fórum komunity Eretz

Všeobecná kategorie => Dnešek v Zemi Izrael => Téma založeno: zoom kdy 12. Březen 2011, 19:00:14

Název: Vražda v Itamar
Přispěvatel: zoom kdy 12. Březen 2011, 19:00:14
V pátek večer zavraždili 2 palestinští teroristi rodiče a 3 z jejich 6 dětí, ve věku 11, 4 roky a 3 měsíce.
Předseda vlády žádá, aby představitelé PA odsoudili tento teroristický čin.
Je-li  toto představa o  dialogu.
Název: Re:Vražda v Itamar
Přispěvatel: bibin kdy 13. Březen 2011, 18:08:28
asi nesmíme zapomínat, že novou normou jsou móresy lidí, kteří začali přibývat na území Erecu (dobře, eg. governorát Gaza) už před pěti týdny. Jsouce hojně medializováni jistou al-Džazírou. Když včera zabili kameramana této stanice, nedivil jsem se. Dnes prý vraha chytili "povstalci"u Benghází a popravili ho. Totéž by mělo potkat vrahy z Itamaru. Přinejmenším by je někdo měl do Benghází poslat. V Erecu si posedí pár let, dálkově vystudují, budou propuštěni a jako hrdinové budou vráceni do svých vesnic (výměny)...
Název: Re:Vražda v Itamar
Přispěvatel: gvodrazka kdy 14. Březen 2011, 13:17:35
U těch zvířat, co to spáchala, jde skoro o stejný rukopis jako v Bombaji.
 
Mám pocit, že už takhle jsou Palestinci považováni regulérními Araby (& nejen jimi) za hovada a dobytek, ale teď musí Arabové víc než kdy jindy nazřít, že spolupráce s Palestinci je bude nadále už jen kompromitovat, pokud půjdou pro něco skučet do EU nebo UN.
 
Do pekel s těmi bezprizorními apartidy.  >:D
 
Název: Re:Vražda v Itamar
Přispěvatel: Samuel kdy 14. Březen 2011, 13:46:59
Jak s Vámi, milý gv, takřka vždy souhlasím, nyní mám dvě připomínky.
1. Přirovnáváním těch vrahů ke zvířatům, hovadům a dobytku, hrubě tato stvoření urážíte, protože ona nejsou schopná takových věcí.
2. Podle toho, že jsem nenarazil například na IDNES.cz dnes dopoledne na jedinou zmínku o té události, dělá to na mně dojem, že mnoha médiím v Česku potažmo v Evropě je to celé fuk. Pro ně by to bylo zajímavé jen za předpokladu, že by něco provedl žid arabovi. Tedy pro další vztahy arabové EU bez valné váhy podle mně.
Název: Re:Vražda v Itamar
Přispěvatel: gvodrazka kdy 14. Březen 2011, 14:13:02
Máte pravdu, milý Samueli, omlouvám se tímto hovadům a dobytkům, hladím je na usmířenou mezi oušky a růžky a prohlašuji, že Palestinci jsou infekční hmyz, odporné spirochety a brutální, pozemskou etikou neřídící se mimozemšťani.   >:D

Co se MF týče, snad nejsou tak bezcitní, aby tam tu zprávu nevrazili třeba až zítra?  :(
Název: Re:Vražda v Itamar
Přispěvatel: gvodrazka kdy 14. Březen 2011, 14:24:42
Mišpacha Fogel (aniž by to věděla) položila životy a v podstatě padla za to, abychom mohli dál osídlovat naši zemi. Osídlování je naší odpovědí, stejně jako uchovávání v paměti všech, kteří se jakkoliv přičinili o osídlování Erec Jisrael.
Název: Re:Vražda v Itamar
Přispěvatel: zoom kdy 14. Březen 2011, 15:37:14
Samuel má pravdu a jediný, kdo zprávu přinesl honem rychle byly Novinky, ovšem ti to zase učinili takovýmý způsobem,  že to vypadá jakoby si Izraelci vraždu objednali, aby mohli stavět. Ovšem ani židovská media oficielní nepřinesa dosud ani slovo. Jestli v posledních pěti minutách ano, tak se omlouvám . Ovšem pokud si někdo říká servis, tak je i dnešek pozdě.  :'( 
Název: Re:Vražda v Itamar
Přispěvatel: Jicchak kdy 26. Březen 2014, 21:50:33
Velmi tragicky pripad. Mesto Imanuel bylo nekolika teoristickymi utoky naprosto paralyzovano a dodnes se z one rany nevzpomatovalo.