Všeobecná kategorie > Náměty ohledně podoby tohoto fóra

Bojler, karma, popularita

(1/4) > >>

Vader:
Pratele,

kdyz jsem kdysi povoloval "karmu", v nasem nevychodnim pojeti pak "bojler", netusil jsem, co rozpoutam.
Zcela naivne jsem doufal, ze bude slouzit svemu ucelu - souhlasim s nazorem = potlesk, nazor je mi odpudivym = piskot.
B-huzel se semkly "smecky", ktere se bavily snad jen bojlerem. Vykyvy o +/- 50 denne nebyly vyjimkou. Kdyz jsem pritvrdil pravidla, klesly vykyvy na +/- 12 denne. Tak takhle ne. +/- 3-5 denne je docela norma, ale vseho moc skodi.
Proto jsem s okamzitou platnosti moznost hlasovat zrusil. Muzete nadavat (ne vulgarne, kacatka jsou vsak prijatelna), muzete protestovat, ale to je tak vsechno, co muzete. Az se nekteri z vas nauci umeni chapat diskusi jako dialog, nikoli jako totalni valku, bojler se mozna vrati.

Scooolie:
Vadere, respektuji to, i když to pokládám za zbytečný krok. Sloužilo to k ocenění práce takových lidí, jako např. váženého kolegy Stejskala. A my, co se tu špičujeme, jsme snad nebrali tohle bodování vážně, ne?

gvodrazka:
 ;)

Souhlas. Bojler jaksi "predestinoval" diskutujícího, resp. ukazoval ještě dřív, než si druhá strana mohla učinit vlastní představu o charakteru dotyčného, jak se zdá být v očích fóra. Což jaksi určuje postoj každého, kdo se s dotyčným pouští do debaty. Já sám jsem s tím měl zpočátku potíže - přiznám. ;)
 

Vader:

--- Citace: Scooolie kdy 12. Března 2009, 01:10:32 ---Vadere, respektuji to, i když to pokládám za zbytečný krok. Sloužilo to k ocenění práce takových lidí, jako např. váženého kolegy Stejskala. A my, co se tu špičujeme, jsme snad nebrali tohle bodování vážně, ne?

--- Ukončit citaci ---

B-huzel se z toho vyvinul jakysi druh sebeukajeni pro zminene smecky jedincu.

Kazdopadne TOP 3:

* ZOOM (Chuck Yeagger prolomil jako prvni Mach 1, Zoom jako prvni prolomila 70)
* Gugi
* Mr. Stejskal (ten necht konecne posle adresu mrtve schranky, kam mu muze byt poslana odmena za skvelou praci

WORST 3:

*Petahyah (neuveritelnych mene nez -55; to snad neni normalni ani pro nej)
*Yan
*eleazar (proste ten s tim malym "e")

gvodrazka:
 :)
Před Gugim je rozhodně Vader: je mentálně hbitý, inteligentní a duchaplný. :D
(a má rád "flintičky" - což Gugimu nesmírně imponuje... ;D)

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi