Autor Téma: Znáte někdo soudruha?  (Přečteno 34891 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Znáte někdo soudruha?
« kdy: 7. Května 2007, 22:44:35 »
Znáte někdo mladého soudruha DŠE, co "rád cestuje", "říkají mu Žid" a "má několik kamarádů Židů", avšak soudružsky nemá rád sionismus?

https://www.ksm.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=1068&Itemid=89

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #1 kdy: 7. Května 2007, 23:04:08 »
To "S" v signature zavani Stefkem. Ale asi se mylim. Stefek byl *CENSORED*, kvuli kteremu odesla z KSM spousta dobrych lidi. Se svou timurovskou partou chodil s rudym praporem po Praze a skandovali "Jednou prijde den, kdy s vami skoncujem". Tak takhle tedy ne, soudruzi...
« Poslední změna: 8. Května 2007, 00:18:04 od Vader »

Offline mrstejskal

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 867
  • Pohlaví: Mužské
    • Lubomírovy Listy
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #2 kdy: 8. Května 2007, 08:48:13 »
Neznám - a nemám pocit, že bych o něco přišel. Jediné, co se mu povedlo je, že mi na V-Day  zkazil  snídani. Mám poslední dobou čím dál větší  problém s tím, když mě - demokraticky smýšlejícího všeobecného sionistu konzervativního zaměření - nějaký bolševik, tedy prokazatelný extremista,  označuje za stoupence fašizujícího  hnutí. 
« Poslední změna: 8. Května 2007, 08:54:18 od mrstejskal »

nillbert

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #3 kdy: 8. Května 2007, 12:17:39 »
Sám sobě se divim že jsem ten blekot dočet do konce :-/ ....kams nás to Skůlosi poslal?! :-)

Mimochodem - stačí úředníkovi říct - a razítko do pasu nedá, dá ho na zvláštní list co se jen do pasu vloží - to kdyby chtěl někdo mocí mermo do Íránu jet ....což nedoporučuju - brzo tam vtrhne nebeská jízda :-)

Další nesmysly ani nebudu komenovat.

nillbert

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #4 kdy: 8. Května 2007, 12:25:46 »
propo:
nebudeme nějak komentovat toho Sarka? Co na to vůbec všichni řikáte? :-)

...snad by šlo dát aspon do výroků dne to co o něm řekl Bibi :-)

("konečně přítel Izraele" ...nebo tak nějak - já to přesně nečet - jen jsem to včera slyšel v ústním podání)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #5 kdy: 8. Května 2007, 13:05:06 »
Sám sobě se divim že jsem ten blekot dočet do konce :-/

Ja jsem do do konce nedocetl, cist nektere blaboly je proste nad moje schopnosti  :-\

V.Neckar jr

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #6 kdy: 17. Května 2007, 21:12:39 »
Stwora už to vrazil na Zvědavce. Stylisticky dost slabota, ale některé postřehy zajímavé. MedaBeda  se v komentářích udiveně ptá jak se nemohlo členovi KSM líbit v marxistické zemi (to je tam těch kibuců tolik?  ??? ;D).

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #7 kdy: 17. Května 2007, 21:18:04 »
Stwora už zase odněkud ukradl článek? Nedávno ukradl jeden od Andreje Matela, co vyšel na Deletu.sk, teď zase tohle...

Inu jaký majitel, takový web. Jak se to říká? Kdo krade, ten lže?

V.Neckar jr

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #8 kdy: 17. Května 2007, 22:17:16 »
Stwora už zase odněkud ukradl článek? Nedávno ukradl jeden od Andreje Matela, co vyšel na Deletu.sk, teď zase tohle...

Inu jaký majitel, takový web. Jak se to říká? Kdo krade, ten lže?

Nevím jak to bylo s tím Deletem ale tady výslovně uvadí že originál je na webu KSM. Možná se pletu ale Stwora v minulosti uveřejnil články bez uvedení zdroje.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #9 kdy: 17. Května 2007, 22:23:53 »
Stwora už zase odněkud ukradl článek? Nedávno ukradl jeden od Andreje Matela, co vyšel na Deletu.sk, teď zase tohle...

Inu jaký majitel, takový web. Jak se to říká? Kdo krade, ten lže?

Nevím jak to bylo s tím Deletem ale tady výslovně uvadí že originál je na webu KSM. Možná se pletu ale Stwora v minulosti uveřejnil články bez uvedení zdroje.


To, že napíši, odkud jsem něco ukradl ještě neznamená, že to není krádež. K přetisku je nezbytný souhlas autora, popř. daného webu - pokud má na základě dohody s autorem právo dále dávat souhlas k přetisku.

Od nás z redakce byl dotaz jak na Andreja Matela, tak na Delet a oba potvrdili, že souhlas k přetisku nedali.

V.Neckar jr

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #10 kdy: 18. Května 2007, 22:23:58 »
Stwora už zase odněkud ukradl článek? Nedávno ukradl jeden od Andreje Matela, co vyšel na Deletu.sk, teď zase tohle...

Inu jaký majitel, takový web. Jak se to říká? Kdo krade, ten lže?

Nevím jak to bylo s tím Deletem ale tady výslovně uvadí že originál je na webu KSM. Možná se pletu ale Stwora v minulosti uveřejnil články bez uvedení zdroje.


To, že napíši, odkud jsem něco ukradl ještě neznamená, že to není krádež. K přetisku je nezbytný souhlas autora, popř. daného webu - pokud má na základě dohody s autorem právo dále dávat souhlas k přetisku.

Od nás z redakce byl dotaz jak na Andreja Matela, tak na Delet a oba potvrdili, že souhlas k přetisku nedali.

Ony některé weby nejen že neuvádějí zdroj ale klidně obšlehnou článek a podepíšou ho někým kdo ho vůbec nenapsal. Na Prop.sk byl nedávno článek o Angie Merkel podepsanej nějakým čobolem, dokonce to převzal i Čulda na Blistech ale pak ho někdo upozornil že je to ve skutečnosti výcuc z jinýho článku z Der Spiegel tak to stáhl (což pro googolíka ze Zvědavce byla další kostička do mozaiky o celosvětovém spiknutí btw Nillberte když už zminuješ Sarkozyho nemusím asi psát, že jeho postoje jsou mi poněkud vzdálené, ale bavím se jak to toho mnichovského psychoterapeuta sebralo, tak špatně na tom už asi dlouho nebyl https://www.zvedavec.org/nazory_2062.htm#ptr135589 ad další příspěvky)
Na Propu to samozjmě zůstalo. Ovšem nejlepší je ten Vzdělavací Institut. Všechny články podepsané ing Pavel Fabián i když skoro vždycky jde o překlady z webu IHR, Davida Duka etc :-))

P.S Sarkozy je iluminát a satanista
ZDROJ: OSUDný Mašek z Prahy&NeStwůrný Stwůra z Toronta

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #11 kdy: 21. Května 2007, 20:05:43 »
Dovoluji si upozornit na jiny "CESTOPIS" https://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/david-rath.php?itemid=755
 :D

nillbert

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #12 kdy: 21. Května 2007, 22:14:52 »
neckář: hezky pěkně :-))) ale stworův "článek" teda to je věc :-))) ..."nic se neděje náhodou" :-)))) ...ten je na cestě do blázince :-)

zoom: to jsou věci! :-)

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #13 kdy: 21. Května 2007, 22:35:13 »
Dovoluji si upozornit na jiny "CESTOPIS" https://blog.aktualne.centrum.cz/blogy/david-rath.php?itemid=755
 :D

Jsem šokován. To je poprvé, kdy od Ratze vidím 6 smysluplných odstavců ! Samozřejmě nadpis a závěr je klasika, která zvlášť pobaví, když se člověk podívá na kariéru autora...

analytik

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #14 kdy: 22. Května 2007, 07:47:13 »
Znáte někdo mladého soudruha DŠE, co "rád cestuje", "říkají mu Žid" a "má několik kamarádů Židů", avšak soudružsky nemá rád sionismus?

https://www.ksm.cz/index.php?option=com_content&task=view&id=1068&Itemid=89
Keď chcete pochopiť duševné pocity /respektíve duchovné pochody /nejakého možno aj práve tohoto spomínaného súdruha prečítajte si toto:
https://varner.bigbloger.lidovky.cz/c/2927/Bentley.html
« Poslední změna: 22. Května 2007, 07:49:16 od analytik »

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #15 kdy: 16. Června 2007, 22:09:26 »
Někde zde na foru byla uvedena zpráva že několik návštěvníků hrobu Jehoušui popsali muslimský hřbitov a já to popřel, nyní se mi dostala do rukou informace která to potvrzuje. Je li tomu skutečně tak tak jde o duševně nemocné jedince. jelikož poškození hřbitova byť kohokoliv není normální samo o sobě, pakliže je kvůli tomuto činu někdo ochoten nasadit život a riskovat jej způsobem který jej přivede s naprostou většinou na smrt tak jelikož se jim posařilo přežít bylo by dobré jim nařídit psychyatrické pozorování. Jednalo by se o dvě náhody první jak jsem již zmínil někdo en zcela při smyslech druhá že se jim nic nestalo /nebo jemu).

analytik

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #16 kdy: 29. Června 2007, 08:51:17 »
Rabii ale táto súdružka sa mi páči.  Ľudia zapnite si aj zvuk. Aj dobre spieva. A nie je o nič skaredšia ako izraelské vojačky a aj dobre strieľa. Video:
https://www.youtube.com/watch?v=k4TgbI1N_TI

motýlek

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #17 kdy: 12. Července 2007, 20:20:04 »
Někde budou určitě i nějací soudruzi pakliže je najdete můžete dát odkaz.

V.Neckar jr

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #18 kdy: 5. Listopadu 2007, 23:18:50 »
https://www.zivel.cz/article.php?id=441

Další dojmy z návštěvy v "Eretz Israel"

myroch

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #19 kdy: 6. Listopadu 2007, 07:41:21 »
S hrůzou jsem si uvědomil, že toto razítko způsobí, že v nejbližších 10 letech nebudu moci jet do Íránu nebo do Sýrie...

tak proč nejel tam? aspoň by byl od něj klid :-) a ušetřil by na letence, moh by si rounou koupit jednosměrnou

Pepino65

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #20 kdy: 6. Listopadu 2007, 19:16:34 »
Argumenty toho prvého (DŠM) jsou opravdu skvělé. Určitě u toho dost přemýšlel, sloh asi není ani vhodné hodnotit. Já to zkusím popsat ze své zkušenosti z Egypta, který jsem navštívil v loňském roce. Při příletu mi vlepili do pasu 2x vízum, což byl první problém, o kterém jsem ani nemohl tušit, při předkládání pasu dalšímu procesí úředníků mě jeden z nich vrátil, že s tím nemůžu dál, bum 15 min. zdržení, protože se 2 Arabové urputně hádali co s tím mají dělat, až ten chytřejší či odvážnější strhnul "známky", i s kouskem pasu a já mohl projít kontrolami, to už na mě vyřvával pikolík od bagáže, no bodejť, přede mnou už dlouho nikdo nic nevyzvedával, byl jsem prostě poslední (proč asi?). Ve zlaté kleci - v hotelu u moře - to bylo vcelku fajn, všechny ošklivé ženy jsou schovány doma, a tak všude obsluhují muži, jsem jeden z nich, ale přece jenom s jistými hygienickými nároky, na úrovni čistoty je to vidět, tedy jestli jste "cimprlich" jako jsem třeba já. Mustafa uklidil odstřižený nehet z palce u nohy, až když jsem naléhal již 3. den. Ano, potkala mě i faraonova pomsta, což pramenilo z mé nepřipravenosti, došel gin a po ránu nebylo čím dezinfikovat útroby, ale odříci si zeleninu s ovocem se mi také nechtělo, dojel jsem na vlastní hloupost. Návrat domů: po 1,5 hodině cesty na letiště jsem vystoupil z autobusu, hurá! pach moči ze záchodu jinak luxusního autobusu mi dal trochu zabrat, takže konečně na čerstvém vzduchu. Na letišti duty free shop, kavárna, záchod a honem ke gatu. Do odletu zbývá půl hodiny a slyším, že tlampač vyvolává mé jméno: "Mounsieur ....! Jdu k informacím, ohlásím se a ..... "ujali se mne" 3 vojáci, kteří mě vyvedli z odletové zony na policejní stanici Špatně německy hovořící Egypťan, pracující pro německé aerolinky, mě ujišťuje, že se to vysvětlí, že bude překládat, ale ani ne po 1 minutě beze slova vysvětlení zmizí z policejní služebny. Typické přiblblé otázky uniformovaného byrokrata z jakékoliv části světa, kdo? proč? kdy? jak? .... 7 minut před odletem mi přehodí pas přes stůl, jsem volný. Jak se ale mám dostat zpátky do odletové zony za tak krátkou chvilku? (DŠM byl odveden k letadlu), prošel jsem přes tlupu úředníků a konečně rám detektoru kovů, ale přede mnou asi 50 Rusů, nemám čas, takže předbíhám. Jsem u gatu a .... nic! Odbavovat se začne až za chvíli, nejde jim vyjet nějaká sestava z PC. Chci si jít zakouřit, když už mají zpoždění, ale přiběhne ke mě policista a oznamuje mi, že já nikam nepůjdu! Tak si zakouřím v Německu.

Co z toho plyne, že jsem jel špatně vybaven, připraven. Kdybych něco věděl o vízech, mohl jsem si ušetřit 1. starost, kdybych nechtěl mít průjem, měl jsem mít ještě 1 láhev nečeho "ostřejšího", a na blby v uniformě má být člověk připraven vždycky - psychicky.

DŠM ale ví, že za to můžou ti proradní Židé. Prostě akademik...  ;D

levi

  • Host
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #21 kdy: 8. Listopadu 2007, 08:16:40 »
podle nejnovějších zpráv ----
z jednání kom. strany vzešlo od jednoho soudruha, že :
je pan Očičko Dolejš /komunistický pabl/ sionistický agent :'(

(B) nás ochraň před takovým blbem /tím prvním i druhým/ a jemu podobným rudochům napříč politickým spektrem

aspoň jsem se dozvěděl, že mezi sebou mají lidi, kteří by Miladu Horákovou nechali oběsit znovu a mýho dědu by zase zavřeli za špionáž pro Iz. ambasádu a spoustu další protistátní činnosti

analityk

  • Host

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #23 kdy: 26. Února 2009, 18:34:37 »
pan Očičko Dolejš /komunistický pabl/

Nez tak nekoho oznacite, zkuste se napred zamyslet. Treba jen o to, jestli to nelze rici jinak. Ja bych vas taky mohl oznacit za burana, ale cinim neco jineho.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Znáte někdo soudruha?
« Odpověď #24 kdy: 26. Února 2009, 20:03:33 »
pan Očičko Dolejš /komunistický pabl/

Nez tak nekoho oznacite, zkuste se napred zamyslet. Treba jen o to, jestli to nelze rici jinak. Ja bych vas taky mohl oznacit za burana, ale cinim neco jineho.

Levi má naprostou pravdu. Každý, kdo je dnes - kdy už jsou zcela veřejně známé zločiny komunistů a zrůdnost té ideologie - komunistou je buď duševně zaostalý (tj. pablb) nebo zatracený hajzl. Pablb je ta mírnější varianta.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15