Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

zakaz Gmailu

(1/5) > >>

Vader:
Mili pratele a uzivatele,

ledva jsem zakazal cele Rusko (zakaz *@mail.ru se ukazal jako slaby), ozvali se spamboti z Gmailu. A jelikoz jsem uz unaveny z desitek zamitnuti registraci botu denne, rozhodl jsem se, ze zakazu i cokoliv, co ma neco spolecneho s Gmailem.
Proto ty z vas, kteri se registrovali s e-mailem od Gmailu prosim a zadam, aby si zmenili registraci a zvolili jiny mail.
Na horni modre liste kliknete na "Editace profilu", v levem menu "Modifikace profilu" pak kliknete na "Nastaveni uctu", kde zadate svuj novy mail, potvrdite heslem a ulozite.
Toto rozhodnuti je konecne a nevratne, proto prosim neotalejte. 1.5.2009 bude automaticky zamezen pristup vsem a vsemu, jejichz e-mail konci @gmail.com.


V.

Vader:
Pratele, deadline se blizi, a nekteri z vas stale nezmenili svuj kontaktni e-mail. Prosim, verte mi, ze budu neuprosny. Od 30.4. ve 24:00, tedy 1.5. v 00:00, se sem NIKDO s uvedenym kontaktem na Gmail nedostane. Tecka. Sranda stranou.

Scooolie:
Už sem nemůže kolega Stejskal. Takže buď se udělá výjimka z pravidla nebo dojde k přesvědčení váženého pana kolegy Stejskala, aby si zřídil jiný e-mail, anebo jsme přišli o sportovní sekci.

Vader:
Psal jsem panu kolegovi PM s preposlanim na mail. Vikendova testovaci blokada byla skoncena vcera v noci a prokazala ucinnost.

mrstejskal:

--- Citace: Scooolie kdy 27. Dubna 2009, 11:58:22 ---Už sem nemůže kolega Stejskal. Takže buď se udělá výjimka z pravidla nebo dojde k přesvědčení váženého pana kolegy Stejskala, aby si zřídil jiný e-mail, anebo jsme přišli o sportovní sekci.

--- Ukončit citaci ---

Dobrá zpráva ode mne. Celý problém, pokud jde o moji blokádu, vznikl pouze pro to, že jsem o "antigmailovém" opatření nevěděl. O víkendu jsem byl mimo svůj PC a dnes jsem byl pracovně rovněž  mimo domov. Večer jsem si přečetl odpověď a instrukci od Vadera, zjistil  "o co go", vzápětí změnil email a nyní je vše v pořádku. Aby Eretz přišel o sportovní sekci, to jsem v žádném případě nemohl připustit a z mé strany to ani na sekundu nehrozilo. Moje nevědomost byla způsobena značnou zaneprázdněností, pokud je to na omluvu, omlouvám se.  A ještě něco - na svém gmailu sveřepě nelpím, rozhodně ne tak, aby tím trpěl sport na Eretzu.  Pozdrav Šalom všem.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi