Autor Téma: Kategorie  (Přečteno 14456 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Kategorie
« kdy: 27. Března 2007, 08:20:54 »
Vím, že v začátku rozbíhání nového fóra to není jednoduché, ale doporučuji rozšířit výběr kategorií, které mohou zadávat administrátoři. Po čase by se fórum znepřehlednilo a rozšíření výběru kategorií může přinést zase o trochu lepší komfort užití. Uvedu li příklad. Všeobecná diskuse je opravdu velmi všeobecné pojmenování, pod které se vejde 90% všeho, co se může na fóru objevit. Rozdělit ji dále na např. Politika, Místopis, Sport (pro kolegu Stejskala  ;)), Armáda, Historie, .... může pomoci při hledání toho, co dotyčného zrovna nejvíce zajímá. Kategorie lze vždy do budoucna rozšiřovat, přidávat nebo v případě nezájmu rušit, takže snad by to nemělo činit problém.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Kategorie
« Odpověď #1 kdy: 27. Března 2007, 10:01:47 »
Dobrý nápad. Já jsem se zatím s vytvářením kategorií držel nazpět, protože mi přišlo zbytečné mít 10 prázdných schránek  :) Nicméně zvážím to... Jinak tenhle systém by měl mít tu výhodu, že každá kategorie by měla jít kdykoliv bezproblémově rozdělit na další nové..

Offline Samuel

  • Nováček
  • *
  • Příspěvků: 460
  • Pohlaví: Mužské
Re: Kategorie
« Odpověď #2 kdy: 27. Března 2007, 10:07:14 »
Přesně tak, strom kategorií lze rozšiřovat i tak, že se již vytvořená kategorie dále větví. A předpokládám, že administrátor může i kdykoli přesunout konkrétní téma (témata) do jiné kategorie (tedy i třeba nově zřízené). To fórum vypadá dobře propracované a na jejich stránkách je i spousta rúzného zajímavého rozšíření funkcí.
Sometimes I've believed as many as six impossible things before breakfast.

Offline Jicchak

  • Globální Moderátor
  • *****
  • Příspěvků: 349
Re: Kategorie
« Odpověď #3 kdy: 27. Března 2007, 10:14:21 »
Je to pravda mé forum začínalo s více než dvaceti prázdnými oddíli a nyní by to již bylo zmatené bez toho aniž by jich bylo tolik.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Kategorie
« Odpověď #4 kdy: 27. Března 2007, 10:27:06 »
Teď mírně nestíhám, nicméně večer se na vytváření kategorií vrhnu. Náměty samozřejmě pište dále - ty Samuelovy mi přijdou velmi rozumné...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15