Všeobecná kategorie > Všeobecná diskuse

Zaplavují křesťanskou Evropu - aneb Nenápadná okupace

(1/30) > >>

Ester:
"Z údajů řeckého ministerstva vnitra vyplývá, že jen v loňském roce bylo zadrženo kvůli ilegálnímu překročení hranic 146.337 migrantů, většinou islámského vyznání. O rok dříve to přitom bylo 112.364 migrantů. Přes 57.000 běženců přišlo do Řecka z Turecka. V Řecku nyní pobývá asi milion migrantů, většinou Albánců, počet ilegálních běženců odhadují řecké úřady asi na čtvrt milionu." Tolik citace z aktuálního článku "Muslimové kvůli koránu demolovali Atény, 46 zatčených." Jen bych si dovolila dodat, že to nebylo kvůli Koránu - ale kvůli chování imigrantů - kam se stěhují, tam chtějí zavádět svou mentalitu. To je okupace bez boje, ne? Kdosi z nich prý řekl: "Porazíme vás dělohami našich žen." V Česku se řeší romská problematika - ale stavějí se mešity.

Míla:
Ester, souhlas. Dnes jsem poprvé v našem rozhlase slyšela, že hrozí nebezpečí Evropě od muslimské emigrace a hlavně již normálnímu rozmnožování muslimú. Já na rozdíl asi od jiných mých vážených kolegů  zde v komunitě, mám největší strach pro moje děti, vnoučata z prudkého rozšiřování muslimú v Evropě a i podle mě je Evropa hluchá a slepá a bohužel v tom hraje roli skrytý antisemitismus (Anglie, Francie a pod.) Viz. Kosovo. Byla bych pro přístup současné Austrálie. "Chcete s námi žít, musíte příjmout naše podmínky, jinak se vraťte" A ne stavět další mešitu v Belgii. Jsem ráda, že jste toto téma dala. Uvidíme, co nám napíši naší a to mi věřte, opravdu chytřejší kolegové. Zdraví Míla

Scooolie:
Mílo máte naprostou pravdu. Myslím si ale, že hlavním důvodem evropské neschopnosti reagovat na rychle vzrůstající počet muslimů není antisemitismus, ale levicové sekulární ideologie. Pokud totiž odmítáme být hrdí na svoji minulost, včetně obrovského křestanského vlivu na Evropu, naopak je nám vštěpováno, že se vlastně máme za své předky stydět, pokud se dnes povinně ve školách učí, že všechna náboženství jsou stejně dobrá a rovnocenná, pak není obrany. Muslimové narozdíl od Evropanů jsou hrdí na to, že jsou muslimy, ve víře setrvávají a za chybné považují to, co islámu odporuje. Evropa se jim podbízí, ustupuje jim, akceptuje jejich "kulturní odlišnosti".

Hlavní problém je v tom, že Evropa se nemá proti islámu čím duchovně bránit. Jak se chcete bránit proti náboženskému přesvědčení, když dnes většina Evropanů jsou nihilisté, bezvěrci nebo jen formálně věřící, kteří prostě na islám nejsou vůbec schopni argumentačně v rámci vzdělávání reagovat? Pokud se naše děti učí, že veškeré postoje a názory jsou vlastně dobré, jak chcete čelit islámu, který (stejně jako třeba učení komunistické či neonacistické) má naprosto černobíle jasné, co je a co není dobré?

Zkuste někde říci nahlas: "Islám do České republiky nepatří" a uvidíte, jak Vás všichni ti nadšení obránci lidských práv strhají jako největšího lotra.

daniel lehotsky:
to Scoolie)Velmi presna definicia,Europa sa nema cim duchovne branit.

Míla:
Scooolie i já naprostý souhlas i když jste jistě pochopil, že já jsem názorově někde s Vaderem, ale když se podívám na naší levici ? Komunisti minulost i současnost by muslimským zemím vlezli až kamsi, Paroubkova spanilá jízda s ženuškou, to byl vrchol a nejhorší na tom je, že i v Izraeli je levice úplně stejná, jak sleduji a to mě varuje i před levicí v rámci EU, ale i ten antisemitismus, ale vysoko postavených představitelů v EU. To mě přijde vystupování našich nácků jako cirkusové vystupování i když i to by se nemělo nechat bez sledování a levicová naše mládež je spíš  k pousmání. Nevím teď kde jsem to  četla, nebo slyšela, ale máme na tyto dvě seskupení štěstí, že mezi nima není žádná silná individualita, která by je i v nenávisti dokázala spojit pod nějakým "vyšším cílem".

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi