Všeobecná kategorie > Politika v Zemi Izrael

Jak by mel Izrael fungovat ?

<< < (2/10) > >>

Samuel:
Tak jsem si říkal, jaké zvláštní důvody vedly k diskusi na tomto fóru "antisionistu" Vodníka. A sotva Vodník odejde, je tu "vlákno" v podstatně horší podobě. S Vodníkem jsem v podstatě ve většině jeho příspěvků nesouhlasil, ale alespoň měl svou hlavu a bylo vidět, že ji umí používat a používá ji. Vy "vlákno" používáte místo hlavy internet. Nemám nic proti internetu, ale je třeba při vybírání a přebírání informací z něj i přemýšlet.
Já stále netuším a prosil bych Vás znovu o vysvětlení, co chcete Vašimi příspěvky zde na fóru dosáhnout kromě toho, že si o Vás většina návštěvníků nebude myslet nic lichotivého.
Znovu opakuji, pokud chcete jen provokovat, dělejte to alespoň inteligentně.

Vader:

--- Citace: vlákno kdy 30. Března 2009, 18:13:12 ---Hoši hoši, to už se ta zahraniční politika změnila, že máte potřebu zakládat nové vlákno?

--- Ukončit citaci ---

Ne, jen jste byl off-topic. BTW zapomnel jste na damy a divky.


--- Citovat ---...a žádají ukončení krveprolití Palestinců?

--- Ukončit citaci ---

Mate na mysli krveproliti, ktere pachaji Arabove na Izraelcich, nebo jejich vlastni krvave vyrizovani si uctu?



--- Citovat ---Já teď tu okupaci nebudu hodnotit a zůstanu neutrální

--- Ukončit citaci ---

Ehmm, mohl byste naznacit, jakouze to okupaci mate na mysli ?


--- Citovat ---...jestli to ve vás nevyvolá některé otázky, například jestli všechno co se směrem k Palestincům v Izraeli děje je zcela "kosher"...?

--- Ukončit citaci ---

Ale ano, vyvolava. Dnes a denne se sam sebe ptam, je-li takova mirnost az lhostejnost k teroristum "kosher".


--- Citovat ---Pokud Pat Buchanan v televizi řekne, že jsou Palestinci v Gaze zavřeni v koncentračním táboře, tak to v USA má nějakou váhu. https://www.youtube.com/watch?v=zi59e3dqEvs
Pokud začne Ron Paul kritizovat politiku Izraele a zmíní, že Hamas byl vytvořen a podporován Izraelem, hmm, no tak to má taky váhu. https://www.youtube.com/watch?v=4Z6vMAoFwf4

--- Ukončit citaci ---

Vahu exkrementu, ktery pri tom bymysleni vytvoril?
A naposled : jeste jednou Youtube, a nebudu se s vami parat. Nemate ani vlastni nazor, co byste si bez Youtube pocal ?


--- Citovat ---No a samozřejmě 9/11, až se provalí, tak to Izraeli zrovna nepomůže. Spíš přesně naopak.

--- Ukončit citaci ---

Az se provali, jaky jste prostacek, bude to celoplanetarni katastrofa  >:D

Vader:

--- Citace: Samuel kdy 30. Března 2009, 19:57:28 ---Tak jsem si říkal, jaké zvláštní důvody vedly k diskusi na tomto fóru "antisionistu" Vodníka. A sotva Vodník odejde, je tu "vlákno" v podstatně horší podobě. S Vodníkem jsem v podstatě ve většině jeho příspěvků nesouhlasil, ale alespoň měl svou hlavu a bylo vidět, že ji umí používat a používá ji. Vy "vlákno" používáte místo hlavy internet. Nemám nic proti internetu, ale je třeba při vybírání a přebírání informací z něj i přemýšlet.
Já stále netuším a prosil bych Vás znovu o vysvětlení, co chcete Vašimi příspěvky zde na fóru dosáhnout kromě toho, že si o Vás většina návštěvníků nebude myslet nic lichotivého.
Znovu opakuji, pokud chcete jen provokovat, dělejte to alespoň inteligentně.

--- Ukončit citaci ---

Nebojte Same, tohle neni na dlouho.

eleazar:

--- Citace: vlákno kdy 30. Března 2009, 18:13:12 ---Není pro vás trochu zvláštní vidět, že tito Židé v New Yorku nebo Londýně pořádají mnohatisícové demonstrace, kde pálí izraelskou vlajku

--- Ukončit citaci ---
Za upřímnou reakci bych si nejspíš vysloužil trs jižního ovoce :(


--- Citace: vlákno kdy 30. Března 2009, 18:13:12 ---všechno co se směrem k Palestincům v Izraeli děje je zcela "kosher"...?

--- Ukončit citaci ---
To opravdu není. Kdyby si mohli izraelští Židé, Arméni, Řekové, Kušité a Čerkésové vyskakovat tak jako Arábci, tak by to bylo jiné csóro.


--- Citace: vlákno kdy 30. Března 2009, 18:13:12 ---Byl čas i příležitost zkusit navázat s okolím nějaké smysluplné vztahy, ale bohužel se to Izraeli nepodařilo a moc pro to ani neudělal, takže momentálně nemá v regionu příliš přátel.

--- Ukončit citaci ---
Např. David ben Gurion se chtěl spojit s maronity  >:( Nestalo se. Naopak se pomoc maronitů proti teroristům nedocenila ani zdelaka tak,jak by se mohla. Kdyby se Izrael choval ke svým přátelům alespoň zpoloviny tak velkomyslně jako ke svým nepřátelům, tak....já se nebudu rozčilovat.


--- Citace: vlákno kdy 30. Března 2009, 18:13:12 ---Izrael propásl hodně šancí........

--- Ukončit citaci ---
To už psal prorok Abakuk, že povraždění těch zvížat na Libanoně nepřinese štěstí >>> A Arikovi to opravdu v kariéře nepomohlo.

Vader:

--- Citace: eleazar kdy 30. Března 2009, 21:33:12 ---
--- Citace: vlákno kdy 30. Března 2009, 18:13:12 ---Není pro vás trochu zvláštní vidět, že tito Židé v New Yorku nebo Londýně pořádají mnohatisícové demonstrace, kde pálí izraelskou vlajku

--- Ukončit citaci ---
Za upřímnou reakci bych si nejspíš vysloužil trs jižního ovoce :(

--- Ukončit citaci ---

Jen piste, na vas tak prisny nebudu, uz vim, co od vas cekat  ;)

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi