Autor Téma: Bojler, karma, popularita  (Přečteno 28468 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Bojler, karma, popularita
« kdy: 11. Března 2009, 23:42:18 »
Pratele,

kdyz jsem kdysi povoloval "karmu", v nasem nevychodnim pojeti pak "bojler", netusil jsem, co rozpoutam.
Zcela naivne jsem doufal, ze bude slouzit svemu ucelu - souhlasim s nazorem = potlesk, nazor je mi odpudivym = piskot.
B-huzel se semkly "smecky", ktere se bavily snad jen bojlerem. Vykyvy o +/- 50 denne nebyly vyjimkou. Kdyz jsem pritvrdil pravidla, klesly vykyvy na +/- 12 denne. Tak takhle ne. +/- 3-5 denne je docela norma, ale vseho moc skodi.
Proto jsem s okamzitou platnosti moznost hlasovat zrusil. Muzete nadavat (ne vulgarne, kacatka jsou vsak prijatelna), muzete protestovat, ale to je tak vsechno, co muzete. Az se nekteri z vas nauci umeni chapat diskusi jako dialog, nikoli jako totalni valku, bojler se mozna vrati.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #1 kdy: 12. Března 2009, 01:10:32 »
Vadere, respektuji to, i když to pokládám za zbytečný krok. Sloužilo to k ocenění práce takových lidí, jako např. váženého kolegy Stejskala. A my, co se tu špičujeme, jsme snad nebrali tohle bodování vážně, ne?

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #2 kdy: 12. Března 2009, 05:49:57 »
 ;)

Souhlas. Bojler jaksi "predestinoval" diskutujícího, resp. ukazoval ještě dřív, než si druhá strana mohla učinit vlastní představu o charakteru dotyčného, jak se zdá být v očích fóra. Což jaksi určuje postoj každého, kdo se s dotyčným pouští do debaty. Já sám jsem s tím měl zpočátku potíže - přiznám. ;)
 

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #3 kdy: 12. Března 2009, 09:22:28 »
Vadere, respektuji to, i když to pokládám za zbytečný krok. Sloužilo to k ocenění práce takových lidí, jako např. váženého kolegy Stejskala. A my, co se tu špičujeme, jsme snad nebrali tohle bodování vážně, ne?

B-huzel se z toho vyvinul jakysi druh sebeukajeni pro zminene smecky jedincu.

Kazdopadne TOP 3:

* ZOOM (Chuck Yeagger prolomil jako prvni Mach 1, Zoom jako prvni prolomila 70)
* Gugi
* Mr. Stejskal (ten necht konecne posle adresu mrtve schranky, kam mu muze byt poslana odmena za skvelou praci

WORST 3:

*Petahyah (neuveritelnych mene nez -55; to snad neni normalni ani pro nej)
*Yan
*eleazar (proste ten s tim malym "e")

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #4 kdy: 12. Března 2009, 09:47:10 »
 :)
Před Gugim je rozhodně Vader: je mentálně hbitý, inteligentní a duchaplný. :D
(a má rád "flintičky" - což Gugimu nesmírně imponuje... ;D)


Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #5 kdy: 12. Března 2009, 09:50:45 »
Vadere, respektuji to, i když to pokládám za zbytečný krok. Sloužilo to k ocenění práce takových lidí, jako např. váženého kolegy Stejskala. A my, co se tu špičujeme, jsme snad nebrali tohle bodování vážně, ne?

B-huzel se z toho vyvinul jakysi druh sebeukajeni pro zminene smecky jedincu.

Kazdopadne TOP 3:

* ZOOM (Chuck Yeagger prolomil jako prvni Mach 1, Zoom jako prvni prolomila 70)
* Gugi
* Mr. Stejskal (ten necht konecne posle adresu mrtve schranky, kam mu muze byt poslana odmena za skvelou praci

WORST 3:

*Petahyah (neuveritelnych mene nez -55; to snad neni normalni ani pro nej)
*Yan
*eleazar (proste ten s tim malym "e")


Já jsem také prolomil -70!  ;)
יואל טייטלבוים

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #6 kdy: 12. Března 2009, 14:20:09 »
Já jsem také prolomil -70!  ;)

To svedci jen o zapsklosti i jinych clenu, nez jste vy (prominte, na vasi zapsklosti trvam  ;) Budete volit boken, nebo nejakou tradicni pistoli ?)

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #7 kdy: 12. Března 2009, 14:22:21 »
:)
Před Gugim je rozhodně Vader: je mentálně hbitý, inteligentní a duchaplný. :D
(a má rád "flintičky" - což Gugimu nesmírně imponuje... ;D)

Pane kolego, neuvadejte me do rozpaku  :-[ Stejne jste mel, a to po pravu, vic nez ja.

Offline gvodrazka

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 1 001
  • Pohlaví: Mužské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #8 kdy: 13. Března 2009, 07:34:10 »
Stejne jste mel, a to po pravu, vic nez ja.
To je sice možné, ale nezáleží na kvantitě, nýbrž na kvalitě. Kromě toho: skutečnost, že někdo nebo něco se umístilo na předních místech, svědčí často o tendenčnosti a podbízení se obecnému vkusu. Jinak řečeno: písničky v různých Top twenty, umísťující se kupř. na 10. až 15. místech, byly z hlediska mého vkusu vždy mnohem zajímavější a přijatelnější, než věci na 1. a 2. místě, které vypovídaly o většinovém, stádním vkusu... ;D

BTW: zapomněl jsem před sebe předřadit minuciézního kolegu Scooolieho, dále rabi Jicchaka a velmi fundovaného Elazara. Činím tak proto dodatečně. :D


 

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #9 kdy: 13. Března 2009, 10:04:04 »
Já jsem také prolomil -70!  ;)

To svedci jen o zapsklosti i jinych clenu, nez jste vy (prominte, na vasi zapsklosti trvam  ;) Budete volit boken, nebo nejakou tradicni pistoli ?)

Mě nejvíc vyhovuje szablya, neboli maďarská šavle. Možná bych to zvládl i se sekyrou nebo Lugerem.  ;D
יואל טייטלבוים

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #10 kdy: 13. Března 2009, 11:17:47 »
Mě nejvíc vyhovuje szablya, neboli maďarská šavle. Možná bych to zvládl i se sekyrou nebo Lugerem.  ;D

Ehm, co kdybychom se domluvili na zbrani mych predku, valecne sekyre ?  :D Ovsem jen za predpokladu, ze moje oznaceni vas coby zapskleho, bude souboj vyzadovat  ;)

Zina

  • Host
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #11 kdy: 27. Listopadu 2009, 20:40:06 »
Chci se zeptat,zda je pán Vader ještě moderárorem? Nějak mě tady chybí jeho příspěvky a přípomínky.
Také již dlouho neproběhla žádná soutěž.Zina

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #12 kdy: 11. Prosince 2009, 15:14:16 »
Chci se zeptat,zda je pán Vader ještě moderárorem? Nějak mě tady chybí jeho příspěvky a přípomínky.
Také již dlouho neproběhla žádná soutěž.Zina

Pan Vader je na tom zdravotne tak mizerne, ze uz i hospitalizace prochazi losovanim a radi se do fronty. Cimz oznamuji, ze po gregorianskem novem roku prijde na radu dalsi polezenicko na ne zcela pohodlne posteli, lec s otrokynemi v roztomilych uniformach, a pokud budou lekari stale tak umineni (nekteri primari maji za to, ze jim ntb+mobilem zabiju vsechny pacienty na pristrojich v okruhu 384 metru), budu absentovat dalsi cca 2 mesice, kdyz to pujde hladce. Ted se tak maximalne zvladnu venovat chvili administraci, zalohovani, updatum a upgradum etc.

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #13 kdy: 12. Prosince 2009, 17:36:23 »
Vader, ja si myslim, ze to chce alespon jednou tydne vyslap jako minule utery a bude po hospitalizaci raz dva.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #14 kdy: 13. Prosince 2009, 20:48:10 »
Vyslap? Sam ? Neozbrojen ? Za svetla ? Nepripada v uvahu !

Zina

  • Host
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #15 kdy: 14. Prosince 2009, 08:46:02 »
Pane Vader,moc vás zdravím  :)

Offline zoom

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 129
  • Pohlaví: Ženské
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #16 kdy: 14. Prosince 2009, 08:50:30 »
Ale, ale, my přece víme své  ;D.

martindeporres

  • Host
Re: Bojler, karma, popularita
« Odpověď #17 kdy: 14. Prosince 2009, 09:54:27 »
milý vadere, mohu-li vám doporučit, koukněte se na www.milanhein.cz. Asi by to z velké části mohlo řešit Vaše zdravotní problémy. Kdybyste potřeboval něco vysvětlit, ozvěte se mi na mail.

Zina

  • Host
Re:Bojler, karma, popularita
« Odpověď #18 kdy: 3. Února 2011, 10:31:41 »
Pane Scooolie
Většinou jsem si otevřela DF aníž bych se musela přihlásit.Jsou tedy od 3.února jiná pravidla?
Zina

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re:Bojler, karma, popularita
« Odpověď #19 kdy: 3. Února 2011, 17:11:27 »
Vysvětlení zde - https://forum.eretz.cz/index.php/topic,1348.msg23214/topicseen.html#msg23214 prosím o trpělivost a eventuální vyjádření ke změnám. Díky.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15