Všeobecná kategorie > Politika v Zemi Izrael

Izraelske sci-fi anebo reality

(1/2) > >>

zoom:
Vážení, dovolte, abych Vám sem napsala malé politické sci-fi. Prezident USA se rozhodl, že musí v centru Evropy nastolit pořádek a napravit křivdy, které byly napáchány na obyvatelstuv tzv. Sudet. V té oblasti dnes okupované Čechy a ještě nějakými Moravany budou zrušeny osady a města a sídliště, jejíchý počet obyvatel je vyšší než byl v roce 1939. Na uvolněné území budou nastěhováni potomci vyhnaných a ještě například jiní Němci, kteří utrpěli újmu v průběhu historie. Také Praha, hlavní město dnešního Česka bude rozdělena mezi Němce a Čechy a také Američany, Rusy a Albánce, Libanonce a Armény, kteří tam dnes žíjí a tak se stane mezinárodním městem pro všechny kdo to myslí s mírem dobře. Je to řešení, které jistě uspokojí všechny zúčastněné a demokracie a mír se budou šířit bez překážek. Neposlušní Češi, kteří si myslí, že mají právo na sebeurčení budou umravněni.
Nic moc že, ale poslechněte si zprávy a vyměňte geografické názvy a dostanete realitu dnešního Izraele. Vcelku blbé, že.

Vader:
Mulat nam zacina zesiroka silet.

Eva:
....dalo sa to zial B-hu ocakavat

Elazar:
Už jsem od několika mých přátel slyšel podobnou paralelu. Revize výsledků 2SV apod. A naprosto to sedí. Arabové by si měli uvědomit, že prohráli tři války. Jakosi to museli uvědomit Němci. Kdyby chtěl dnes někdo revidovat výsledky 2SV (a nemusel by to být ani historický "revizionista", tedy popírač/nacista), to by bylo křiku. U Izraele to zkrátka neplatí.

Scooolie:
Ano, ta paralela je naprosto trefná. Ještě zbývá dodat, že by se Rusové měli stáhnout z historického německého území - Východního Pruska, které dnes "okupují" pod krycím názvem Kaliningradská oblast, a polská hranice by se měla posunout o pořádný kus na východ. A samozřejmě by mělo být realizováno "právo na návrat" všech Němců, kteří byli "vyhnáni" a jsou dnes "slezskými a pruskými uprchlíky". Zní to opravdu absurdně.

Na druhou stranu - tohle je přesně to, co prosazuje nejen B. Hussein Obama, ale i většina zemí EU, přičemž ČR je z nich jedna z neumírněnějších -což zatím jde, protože neexistuje jednotná zahraniční politika EU (ale to už zase odbočuji k jinému tématu).

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 
Navštívit plnou verzi