Autor Téma: Vrchní rabinát zamítl křesťansko-židovskou konferenci  (Přečteno 34850 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

nillbert

  • Host
Re: Vrchní rabinát zamítl křesťansko-židovskou konferenci
« Odpověď #50 kdy: 14. Května 2007, 21:24:13 »
Jinak administrátor má klasicky červené cihlové,

...tak takové jsem ještě vůbec neviděl :-)

no nic - tak hlavně že to neznamená to co jsem si myslel :-) ...to člověk z ničeho nic  kouká jak se všichni přebarvujou - a najednou bác a je jedinej modrej :-) ...a pak už to de rychle - a visí :-) ...a to jednoho - jak račte uznat - znervozní :-)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vrchní rabinát zamítl křesťansko-židovskou konferenci
« Odpověď #51 kdy: 14. Května 2007, 21:53:11 »
Jinak administrátor má klasicky červené cihlové,

...tak takové jsem ještě vůbec neviděl :-)

no nic - tak hlavně že to neznamená to co jsem si myslel :-) ...to člověk z ničeho nic  kouká jak se všichni přebarvujou - a najednou bác a je jedinej modrej :-) ...a pak už to de rychle - a visí :-) ...a to jednoho - jak račte uznat - znervozní :-)

Tak já sám sebe vyřadím z moderátorů a teoreticky bych mě zrudnout  ;)

Jinak ovšem Tvá úvaha v několika větách vystihuje podstatu světa  ;D Ovšem uznej, že ode mě se věšení bát nemusíš...



Ale úplně se uklidním až se vrátíš z té konference nepokřtěná :-)) ...do té doby - musím se přiznat - zůstanu přece jen poněkud rozvrkočený :-))
Jsem ochoten uzavřít sázku v kursu 1:10000, že se ZOOM vrátí nepokřtěná  :)
« Poslední změna: 14. Května 2007, 22:20:22 od Scooolie »

Offline fanuel

  • Starší člen
  • ****
  • Příspěvků: 263
  • Zdravím
Re: Vrchní rabinát zamítl křesťansko-židovskou konferenci
« Odpověď #52 kdy: 15. Května 2007, 22:53:33 »
Zdravím
Říct po tom všem něco hlubokého je asi dost těžký,ale uvědomte si všichni že Člověk míní a Pán mění. To znamená že žijeme v čase změn a dovolte mi připomenout  v naplnění proroctví ať se to někomu líbí nebo
ne.1)Samostatný Stát Izrael ( a v krvi své živa buď)
     
    2)Král a kněz podle řádu Malsedisech (Král Sálem)
   
    3) Proroctví Baláma z Mezopotámie Syrské
   
    4)Proroctví Izaiáše a pana porodí ( ale ve znamení pany)

    5) Sám Pán ho povolá aby se ujal dědictví
    6) Fanuel 

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Vrchní rabinát zamítl křesťansko-židovskou konferenci
« Odpověď #53 kdy: 17. Května 2007, 22:11:39 »
Tak zákaz definitivně platí.


Rabbinate Upholds Caucus Ban

(IsraelNN.com) The Chief Rabbinate decided on Thursday to uphold a ban on Jewish participation in a Christian women?s caucus planned for next week. Two of three rabbis voted for the ban, fearing that the Christian groups involved in the caucus support missionary activity.

The caucus was planned by the Knesset?s Christian Allies Caucus, a three-year-old committee headed by MK Benny Elon (NU/NRP), a rabbi. It was opposed by Jerusalem councilwoman Mina Fenton, also of NU/NRP, a long-time activist against missionary activity in Israel.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15