ... 1176
2. místo ... JAR ... 1178
*
FUTSAL
Zlato: Izrael
Stříbro: Brazílie
Bronz: Rusko
Medailové zápasy
O bronz ... Argentina - Rusko 0:7
O zlato ... Izrael - Brazílie 7:6
Pozn.: U futsalistů z ruské diaspory je na oficiálním webu 18. makabiády uvedena zlatá medaile.
**
NAVIGACE
První část medailové listiny kategorie Open - muži najdete na tomto odkazu:[/size]
https://forum.eretz.cz/index.php/topic,894.0.html (https://forum.eretz.cz/index.php/topic,894.0.html)
Medailovou listinu kategorie Open - ženy najdete na tomto odkazu:
https://forum.eretz.cz/index.php/topic,903.0.html (https://forum.eretz.cz/index.php/topic,903.0.html)
Zlaté medailisty kategorie Masters najdete na tomto odkazu:
https://forum.eretz.cz/index.php/topic,900.0.html (https://forum.eretz.cz/index.php/topic,900.0.html)
Zlaté juniorské medailisty najdete na tomto odkazu:
https://forum.eretz.cz/index.php/topic,899.0.html (https://forum.eretz.cz/index.php/topic,899.0.html)
Výsledky v mixu a informace z šachových turnajů najdete na tomto odkazu:
https://forum.eretz.cz/index.php/topic,904.0.html (https://forum.eretz.cz/index.php/topic,904.0.html)