Autor Téma: ROŠ HASANA a další svátky  (Přečteno 35133 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Zina

  • Host
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #25 kdy: 12. Září 2009, 18:55:23 »
Mám tady jeden neobvyklý recept pro labužníky.
Sýr v zelných listech.
8 zelných listů,100g eidamu,100g brynzy,100g roztíratelného sýru,1 cibule,1lž.petrželové natě,olej a sůl.

Zelné listy omyjeme a spaříme ve vroucí vodě,silnější část listu naklepeme.Tvrdý sýr nastrouháme a petrželovou nať nasekáme najemno.Cibuli nasekáme nadrobno a osmažíme na oleji.
Brynzu,tavený sýr a nastrouhaný sýr smicháme dohromady s natí a s cibuli.
Na okraj každého listu dáme 2.lžíce náplně a srolujeme,okraje zaděláme páratkem. Závitky obalíme v hl.mouce a v rozšlehaným vajíčku a strouhance.
Usmažíme v rozpáleném oleji dozlatova. Přeji dobrou chuť.
Pro pana Vadera: žádné feferonky prosím.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #26 kdy: 13. Září 2009, 00:38:47 »
Zino, to je recept, nad kterym ma predstavivost zacina vysilovat, moc a moc dekuji. Rozhodne ho vyzkousim ASAP (tak rychle jak to pujde). Mozna to opravdu pujde bez feferonek  >:D

Zina

  • Host
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #27 kdy: 13. Září 2009, 09:45:40 »
Upozorňuji to je tvz.chuťovka..Zapomněla jsem na brambory.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #28 kdy: 13. Září 2009, 12:22:07 »
ja jsem mela na mysli treba spis takove nejake menu : napr. chrestova polevka, zampiony zapecene v kureci sekane ozdobene batatami, priloha brambory varene s cesnekem a kminem, salaty zeleninovy, lilkovy, moucnik bananove mufiny. Vino treba z Chramcu, anebo jine. No zkuste take neco takoveho treba slavnostnejsiho pro Rosh ha shana. Aby to bylo dobre zdrave, snadno k udelani a take pekne.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #29 kdy: 13. Září 2009, 12:25:21 »
vas recept Zino je vyborny, ale je to dost pracne, kdyz se sejde treba 10 lidi, tak se musi udelat tak 20-30 kousku a to uz je pekna drina. A krome toho se to musi hned po osmazeni podavat, aby to melo puvab, predpokladam. To je tak pro setkani 2-3 lidi. Ohrivat to asi nejde. Asi by se to dalo udelat na Chanuka misto bramboraku, dala bych k tmu bramborovou kasi.

Offline lechem

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
  • Pohlaví: Mužské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #30 kdy: 13. Září 2009, 19:47:08 »
Chystám se udělat kachní prsa na pomerančích, plněné hříbky (houby moc nerostou, tak asi spíš žampiony), rýži tří barev - ta skvěle vypadá, salát a polívku ještě nevím.

Lechem

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #31 kdy: 13. Září 2009, 21:54:53 »
Vyborne, takhle jsem si to predstavovala, ze kazdy hodi napad. Diky
« Poslední změna: 13. Září 2009, 21:56:24 od zoom »

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #32 kdy: 13. Září 2009, 22:58:18 »
Chystám se udělat kachní prsa na pomerančích, plněné hříbky (houby moc nerostou, tak asi spíš žampiony), rýži tří barev - ta skvěle vypadá, salát a polívku ještě nevím.

Lechem
mozem poprosit o recept ako a s cim plnite sampiony?
dakujem vopred

Magda

Offline lechem

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
  • Pohlaví: Mužské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #33 kdy: 14. Září 2009, 09:37:59 »
Plněné houby.

Houby - jsou nejlepší hříbky (ty se pak musí déle tepelně upravovat), nebo holubinky, většinou skončím u žampionů. Chce to větší klobouky, vydloubnout nohu a utřít vlhkou utěrkou - nemýt, jen utřít.
Náplň - smíchám jakékoli drůbeží maso(nemusí ho být moc), nejlépe co jsem obral z kostí, např. když jsem pekl kachnu  :) , nebo i z drůbků, taky přidat kousek jatýrek je fajn. K tomu jednu červenou papriku nasekat nadrobno, a několik upečených jedlých kaštanů (můžete nahradit vlašskými ořechy, ty já nemůžu), také nadrobno. Přidáte jeden vaječný bílek, osolíte a zamícháte. Taky tam můžete ještě nasekat ty nohy, co Vám zbyly.
Náplň lžicí nacpete do klobouků, tak aby hezky koukala. Nakladete do kastrolu s pařákem kloboukama dolů a necháte na mírném ohni v páře uvařit tak 1/2 hodiny.To musíte přizpůsobit velikosti a druhu hub. Když Vám zbyde náplň, uhňácejte z ní koule velké asi jako švestky a uvařte je jako ty houby.
Omáčku doporučuji trochu ohnivější, sladká chilli je nejlepší. K tomu rýži.

Dobrou chuť, Lechem
« Poslední změna: 14. Září 2009, 09:39:37 od lechem »

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #34 kdy: 14. Září 2009, 13:20:01 »
p. Lechem - dakujem za recept, urcite ho vyskusam. U nas su dostat sampiony v roznych velkostiach, ja ich niekedy smazim alebo varim v omacke (zostavenej z dusenych hrib na masle poliate sladkou smotanou) ktorou polejem makarony. Otazka, je mozne vynechat gastany a orechy?

Shana tova

Magda

Offline lechem

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
  • Pohlaví: Mužské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #35 kdy: 14. Září 2009, 14:11:28 »
Samozřejmě vynechat můžete.

Když tak píšete o houbách na těstoviny, zkusila jste někdy v té smetaně rozpustit kousek taveného sýra? To je chuťová bomba. I kalorická.

Lechem

Offline lechem

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
  • Pohlaví: Mužské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #36 kdy: 14. Září 2009, 14:15:28 »
Ještě jsem se chtěl zeptat p. Zoom, jak děláte tu chřestovou polévku bez smetany. Já znám jenom variantu se smetanou a s krupičkou. Vlastně jenom obměnu ke květákové polévce.

Lechem

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #37 kdy: 14. Září 2009, 14:18:19 »
Samozřejmě vynechat můžete.

Když tak píšete o houbách na těstoviny, zkusila jste někdy v té smetaně rozpustit kousek taveného sýra? To je chuťová bomba. I kalorická.

Lechem
Já bych doporučil místo taveného sýra Gorgonzolu. V nouzi se dá použít i jiný lepší sýr s modrou plísní uvnitř, ale dobrá Gorgonzola je do smetanových omáček na pastu asi nejlepší a hlavně i klasická :).
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Eva

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 182
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #38 kdy: 14. Září 2009, 18:02:45 »
Samozřejmě vynechat můžete.

Když tak píšete o houbách na těstoviny, zkusila jste někdy v té smetaně rozpustit kousek taveného sýra? To je chuťová bomba. I kalorická.

Lechem

Za prve vdaka este raz za recept. Nikdy som neskusila rozpustit taveny syr v smotane ale skusim to.  Urcite to bude vynikajuce. Ja zvyknem tuto hubovu omacku dat aj na upeceny zemiak(brambor). Zemiak dam piect do truby v alobale. Ked je 5-10 minut pred ukoncenim pecenia, rozkrojim ho v strede a nalejem do vnutra trochu omacky. Dam ho spat zapiect.

Magda

Zina

  • Host
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #39 kdy: 14. Září 2009, 19:02:38 »
paní zoom máte pravdu,zelné listy se podávají nejlépe horké.
určitě   :) nějaký již vyzkoušený  super recept najdu.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #40 kdy: 15. Září 2009, 07:10:16 »
K chřestové polévce - já jí dělám super jednoduchou, uvařím chřest tak, že dolní část stojí ve vodě a horní se vlastně vaří v páře (tak to doporučuíjí odbornící, vedy vařit chřest v páře). Většinu vrchních řástí pak použiju jako velmi nóbl předkrm a z dolních čístí udělám velmi jednoduchým způsobem polévku, prostě je rozmixuju, vznikne poměrně hustý krém, který podle potřeby rozředím vodou, kápnu tam trochu olivového oleje, osolím, opepřím a nastrouhám trochu muškátového oříšku, ale opravdu jenom trochu, aby nepřebil chuť chřestu a podávám. Ozdobím několika vrchními částmi chřestu. Podotýkám, že máme tady jednoho zelináře, který čerstvý chřest prodává poměrně velmi lacino. V běžných supermarketech bývá chřest starší a proto v něm zůstávají i po rozmixování někdy ošklivá vlákna. Moje rada je vždycky prověřit, zda chřest je čerstvý. Moukou polévky vůbec nezahušťuji, jsou to zbytečné kalorie a chuti to také moc nepřidá. Pokud je jídlo mléčné, tak trocha smetany není na škodu.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #41 kdy: 15. Září 2009, 12:44:13 »
Navazu na chrestovy recept Zoom (za nejz dekuji).
Dulezity je opravdu neprestarly, drevity nebo naopak blemcave-mekky chrest, radejii si par korun priplatte a bezte jinam. Mam stesti, ze mam taky dobreho zelinare, byl to clen naseho proselytkomanda, chodili jsme spolu na vyuku i s jeho veselou pani. Oba puvodem Armeni, a ksefty jim jen jdou, protoze lide vedi, ze koupi kvalitu a jeste si popovidaji o receptech, pani Zana je skvela kucharka, to jen tak na okraj.
Chrest mam rad tak, jako ho debuzirovali nekteri rimsti cisari. I Nero mel rad chrest na masle, jako jeho predchudci. Mel jednoho ci dva kuchare, kteri nedelali nic, nez chrest na masle. Az na to, ze se casem par jeho kucharu ztratilo v kobkach, kdyz panickovi z nejakych duvodu podavany chrest nebyl dokonaly (nepripomina vam to biblickeo faraona?).
Chrest, jak pravila Zoom : dulezite je kratce (ale neodflaknout !) zblanzirovat (sparit), spodni cast hodit po psovi, v kastrolku rozpustit tolik masla, az budete brecet (chrest by v nem mel vicemene plavat), udrzujte na mirnem ohni, jinak se maslo ihned prepali, a az bude dostatecne horke, sup tam s chrestem, ktery jste mezi tim osusili uterkou ci ubrousky. Smazit jemne dozlatova, vyjmout, polozit na ubrousek, ktery vysaje prebytecne maslo. Nekdo ho ma rad soleny, ci nejak koreneny, ne tak cisarove a nas znamy Nero. Jen tak. Nic vic, nic nepridavat. Podavat dokud je horky, jinak skoncite v zalari.
« Poslední změna: 15. Září 2009, 12:48:55 od Vader »

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #42 kdy: 15. Září 2009, 14:24:13 »
No nic ve zlem, pane kolego, ale prestoze to neni sladke, tak smazeni chrestu v masle je na cukrovku taky trochu bomba.
 :-X

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #43 kdy: 15. Září 2009, 15:21:15 »
Nechtela vona by me vazena kolegyne poslat jako poustevnika do pouste  ;) Obcas proste gurmansky hresim. A kdo z diabetiku, ci jinak nutricne nemocnych tvrdi ze to nedela, lze  :D

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #44 kdy: 15. Září 2009, 15:27:57 »
To byla pouze poznamka na okraj. Aby si snad nekdo kdo vi o vasem problemu nemyslel, ze to je OK a dietni, kdyz ten chrest dietni je.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #45 kdy: 15. Září 2009, 18:43:11 »
A já si neodpustím jednu lehkou jedovku:
Zatímco zbědovaná a chudá levice si debužíruje chřest, já bohatý pravičák jsem NIKDY tak nekřesťansky drahou zeleninu nekoupil. Asi proto nejsem chudý  ;D

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #46 kdy: 15. Září 2009, 18:50:13 »
Che, che, che, ja kupuji v Izr. balicek chrestu za 10 sekelu, coz mi jako sabesovy prepych pripada docela slusne, balicek je asi 1/2 kg. A udelam z nej ten nobl prekdkm a polevku, takze to neni zase takovy luxus. Nevim ovsem jaka je situace v CR. Ja jsem sice skudlil, ci skrblik, ale nekdy drahe a kvalitni potraviny jsou lacinejsi nez ty levne. (za stejne penize se da koupit dvacet deka salamu treba a za to by jste se nepohorsoval, ze). Levicaci maji jist salam z papiru a ne chrest z porcelanu. Che che, che.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #47 kdy: 15. Září 2009, 19:05:56 »
V ČR jsou ty ceny - jak jsem nahlédl do Googlu - podobné. Nicméně zelenina za cca 100 Kč/kg je přepych bohatých!  :D
Jinak samozřejmě je to tak, že pokud někdo baští chřest z porcelánu a přitom se tváří jako zbědovaný levičák, tak je... echm.... jak to říci kulantně? Nevěrohodný  ;D

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #48 kdy: 15. Září 2009, 19:26:27 »
Nevim jak to ma s cenami a dodavateli burzoazie, ale mi chudi kupujem od kolegu za penize, ktere se rozhodne za luxus oznacit nedaji  ;)
A propos, vyplynulo snad nekde z neceho, ze se den co den zivim zasadne chrestem, zajidam kaviarem ze supinatych ryb a zapijim sampanskym s hechserem  >:D ?

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: ROŠ HASANA a další svátky
« Odpověď #49 kdy: 15. Září 2009, 19:31:49 »
Jinak samozřejmě je to tak, že pokud někdo baští chřest z porcelánu a přitom se tváří jako zbědovaný levičák...

  • jim ho z obycejne keramiky
  • to ho jako mam jist ze zeme  ???

Stejne je pekne, jak ti rigidni pravicaci dokazou chudakovi i tu trosku chrestu zavidet  ;D ;D ;D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15