Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

zakaz Gmailu

<< < (3/5) > >>

Zina:
Vím,že můj příspěvek tady nepatří.Přesto se chci zeptat :Chodí mě emaily od společenství (nevím přesný název) karaitu.Několikrát jsem jim odpovídala,že nechci dál dostávat žádné  zprávy.Je to zbytečné.Poradte mě prosím jak to mám vyřešit.

Vader:

--- Citace: Zina kdy 29. Května 2009, 18:13:55 ---Vím,že můj příspěvek tady nepatří.Přesto se chci zeptat :Chodí mě emaily od společenství (nevím přesný název) karaitu.Několikrát jsem jim odpovídala,že nechci dál dostávat žádné  zprávy.Je to zbytečné.Poradte mě prosím jak to mám vyřešit.

--- Ukončit citaci ---

Podivejte se, jestli nekde na konci mailu neni link na zruseni odberu zprav. I na ceskych serverech a v mailech takovy link casto zacina slovem "unsubscribe". Pokud tam nic takoveho nebude, je celkem zbytecne kontaktovat jejich providera (i kdyz pozlobit by je to mohlo  >:D ) a nastavte ve vasem postovnim klientovi, nebo jeste lepe primo na postovnim serveru automaticke smazani nebo presmerovani do spam-kose vsech mailu z jejich adresy, pripadne cele domeny (tzn. bud zablokovat "info@nejacikaraite.cz" nebo zablokovat vsechno z "*@karaite.cz")
Kazdopadne mi bude statnim svatkem, pokud mi date jejich mail. Uz dlouho se jeden z mych pocitacu povaluje skoro jen tak, a slysim ho, jak v noci kvili "Mailbombing, mailbombing, dejte mi mailbombing"  ;D

Zina:
Milý Vadere poslala jsem vám text emailu.Doufám,že vám došel.I když na to reaguji nic se nemění.

Vader:
Na konci mailu vam nabizeji dve moznosti : bud odeslat prazdny mail na karaitecz+unsubscribe@googlegroups.com , nebo ve skupine zrusit svoje clenstvi. Pokud nezabira to prvni, zkuste druhou moznost. Zruseni clenstvi je otazka jednoho dvou kliknuti. Pokud by to ani potom nezafungovalo prokazatelne jejich vinou/ignoraci, staci si postezovat na sekci groups u Googlu.

martindeporres:
Tak pro mně stále zůstává zapovězena Rubruka Aktuálně.  Když tam chci jít, objeví se - Nemáte oprávnění k prohlížení tohoto zdroje, je vyžadováno přihlášení. Poslechněte Vader, že vy jste mi tam strčil nějaké jižní ovoce.  :)

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi