Autor Téma: EUROVIZE - poliiticky  (Přečteno 10609 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
EUROVIZE - poliiticky
« kdy: 26. Dubna 2009, 00:34:10 »
Abychom nebyli pořád takoví jednostranní https://www.eurovision.tv/event/artistdetail?song=24675&event=1480
Hudbě moc nerozumím, text trochu klišé, zpěvačky ale dobré. Celkově?

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: EUROVIZE - poliiticky
« Odpověď #1 kdy: 26. Dubna 2009, 00:47:47 »
Dobré. Té Arabce prý nicméně někteří její soukmenovci hrozí smrtí - že reprezentuje Izrael.

Offline Míla

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 186
  • Pohlaví: Ženské
  • Život je jen náhoda, jednou jsi dole, jednou nahoř
Re: EUROVIZE - poliiticky
« Odpověď #2 kdy: 26. Dubna 2009, 08:21:56 »
Zoom,promiňte, vůbec to s tématem nesouvisí, ale musím Vám to napsat.Vždy, kdy jsem v komunitě a čtu si příspěvky a vidím zelené světélko u Vás, připadám si, že mě to úplně spojuje s Izraelem. Vždycky to vnitřně prožívám. Ten Internet je stejně vynález ! Přeji Vám krásný den a díky za Vaše příspěvky, alespoň někdo někdy ty naše "horké hlavy" usměrňuje. Míla

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: EUROVIZE - poliiticky
« Odpověď #3 kdy: 26. Dubna 2009, 21:10:54 »
Mílo vždyť já ještě budu nafoukaná, na druhou stranu se mi naše horké hlavy někdy posmívají, takže to není tak zlé. Máte ale pravdu, že internet je fantastický vynález, problémy začínají teprve když nefunguje, to si všimneme nakolik jsme už závislé (tedy mluvím za sebe).

K tématu, dnes mluvila v rádiu ta arabská zpěvačka a celkem se to dalo poslouchat co říkala, ovšem nesmíme zapomenout, že její maminka je z Bulharska, takže i ona asi vyrůstala trochu jako outsider.
Uvidíme jaký bude mít písnička ohlas. Jinak Achinoam Nini, známá jako Noa zpívala už i papeži Janu Pavlu II Ave Maria, takže ona je velmi všestraná, pro můj vkus až příliš.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15