Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

Bojler, karma, popularita

<< < (2/4) > >>

petahyah:

--- Citace: Vader kdy 12. Března 2009, 09:22:28 ---
--- Citace: Scooolie kdy 12. Března 2009, 01:10:32 ---Vadere, respektuji to, i když to pokládám za zbytečný krok. Sloužilo to k ocenění práce takových lidí, jako např. váženého kolegy Stejskala. A my, co se tu špičujeme, jsme snad nebrali tohle bodování vážně, ne?

--- Ukončit citaci ---

B-huzel se z toho vyvinul jakysi druh sebeukajeni pro zminene smecky jedincu.

Kazdopadne TOP 3:

* ZOOM (Chuck Yeagger prolomil jako prvni Mach 1, Zoom jako prvni prolomila 70)
* Gugi
* Mr. Stejskal (ten necht konecne posle adresu mrtve schranky, kam mu muze byt poslana odmena za skvelou praci

WORST 3:

*Petahyah (neuveritelnych mene nez -55; to snad neni normalni ani pro nej)
*Yan
*eleazar (proste ten s tim malym "e")


--- Ukončit citaci ---

Já jsem také prolomil -70!  ;)

Vader:

--- Citace: petahyah kdy 12. Března 2009, 09:50:45 ---Já jsem také prolomil -70!  ;)

--- Ukončit citaci ---

To svedci jen o zapsklosti i jinych clenu, nez jste vy (prominte, na vasi zapsklosti trvam  ;) Budete volit boken, nebo nejakou tradicni pistoli ?)

Vader:

--- Citace: gvodrazka kdy 12. Března 2009, 09:47:10 --- :)
Před Gugim je rozhodně Vader: je mentálně hbitý, inteligentní a duchaplný. :D
(a má rád "flintičky" - což Gugimu nesmírně imponuje... ;D)

--- Ukončit citaci ---

Pane kolego, neuvadejte me do rozpaku  :-[ Stejne jste mel, a to po pravu, vic nez ja.

gvodrazka:
Stejne jste mel, a to po pravu, vic nez ja.
To je sice možné, ale nezáleží na kvantitě, nýbrž na kvalitě. Kromě toho: skutečnost, že někdo nebo něco se umístilo na předních místech, svědčí často o tendenčnosti a podbízení se obecnému vkusu. Jinak řečeno: písničky v různých Top twenty, umísťující se kupř. na 10. až 15. místech, byly z hlediska mého vkusu vždy mnohem zajímavější a přijatelnější, než věci na 1. a 2. místě, které vypovídaly o většinovém, stádním vkusu... ;D

BTW: zapomněl jsem před sebe předřadit minuciézního kolegu Scooolieho, dále rabi Jicchaka a velmi fundovaného Elazara. Činím tak proto dodatečně. :D


 

petahyah:

--- Citace: Vader kdy 12. Března 2009, 14:20:09 ---
--- Citace: petahyah kdy 12. Března 2009, 09:50:45 ---Já jsem také prolomil -70!  ;)

--- Ukončit citaci ---

To svedci jen o zapsklosti i jinych clenu, nez jste vy (prominte, na vasi zapsklosti trvam  ;) Budete volit boken, nebo nejakou tradicni pistoli ?)

--- Ukončit citaci ---

Mě nejvíc vyhovuje szablya, neboli maďarská šavle. Možná bych to zvládl i se sekyrou nebo Lugerem.  ;D

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi