Autor Téma: Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes  (Přečteno 39671 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Dan

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 134
Re:Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #100 kdy: 9. Února 2011, 12:47:28 »
to zoom: no, sejdou se v sídle prostějovských komančéros - kam má přijít na "besedu" i veřejnost. doufám, že se jich tam víc než ve spíži nesejde, ale lidská blbost je na vzestupu - nepodceňovat!

to Dan: vůbec nevím, co to může být za historika (buď čerstvý absolvent z Plzně nebo naopak nečerstvý absolvent VUMLU, který ale zřejmě dosud nic historického nepublikoval, bo na webu jsem od něm nic nenašla :-X ), každopádně by mě zajímalo, jaká cílová skupina na akci dorazí...

Existuje ještě sinolog stejného jména.

janagab

  • Host
Re:Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #101 kdy: 9. Února 2011, 19:16:51 »
jo, taky jsem ho našla - toho sinologa, ale podle dalších odkazů  publikuje články o čínských zahradách, takže se mi nezdá, že by to byl onen tajemný "historik", jedině, že by za komančů vystudoval historii Blízkého východu v Číně... ;D ale to je jedno, uvidíme, jak ta trapárna dopadne.

Pepino65

  • Host
Re:Propalestinská levicová "aktivistka" na iDnes
« Odpověď #102 kdy: 11. Února 2011, 00:28:54 »
Já myslím, že se jedná o onoho sinologa. Pravděpodobně se nevěnuje jen japonským zahradám, ale v odkazech je i o tom, že přednáší historii z regionu Dálného východu, no a to už přece bude soudruhu dost blízké.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15