Judaismus > Recepty

Jom kipur - co před půstem a co po půstu

<< < (2/3) > >>

zoom:
Musim říct, že to husí sádlo je opravdu něco, před půstem bych si to sice nedala, ale do suky to je opravdu dobrý nápad. Ovšem kde to syrové husí sádlo koupit? Kdysi jsme ho kupovali v jednom ortodoxním řeznictví, kde měli ještě nápisy v němčině, pak přišly jiné časy a je tam Optika Halperin.

lechem:
Ty nudle s mákem dělávám před půstem. Po půstu maso.

Chtěl jsem se zeptat, dá se v Israeli chodit na houby? Rostou tam nějaké, nebo jenom žampiony v pěstírně?

Lechem

petahyah:

--- Citace: lechem kdy 24. Září 2009, 09:44:33 ---Ty nudle s mákem dělávám před půstem. Po půstu maso.

Chtěl jsem se zeptat, dá se v Israeli chodit na houby? Rostou tam nějaké, nebo jenom žampiony v pěstírně?

Lechem

--- Ukončit citaci ---

Na Golanech rostou houby rodu Psilocybe, oblíbená pochoutka Tanaim a Amoraim.  ;D

Scooolie:

--- Citace: petahyah kdy 24. Září 2009, 10:23:52 ---
--- Citace: lechem kdy 24. Září 2009, 09:44:33 ---Ty nudle s mákem dělávám před půstem. Po půstu maso.

Chtěl jsem se zeptat, dá se v Israeli chodit na houby? Rostou tam nějaké, nebo jenom žampiony v pěstírně?

Lechem

--- Ukončit citaci ---

Na Golanech rostou houby rodu Psilocybe, oblíbená pochoutka Tanaim a Amoraim.  ;D

--- Ukončit citaci ---

I pravil svatý rebe: Byl jest objeven pravý zápis jména Páně. Vypadá takto   ;D

zoom:
Rostou i jine houby, divoke zampiony a dalsi, pozdeji na podzim na severu. Napr. na Karmelu.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi