fórum komunity Eretz

Všeobecná kategorie => Politika v Zemi Izrael => Téma založeno: Vader kdy 16. Duben 2008, 00:21:25

Název: exprezident Carter
Přispěvatel: Vader kdy 16. Duben 2008, 00:21:25
Ad Carter a zdvorilostni techtle s teroristy - tak me napada : neni to tentyz Carter, ktery v '80 vystupoval proti terorismu a Iran bral stejne pratelsky, jako by to byl stredovychodni Sovetsky svaz ?
Název: Re: exprezident Carter
Přispěvatel: gvodrazka kdy 16. Duben 2008, 07:26:00
 ;)

Jimmy zpackal celou aféru z americkými rukojmími v íránu, což ho stálo post prezidenta. Nepředstavuje žádné záruky a nikdo za něj neručí. Patrně trpí stihomamem, že je expert na terorismus - v rozporu s tím, co předvedl v 80.letech.
Můj osobní názor je, že by se měl na závěr cesty pozvat na besprechung, jestli eventuálně něco užitečného (asi jako čuník co hledá lanýže) nevyčmuchal a pak může jít.
 ;D
gv
Název: Re: exprezident Carter
Přispěvatel: Elazar kdy 16. Duben 2008, 08:52:32
Carter byl s prominutím idiot, kterému celá moje rodina neřekne jinak, než burákový král. Ta slavná mírová dohoda mezi Egyptem a izraelem byla předvším zásluha Begina, Sadata a jejich týmů, Carter by ve své nechopnosti nebyl s to udělat nic. Jenže na to se nikdo neptá, takže si Jimmi na tom dělá docela slušnou image a chvástá se jako "ten, kdo zařídil mír na BV" a má právo do této záležitosti kecat. Vzhledem k tomu, že je posledním, kdo z trojice Begin - Sadat - Carter ještě žije, není nikdo, kdo by mu udělal čáru přes rozpočet.

Ohledně zpackanosti íránské operace naprostý souhlas, byl to jednoznačně nejhorší prezident USA všech dob (pro všechny "fanoušky GWB" - ano, byl pro svou zemi horší než GWB  :D ).
Název: Re: exprezident Carter
Přispěvatel: Vader kdy 16. Duben 2008, 11:10:56
Jojo, cele to bylo bida. Proto muj ironicky dotaz na zacatku.
Název: Re: exprezident Carter
Přispěvatel: fanuel kdy 18. Duben 2008, 23:33:44
Zdravím,jó to je síla.Senilita se navyhýbá ani urozeným hlavám.Pravdou je, že je to pitomec.Sprostý hulvát, který dělá demokracii ostudu a Americe vola.
                                                                 
P.S kdo že je to Cartr, nebo Chartr když tak mě omluvte.!!!!!!!   
                                            Stanek (Fanuel)