Autor Téma: Kolonizace světa?  (Přečteno 28363 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline fanuel

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Zdravím
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #25 kdy: 17. Listopadu 2009, 04:33:28 »
Zdravím, zakázat, zakázat ??? Ve smyslu plných občanských i lidských práv nekrácených zákonem?? Ve smyslu vyspělé demokracie ???? Tak to je věc z hola nesmyslná, protože od to ho ty občanská i lidská práva jsou, která jsou ve vyspělé demokracii přímo v ústavě a tedy pod ochranou ústavního soudu a jsou tedy silnější než zákon a prováděcí vyhlášky.
Každý občan má občanské právo i lidské ve vyspělé demokracii si věřit v co chce je svoboda vyznání a tedy zaručena ústavou. Tolik praví vyspělá demokracie.
Zároveň vyspělá demokracie má obranu proti těm, co by chtěli narušit občanská, nebo lidská práva z titulu verbální i faktické likvidace, jakéhoko-li národa.Tím již začíná začátek obrany proti těm jednotlivcům, co prosazují likvidaci jakéhokoli národa krom období války, kdy je nemožné nepostupovat dle válečného práva na základě mezinárodního práva( OSN) a dodržování těchto pravidel, ale z obou stran(více stran) a je jasné, že v globálním měřítku vítěz bere vše.
Závěr: obrana proti kriminálním činům, jak výše uvedeno je možná v rámci boje proti terorismu na území jednotlivých států, dále je to možnost boje proti drogám, které pomáhají financovat terorismus Islámského muslimského bratrstva + AL-Kajda+Hizbaláh+Fatah+Hamas+ Al Kuds ap. a jejich destruktivní vliv na vyspělou demokracii a ústavní pořádek v Evropě. Zde neplatí Islámské právo šária ale občanská i lidská práva ve (vyspělé) demokracii a její kulturní odkaz.   
Káždý občan se musí chovat tak jak umožňuje vyspělá demokracie, ale takových zemí je málo a k vyspělé demokracii se musíme dostat demokratickými a skrze občanskou společnost řádnými volbami a pak již nikdy nemůže kriminální, či z jakékoli strany teroristické minoritní skupiny ohrožovat, či demontovat ústavní právní systém v Evropské unii.
Stanek (Fanuel) >:D 8) >:D

Elazar

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #26 kdy: 17. Listopadu 2009, 15:31:49 »
Ari, bez těch afektovaných výstupů o ip adresách. Každému je přece jasné, že se to týká fóra a diskusních příspěvků.

Škoda, že jsem nestihl ten původní deporresův příspěvek  :D


Takže pro Ariho, Zinu, martina deporres i Samuela - První část diskuse hovořila jasně o staném právu, případných deportacích, o invazích barbarů i o delegitimizaci islámu, takže já si to nevymyslel. Jen jsem se zeptal, jak si dotyční představují realizaci po právní stránce. Odpověď veškerá žádná. Já věřím, že pokud budou zákony platit a budou dodržovány a budou vymáhány, tak k ničemu takovému nemůže dojít. Síla demokracie a právního státu spočívá v tom, že se řídí zákony, ne lůzou dychtící po lynčování (Scooolie bude jistě souhlasit). A síla zákonů je v tom, když platí pro každého bez rozdílu. Tedy i tehdy, když já mám nějaká práva, tak je má mít i muslim. A dosud jsem nedostal odpověď na to, jak by měl znít onen zákon delegitimující islám, na základě čeho by tuto delegitimizaci zdůvodňoval, a hlavně, jak by v tomto zákoně bylo ošetřeno, aby jej nebylo možné použít jako precedens právě kvůli těm skupinám, které jsem tu pro příklad vyjmenoval.

Zina

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #27 kdy: 17. Listopadu 2009, 17:23:57 »
Pane Elazare,nepsala jsem o zbavování práv ani o deportacích.Zmínila jsem se jen o tom,že celou historií lidských dějin se táhne stěhování národů.A také,že v minulých stoletích se lidé (skupiny,státy)těmto nájezdům bránily.Nejsem si vědoma,že bych tím poukazala jaký postup se má volit.
Poté by již bylo na místě přemýšlet o přepsání dějin.Myslím si,že znáte dějiny a utváření středověkých státu velice dobře.
Pro dnešní dobu platí dodržování zákonů.

ari180

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #28 kdy: 17. Listopadu 2009, 17:24:16 »
Síla demokracie a právního státu spočívá v tom, že se řídí zákony

To je sice pravda,ale zakony a pravidla schvaluje v state vacsina ktorej su prisposobene. 5 milionov moslimov vo Francuzsku zakony nezmeni,30 ci 40 miliov ano. Otazkou uz nieje,ci takyto boom nastane ale kedy nastane.

když já mám nějaká práva, tak je má mít i muslim

Mne nevadi,ze muslim ma rovnake prava ako ja (zijeme v demokracii).
Vadilo by mi vsak,keby som ja musel mat rovnake prava ako ma muslim (prava,povinnosti a zakazy pre Muslima sa totizto demokracii vymykaju).

A dosud jsem nedostal odpověď na to, jak by měl znít onen zákon delegitimující islám, na základě čeho by tuto delegitimizaci zdůvodňoval

Je to predsa ideologia smerujuca k potlacaniu zakladnych ludskych prav a slobod.A jej nasledovnici nemaju daleko od skutkov.

jak by v tomto zákoně bylo ošetřeno, aby jej nebylo možné použít jako precedens právě kvůli těm skupinám, které jsem tu pro příklad vyjmenoval

Zbytocna otazka, o deligitimacii islamu sme nehovorili pre srandu kralikov. Delegitimacia by mala svoj dovod,pricinu (a tou je neschopnost islamu a muslimov prisposobit sa demokratickym principom a agresivny postoj k ludskym pravam,slobode prejavu a vsetkym hodnotam,ktore zapad vyznava. Je zaujimave,ze 2 dalsie ideologie,na ktore sedi dany popis su prave fasizmus (zakazany) a komunizmus (ciastocne zakazany). Neexistuje dovod,pre ktory by mali byt Judaizmus ci Krestanstvo zakazane,deligitimovane.
« Poslední změna: 17. Listopadu 2009, 17:26:02 od ari180 »

Zina

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #29 kdy: 17. Listopadu 2009, 17:49:26 »
Oprava:již od starověkých států.

martindeporres

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #30 kdy: 17. Listopadu 2009, 23:26:28 »
scoolie:  opět jste mne nepochopil, jak už se několikráte stalo, a jelikož vás už tak trochu znám, ani vám to nezazlívám. Chtěl jsem naznačit a v další diskusi dovést myšlenku do podoby, že ani sebepitomějšího a sebezfanatizovanějšího křesťana nebo žida navzdory příkazům (navíc  často nesprávně vyloženým) v Tóře nebo v Bibli, nenapadne jít  někoho vraždit kvůli jeho vyznání, chtít někoho vyhlazovat,  a pokud přece napadne,  represivní mechanismy společnosti ho zastaví a rozhodně si ani křesťanství ani judaismus nekladou jako jeden z hlavních cílů boj proti nevěřícím. Zato do muslimů je džihád vtloukaný od kolébky.  Proto milý scoolie,  už jsem vám to psal jednou a zopakuji znovu: Než se začnete vzrušovat na tím co jsem napsal, zkuste  zapnout mozek a přemýšlet, co vlastně chci říct..  A pokud je to pro vás příliš velká práce, tak se zeptejte.  Rád vám to vysvětlím. Myslím, že dokážu si  svoje slova obhájit. ;) Jo, je asi mojí chybou, že občas v diskusi myslím na několik tahů dopředu a čekám, že to snad někomu dojde už dřív, aniž cokoliv dál rozvádím. Tak se nezlobte, jsem vášnivý šachista.  ;) Pokoj s vámi.
Elazar:  Součástí toho smazaného m.j. bylo i to, že by bohatě stačilo proti hnutím a ideologiím, hlásajících nenávist postupovat již podle platných zákonů a důsledně je dodržovat padni komu padni.  A že na tu politickou pseudokorektnost jednou dojedeme. Občas mi ta politická pseudokorektnost zavání silně pokrytectvím a flagelantstvím. Takový hromadně prováděný masochismus.
« Poslední změna: 18. Listopadu 2009, 13:08:07 od martindeporres »

martindeporres

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #31 kdy: 18. Listopadu 2009, 13:06:24 »
P.S. scooolie. Jak by to asi v Izraeli dopadlo, kdyby Palestinci byli v pozici Židů a naopak? Palestinci byli schopni v Libanonu a v jiných zemích vraždit i ty, kdo jim poskytli azyl, své bratry Araby, muslimy. Jak by to asi dopadlo se Židy. Hádejte.  ;)

Elazar

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #32 kdy: 18. Listopadu 2009, 16:20:40 »
Co by kdyby nehraje roli. A že se někdo chová tak či onak není důvodem, abych se já choval stejně. Nechápu, proč bych se měl chovat stejně jako někdo, kdo mě nenávidí - asi jako kdyby židé chtěli vyhladit všechny Němce... Blbost blbost blbost.

Elazar

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #33 kdy: 18. Listopadu 2009, 16:28:14 »
Síla demokracie a právního státu spočívá v tom, že se řídí zákony

To je sice pravda,ale zakony a pravidla schvaluje v state vacsina ktorej su prisposobene. 5 milionov moslimov vo Francuzsku zakony nezmeni,30 ci 40 miliov ano. Otazkou uz nieje,ci takyto boom nastane ale kedy nastane.


Pokud tyto práva nezpochybňují práva jiných skupin, pak to není problém, i kdyby to byl muslimský stát. Pokud tato "většina" schválí zákony, které určitou skupinu obyvatelstva diskriminují, pak to není demokracie. A na to nepotřebujeme muslimy. To zvládli i bolševici a náckové.

když já mám nějaká práva, tak je má mít i muslim

Mne nevadi,ze muslim ma rovnake prava ako ja (zijeme v demokracii).
Vadilo by mi vsak,keby som ja musel mat rovnake prava ako ma muslim (prava,povinnosti a zakazy pre Muslima sa totizto demokracii vymykaju).

Sejná odpověď - viz výše.

A dosud jsem nedostal odpověď na to, jak by měl znít onen zákon delegitimující islám, na základě čeho by tuto delegitimizaci zdůvodňoval

Je to predsa ideologia smerujuca k potlacaniu zakladnych ludskych prav a slobod.A jej nasledovnici nemaju daleko od skutkov.

V čem? Komunismus je mnohem nebezpečnější a zakázán není. Stejně je navíc možné argumentovat u židovství i křesťanství i u kteréhokoli jiného náboženství.

jak by v tomto zákoně bylo ošetřeno, aby jej nebylo možné použít jako precedens právě kvůli těm skupinám, které jsem tu pro příklad vyjmenoval

Zbytocna otazka, o deligitimacii islamu sme nehovorili pre srandu kralikov. Delegitimacia by mala svoj dovod,pricinu (a tou je neschopnost islamu a muslimov prisposobit sa demokratickym principom a agresivny postoj k ludskym pravam,slobode prejavu a vsetkym hodnotam,ktore zapad vyznava. Je zaujimave,ze 2 dalsie ideologie,na ktore sedi dany popis su prave fasizmus (zakazany) a komunizmus (ciastocne zakazany). Neexistuje dovod,pre ktory by mali byt Judaizmus ci Krestanstvo zakazane,deligitimovane.


No, zatím to srada pro králíky je, děsím se toho, až to někdo začne realizovat. Takže naposledy: Jak má znít ten zákon, podle kterého by bylo možné delegitimizovat islám a zároveň by podle něj nebylo možné delegitimizovat žádné jiné stávající náboženství? Chci normální právní formulaci se vším co k tomu náleží.

Nemáš li k tomu co napsat, raději nepiš.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #34 kdy: 18. Listopadu 2009, 17:02:15 »
martindeporres: Pokud to bylo myšleno jinak, než jak to znělo, pak je to mrzuté. Nicméně berme to tak, že průměrný čtenář je na mé úrovni a příliš zaobalenou či jinak skrytou myšlenku pod prvoplánovým vyjádřením - a to bylo dost jasné - prostě nepostřehl.

Jinak v podstatě mohu odkázat, na to, co píše Elazar. To, že někdo jiný (nacista, komunista, islamista) by nám chtěl zakroutit krkem, ještě nelze dovodit naše právo chovat se stejně. My hrajeme podle našich pravidel, ne podle jejich. Jinak bychom nakonec byli stejní jako oni.

S tím obecným pravidlem, které žádá Elazar, je to také správná otázka. Jen bych zdůraznil, že ono pravidlo musí být obecné, šité na míru jakékoliv nenávistné ideologii, nejen islámu.
Takže třeba:

Trestem odnětí svobody až na dva roky bude potrestán ten, kdo se stane členem organizované skupiny, jejíž učení hlásá nadřazenost určité skupiny ve společnosti nad skupinou jinou na základě ideologické či náboženské příslušnosti a snaží se toto prosadit do praxe.

by mohlo vyhovovat  ;)
« Poslední změna: 18. Listopadu 2009, 17:05:18 od Scooolie »

martindeporres

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #35 kdy: 18. Listopadu 2009, 18:08:16 »
Scooolie: dovolím si oponovat v jednom. Sice pravidla máme, ale rozhodně podle nich nehrajeme. Alespoň ne důsledně. To bychom si mnuli oba ruce nad tím, že všichni komouši sedí a náckové jim dělají společnost.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #36 kdy: 18. Listopadu 2009, 18:48:46 »
Pan se ale shodneme v tom, že chyby není v pravidlech. A že ani přitvrzení pravidel asi nebude tou cestou, když se ani současná nedodržují.

ari180

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #37 kdy: 18. Listopadu 2009, 19:20:41 »
Elazare: Pokial nezpochybnuju prava ostatnych skupi??? Na svete neexistuje ani jeden islamsky stat v ktorom by vladla demokracia zapadneho typu takze by v nom neboli spochybnovane prava inych skupin. Kazdy moze vyjadrit svoj nazom sposobom,ktory sa neprotivy sariji. Toto povazujete za slobodu slova? Zvladli to bolsevici aj nackovia ale islamiizmus je rovnako zly,ked nie horsi...Za posledne storocie sme tu uz mali 2 bestialne vladnuce ideologie,tretiu uz skutocne nepotrebujeme. Ak sa vo Francuzku zvysi populacia Moslimov na niekolko desiatok milionov...mozeme privitat zakony zakazujuce kritiku islamu a pod.

A prosim Vas nedajte sa vysmiat komunizmus nebezpecnejsi ako islamizmus?Radsej by ste zil v komunistickej krajine,alebo v krajine v ktorej by vladla Sarija?

Stejně je navíc možné argumentovat u židovství i křesťanství i u kteréhokoli jiného náboženství.
Islam sa narozdiel d Krestanstva a Judaizmu cini moslimovia sa snazia v praxi uplatnovat nedemokraticke zakony sarije
A to je rozdiel...samotne myslienka na zlocin zlocinom nieje. Ak sa niekto tuto myslienku snazi rozviest a uplatnit v praktickom zivote (moslimova),to uz zlocinom je.

Stale otravujete s tou pravnou formulaciou. Lenze ja som Vam uz xyty krat povedal,ze takato formulacia by nemohla vzniknut za demokratickeho zriadenia. Muselo by sa jednat o hranicnu situaciu-v ktorej by hrozil demokracii priamy zanik
Tato situacia vsak nenastane...ak sa islam dostane v europe k moci,bude to prave prostrednictvom demokratickych volieb ako v pripade Hitlera.

martindeporres

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #38 kdy: 19. Listopadu 2009, 06:39:14 »
scooolie: stačilo by jen doplnit. Proč se např. nepraktikuje to, co nám dělali Němci před vstupem do Schengenu, že uprchlíci se vracejí do nejbližší tranzitní země? Taková Itálie by to potřebovala jako sůl.
Elazar: vy pořád chcete nějakou právní definici, která by vydělovala islám od ostatních náboženství. Ten se už ale vydělil sám svým hlásáním nenávisti, džihádu. Má snad křesťanství nebo judaismus  podobným způsobem zakotvený boj proti nevěřícím?  Co se týče křesťanství, tak o tom rozhodně nevím, že by tak bylo. Rozhodně nikde v evangeliích nenajdete příkaz jděte a zabíjejte, jak je tomu v Koránu. Takže už na podkladě těchto příkazů by se dal islám delegitimizovat. Co se týče příkazů k vyhlazení z dob Jozueho, rovněž se to dá vztáhnout na tu konkrétní situaci té doby. Tím spíše, že tento příkaz nebyl proveden ani při vzniku současného státu Izrael, ani nikdy v průběhu jeho existence. Podařilo se mi sehnat Talmud od Abrahama Cohena. Pokud se můžu opřít o jeho autoritu, taky tam k nějakému vraždění nevěřících nevyzývá. Stavět do jedné roviny islám, křesťanství a judaismus jen proto, že to jsou všechno náboženství, mi připadá stejné jako  stavět do jedné roviny křečka s koněm jen proto, že oba mají chlupy.
Ari: teď pro změnu  lehce nesouhlasím s vámi o té formulaci. Ta formulace je. Hlásání národnostní, náboženské, rasové a třídní nenávisti je trestné.  Jen se to jaksi v praxi neaplikuje důsledně.
« Poslední změna: 19. Listopadu 2009, 06:44:27 od martindeporres »

Elazar

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #39 kdy: 19. Listopadu 2009, 10:12:50 »
A prosim Vas nedajte sa vysmiat komunizmus nebezpecnejsi ako islamizmus?Radsej by ste zil v komunistickej krajine,alebo v krajine v ktorej by vladla Sarija?

Samozřejmě raději pod šaríou než komunisty. Narozdíl od tebe si je pamatuju a šaría garantuje židům alespoň nějaká práva. Komunisté ne.

Islam sa narozdiel d Krestanstva a Judaizmu cini moslimovia sa snazia v praxi uplatnovat nedemokraticke zakony sarije
A to je rozdiel...samotne myslienka na zlocin zlocinom nieje. Ak sa niekto tuto myslienku snazi rozviest a uplatnit v praktickom zivote (moslimova),to uz zlocinom je.

Ari, neučil jsi se práva od soudruha Urválka?
Halacha i kanonické právo v řadě případů též odporuje demokratickým principům. Ten, kdo by chtěl zakázat judaismus nebo křesťanství bude "argumentovat" úplně stejně.

Stale otravujete s tou pravnou formulaciou. Lenze ja som Vam uz xyty krat povedal,ze takato formulacia by nemohla vzniknut za demokratickeho zriadenia. Muselo by sa jednat o hranicnu situaciu-v ktorej by hrozil demokracii priamy zanik

A vida, tak konečně. Zkrátka, pokud by byl ve společnosti islám postaven mimo zákon, tak to nebude demokratická společnost, ale sprostý fašismus. A ti, kdo to hlásí, tedy sprostými fašisty. To jsem chtěl slyšet  :)

Elazar: vy pořád chcete nějakou právní definici, která by vydělovala islám od ostatních náboženství.
Samozřejmě. Já narozdíl od vás tady nezačal s fašistickými průpovídkami na téma endlosung der islamischefrage. Naštěstí i ari konečně přiznal barvu, islám není možné postavit mimo zákon v demokratické společnosti, jedině v nedemokratické. A v nedemokratické společnosti je možné všechno. Postavit mimo zákon mě nebo třeba i martina deporrese.

Ten se už ale vydělil sám svým hlásáním nenávisti, džihádu. Má snad křesťanství nebo judaismus  podobným způsobem zakotvený boj proti nevěřícím?  Co se týče křesťanství, tak o tom rozhodně nevím, že by tak bylo.
Deus vult...
Tak to toho o křesťansví ani judaimsu moc nevíte. Nedávno tu byla např. debata o Amalekovi. samozřejmě, že bych příkaz "bojuj proti Amalekovi a vyhlaď ho" nechápal jako pobídku k džihádu. Ale pokud to tak někdo chápat chce, tak mu v tom nikdo nezabrání.

ono pravidlo musí být obecné, šité na míru jakékoliv nenávistné ideologii, nejen islámu.
Takže třeba:

Trestem odnětí svobody až na dva roky bude potrestán ten, kdo se stane členem organizované skupiny, jejíž učení hlásá nadřazenost určité skupiny ve společnosti nad skupinou jinou na základě ideologické či náboženské příslušnosti a snaží se toto prosadit do praxe.

by mohlo vyhovovat  ;)

No sláva ;) A takové zákony máme. Ještě by to samozřejmě chtělo vyfajnovat ohledně co se přesně myslí tím "hlásáním nadřazenosti" (např. upírání občanských práv jiným skupinám obyvatel) a jsme vlastně u našich zákonů. Takže chyba není v zákonech - pokud je chyba, tak v jejich dodržování a vymáhání.

A uznávám, s takovou policií, jakou máme tady, to jde velmi těžko:
https://aktualne.centrum.cz/zpravy/krimi/clanek.phtml?id=653415
Pokud má Evropa nějaký problém s muslimy, tak problém není v muslimech, problém je v Evropě, ta si ho vytvořila.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #40 kdy: 19. Listopadu 2009, 11:36:45 »
Elazar: Co na to říci? Já tady mluvím o normální společnosti a vy mi dáte odkaz na to, co se děje v Brně  ;D

Elazar

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #41 kdy: 19. Listopadu 2009, 12:03:37 »
 ;D

martindeporres

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #42 kdy: 19. Listopadu 2009, 14:14:37 »
Elazar: O.K. do tajů judaismu teprve vnikám,  co se týče křesťanství jsem toho sestudoval trochu víc. Přesto jsem tam nenašel žádné výzvy k džihádu. Tomáš Akvinský poměrně přesně definoval, kdy je válka spravedlivá, ale o podříznutí krku jinověrcům kvůli jejich víře taky nehovořil. Kněží jsem poznal dost. Taky žádný z nich tohle nehlásal. V evangeliích to taky nenajdete.  Naopak celá moje zkušenost křesťanstvím vede k Takže s vámi nesouhlasím, co se týče křesťanství a hlásání nenávisti.  A s Arim ani s vámi nesouhlasím, že se dá něco dělat s islámem pouze v nedemokratické společnosti a nedemokratickým způsobem. Se scoooliem jsme se celkem shodli, že chyba je ve vymáhání práva, které již tady je.

ari180

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #43 kdy: 19. Listopadu 2009, 17:28:11 »
Elazare,len tolko: s tym komunizmom mozno mate pravdu.Ja som sa vsak na tento problem nepozeral zo Zidovskeho hladiska. Skor nezavisle. Mozem vymenovat 1000 dovodov,pre ktore by som nechcel zit v islamskej zemi pod sarijou

Halacha,kanonicke pravo sice mozu odporovat demokratickym principom,ale znovu opakujem, nikto sa ich nesnazi uplatnit v praxi,ci presadzovat na ukor demokracie.


A vida, tak konečně. Zkrátka, pokud by byl ve společnosti islám postaven mimo zákon, tak to nebude demokratická společnost, ale sprostý fašismus. A ti, kdo to hlásí, tedy sprostými fašisty. To jsem chtěl slyšet 

Vy sa vobec pocuvate? Jedine,co chcem je zit v slobodnej spolocnosti,kde by zakony a zakazy neusmernovalo islamske pravo,ktore samotne nema daleko od fasizmu a jeho praktik. Tvrdite teda, ze ja som fasista,pretoze nemam rad a diskriminujem ideologiu, ktora samotna diskriminuje vsetky ostatne?

Elazare kvoli Vasej netolerancii ku komunizmu ste rovnaky fasista ako ja kvoli mojej netolerancii k islamu

Elazar

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #44 kdy: 19. Listopadu 2009, 18:18:54 »
Vy sa vobec pocuvate? Jedine,co chcem je zit v slobodnej spolocnosti,kde by zakony a zakazy neusmernovalo islamske pravo

Ale na to není potřeba delegitimizovat islám jako takový.

Elazare kvoli Vasej netolerancii ku komunizmu ste rovnaky fasista ako ja kvoli mojej netolerancii k islamu

Mezi námi, hochu, je rozdíl asi deseti tisíc světelných let.

Já s komunismem nesouhlasím z ideologického hlediska. Pokud se mě někdo zeptá proč, rád mu řeknu, proč se domnívám, že tato ideologie je zcestná a pro lidstvo špatná. Totéž si myslím o nacismu, české pravici typu SSO, české levici typu Socdem, katolicismu, pravoslaví, protestantismu, křesťanství obecně, i islámu. Zkrátka s těmito myšlenkovými proudy nesouhlasím. Rozhodně ale kvůli tomu nehodlám požadovat, aby všechny skupiny výše zmíněné byly postaveny mimo zákon, protože v sobě skrývají potenciální nebezpečí přechodu v totalitní moc, která bude perzekvovat všechny ostatní, protože tuto variantu v sobě má každá ideologie.

ari180

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #45 kdy: 19. Listopadu 2009, 18:29:14 »
Dobre,teraz chodte do zadu a poriadne si precitajte moje prispevky  ;) a vobec,predtym nez zacnete reagovat na nejaky prispevok,poriadne si ho precitajte...a mozno je to prave mojou slovencinou ze ste to zle pochopili...nikde som nepovedal,ze islam by mal byt v sucasnosti,v momentalnej situacii a podmienkach delegitimovany...bez akejkolvek vacsrej priciny ano,bola by to diskriminacia..Jedine co som kedy povedal bolo,ze ak by moslimovia v EU ziskali taky enormny vplyv, ze by hrozil (tento termin tu pisem iz po 100sty krat) bezprostredny zanik demokracie,slobody,slobody slova a ludksych prav, v takejto hranicnej situacii kedy by po uliciach behali maskovani ozbrojeni dzihadisti,napadali nemoslimov,znasilnovali zeny bez satky,napadali statne organy a kricali pri tom allahu akbar...v tomto pripade by uz nebolo na vyber. A verte ze ta situacia raz nastane.

Mohli by ste este vysvetlit nasledujucu vetu Pokud má Evropa nějaký problém s muslimy, tak problém není v muslimech, problém je v Evropě, ta si ho vytvořila. ?


beauchelain

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #46 kdy: 20. Listopadu 2009, 14:48:16 »
Že se tak připojuji do diskuse, viděl bych to takto :
a) Problém s muslimy nastal, protože přistěhovalci (a jejich potomci)  m. vyznání v nezanedbatelné míře neakceptují západní hodnoty a zákony
b) Evropské státy dopustily benevolentní přistěhovaleckou politikou, že ta situace vůbec mohla nastat

Souhlasíte s tím, že kdyby byl někdy v šedesátých letech (a později) odepřen vstup většině přistěhovalcům ze třetího světa, tak by nemohla nastat situace, kdy by se na obranu demokratických hodnot uvažovalo o použití zcela nedemokratických postupů ?

Offline Tomsik

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 407
  • Pohlaví: Mužské
    • KVH Sayeret Nahal Praha
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #47 kdy: 21. Listopadu 2009, 10:25:47 »
Nekde jsem cetl, ze demokracie se driv nebo pozdeji znici sama, takze budme radi, ze v ni mame moznost zit dokud jeste funguje...pak prijdou opet lide jako v minulosti, kteri vyresi problemy razne a silou a v lidech se zas projevi zvireci pudy a mame tu valky jake jiz zname, neni uniku a je to jen otazka casu, tot co jsem chtel dodat k tematu.

Elazar

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #48 kdy: 21. Listopadu 2009, 18:37:32 »
ze by hrozil (tento termin tu pisem iz po 100sty krat) bezprostredny zanik demokracie,slobody,slobody slova a ludksych prav, v takejto hranicnej situacii kedy by po uliciach behali maskovani ozbrojeni dzihadisti,napadali nemoslimov,znasilnovali zeny bez satky,napadali statne organy a kricali pri tom allahu akbar...v tomto pripade by uz nebolo na vyber. A verte ze ta situacia raz nastane.

 ;D Milý ari, pokud budou v ulicích běhat maskovaní ozbrojenci, znásilňovat ženy a napadat státní orgány, tak na to to nemusí být ani muslimové, ani nemusí křičet alláhu akbar. Naposledy jsem něco podobného (ovšem bez toho znásilňování) viděl v tv ohledně 17. listopadu a ti hoši volali "odpor" a "nic než národ". Znásilňování, napadení veřejného činitele a nedovolené ozbrojování je trestné i podle stávajících zákonů, takže není důvod islám delegitimizovat.

Mohli by ste este vysvetlit nasledujucu vetu Pokud má Evropa nějaký problém s muslimy, tak problém není v muslimech, problém je v Evropě, ta si ho vytvořila. ?

Už o tom řeč byla. Problém si vytvořily evropské země samy, když neuplatnily pravidlo, že zákony platí pro každého. Stávající zákony jsou v pořádku, zmírnění nebo přitvrzení nic nezmění, pokud nebudou dodržovány. To už psal Scooolie.


Souhlasíte s tím, že kdyby byl někdy v šedesátých letech (a později) odepřen vstup většině přistěhovalcům ze třetího světa, tak by nemohla nastat situace, kdy by se na obranu demokratických hodnot uvažovalo o použití zcela nedemokratických postupů ?

Ne.
1) Pro ohrožení demokracie nejsou potřeba přistěhovalci. Demokracie v Německu ve 30. letech i východní Evropě ve 40. letech byla rovněž zničena - a to bez muslimů nebo jiných přistěhovalců ze zemí třetího světa.
2) Je třeba si uvědomit, že bez těch přistěhovalců (gastarbeiterů) by nikdy nenastala konjunktura v 60. letech a západní Evropa by nikdy nezažila takový hospodářský rozmach, z nějž těží dosud. Samozřejmě se můžete ptát, zdali by to za to stálo, ale to je už jiné téma.

martindeporres

  • Host
Re: Kolonizace světa?
« Odpověď #49 kdy: 22. Listopadu 2009, 19:22:20 »
Rozhodně bych nepřeceňoval podíl gastarbeiterů na hospodářském rozmachu západní Evropy. Každý hospodářský rozvoj je vždycky otázka nového know how, vyšších  technologií, nových způsobů výroby...Prostě začíná úplně někde jinde než u práce gastarbeiterů. 

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15