Autor Téma: Upozornění  (Přečteno 14520 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Upozornění
« kdy: 20. Května 2007, 23:46:14 »
Ve sportovních příspěvcích dochází pravděpodobně víc než jinde k aktualizaci, jejíž datum a čas se ovšem v  přehledu "Poslední příspěvky" nezobrazuje.   Když  např.  19. 5. 2007 vytvořím nové téma a 20. 5. 2007 jeho obsah změním(doplním o čerstvé sportovní výsledky), v přehledu posledních příspěvků bude stále figurovat  19. 5. 2007(nikoli 20. 5. 2007), čímž se vytváří zdání, že příslušný text je od 19. 5. 2007 beze změn, což ovšem zhusta nemusí být pravda. Doporučuji proto čas od času se vracet k již přečtenému tématu, neboť - konkrétně  ve sportovní sekci - může obsahovat nové informace. (Nezdá se mi smysluplné vytvářet k danému námětu, např. ke konkrétnímu kolu fotbalové ligy apod., stále nová a nová témata s tím, jak budou docházet aktuální výsledky; po mém soudu by to tuto část webu značně znepřehlednilo.)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Upozornění
« Odpověď #1 kdy: 21. Května 2007, 00:06:39 »
Řešením je udělat "téma" třeba "izraelský fotbal" a dávat jednotlivé příspěvky jako "odpovědi." Jiné řešení momentálně neznám  :-\

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Upozornění
« Odpověď #2 kdy: 21. Května 2007, 09:17:33 »
OK, mě však nešlo ani tak o hledání "řešení",  spíše  jsem chtěl váženým návštěvníkům tohoto webu dát na vědomí, že jednotlivá témata ve sportovní části jsou dle vývoje situace aktualizována(a že se tedy vyplatí čas od času se k nim vrátit). Nicméně o možnosti  řešit popsaný problém vkládáním nových příspěvků do odpovědí budu určitě přemýšlet.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15