Všeobecná kategorie > Kultura, hudba, literatura

Eurovize 2007 - bez izraelské účasti ve finále

<< < (2/4) > >>

nillbert:

--- Citace: Vader kdy 11. Května 2007, 00:17:51 ---Muj osobni dojem je ten, ze nikoho nezajima poselstvi ani text.

--- Ukončit citaci ---

Mě - zajímá! :-)

Vader:
Myslel jsem ty slavne "odborne porotce", je mi jasne, ze tebe to zajima.  ;)

Scooolie:
Nezajímá to v podstatě nikoho. Drtivá většina textů těchhle skupin je spotřební hudba. Nikdo neposlouchá texty Heleny Vondráčkové, Karla Gotta ani nejrůznějších diskofilních skupin. Texty se poslouchají nanejvýš u folku, písničkářů, občas punku. Sem tam rock. Ostatní je prostě komerční blábol - "ajajaj..miluji tě lásko..bylo to krásné s tebou.."

Když pak někdo napíše opravdu nějaký text, tak si toho nikdo ani nevšimne...

nillbert:

--- Citace: Scooolie kdy 11. Května 2007, 00:31:55 ---Když pak někdo napíše opravdu nějaký text, tak si toho nikdo ani nevšimne...

--- Ukončit citaci ---


i všimne :-)
https://www.gaming.cz/kultura/eurovize-podporila-izraelskou-pisen-pres-protesty-iranu_111536_2ar5g.html

írán protestoval :-)

Samuel:

--- Citace: mrstejskal kdy 10. Května 2007, 23:44:53 ---... Útěchou nám může být snad jen to, že při své eurovizní premiéře propadla také Česká republika(domů poslalo evropské hlasující obecenstvo skupinu Kabáta i s její Malou dámou).

--- Ukončit citaci ---
Myslím, že "útěchou" pro mnohé včetně mne může být především to, že pop music jako celek je velmi daleko za okrajem jejich zájmu.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi