Autor Téma: Zákaz pochodu proti sionismu  (Přečteno 173732 krát)

0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #250 kdy: 9. Března 2009, 22:28:37 »
A klidně mi můžete zase napsat, že je to faul. Ale je to pravda.  Snad mě nepošle Vader na 2 minuty na trestnou lavici za hákování . :D

Neposlu, povazuji to za normalni argument.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #251 kdy: 9. Března 2009, 22:31:57 »
...pouze Vy se dopouštíte dalších faulů, jak jste to celkem správně nazval.

Kde ty fauly vidite ? Poucite me ? Nema snad m.d.p. pravdu ? Choval byste se takhle krapet hypertrofovane, kdyby slo o demonstraci proti preletu racku chechtavych nad Prahou ?

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #252 kdy: 9. Března 2009, 23:51:07 »
Okay, vy jste nacista, ja antidemokrat (vse vase vyroky).
Nikoliv, kollego! Můj výrok byl: "Můžete mě tedy považovat za nacistu, jsemť rovněž antisionistou." Přeloženo: pokud kladete rovnítko mezi antisionismus a nacismus, není Vám pomoci a tož se topte v primitivně bludných černobílých představách (dodatek: až budete konfrontován s mým antinacismem, budete mít zjevně problém). A antidemokrat jsem já rovněž, nicméně jak jsem zde několikrát upozornil, demokracii se skřípajícími zuby podporuji jakožto nejmenší zlo, zatímco plzeňský magistrátní úředník ji aktivně demontuje - a Vy ho v tom podporujete! >:(

Kde ty fauly vidite ? Poucite me ? Nema snad m.d.p. pravdu ? Choval byste se takhle krapet hypertrofovane, kdyby slo o demonstraci proti preletu racku chechtavych nad Prahou ?
Předně: myslím si, že svoje přesvědčení hájím klidně a slušně. Poněkud zvyšuji hlas, resp. rasanci úderu do klávesnice, pouze v momentě, kdy je mi vkládáno do úst něco, co jsem neřekl/nenapsal. Např. že bych klidně nechal nácky, ať se organisují a aktivisují. Nebo že bych šílel, kdyby... To jsou mdeporresovy výmysly = fauly.

Kde se chovám hypertrofovaně? Já zcela věcně a klidně (IMHO) trvám na tom, že byl ze strany magistrátu porušen zákon a že podpora takového jednání z Vaší nebo mdeporresovy strany je ohrožením demokracie. Píšu snad někde já, jak byste šílel Vy nebo m.d.p., kdyby magistrát zabránil demonstraci třeba na podporu israelského konání v Gaze? Nepíšu! Pokud Vás to zajímá - kdyby magistrát zakázal pochodovat komukoli proti přeletu racků nad Prahou na základě jeho kádrového profilu, protestoval bych (Vašimi slovy "hypertrofovaně" nebo porresovsky "šílel") stejně klidně, slušně, ale vehementně.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #253 kdy: 10. Března 2009, 00:09:22 »
Nu dobra, ted se s vami do pre poustet nebudu, neb slavim Purim, a jak jiste chapete, nejsem momentalne schopen reagovat tak, abych vas, a to ani nechtene, neurazil (to bych fakt moc nerad). Omlouvam se, ale hopsani a alkohol nejsou dobrymi radci v diskusi, snad to pochopite a omluvite mne, ze odpovim pozdeji   :)  Chag sameach i vam, muj mily odpurce  ;D
P.S. vzdycky jsem rikal, ze jest mi milejsi cestny nepritel, nez pritel s dykou za zady  ;)

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #254 kdy: 10. Března 2009, 00:21:40 »
Nu dobra, ted se s vami do pre poustet nebudu, neb slavim Purim ;)
Jasně. Užijte si to!

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #255 kdy: 10. Března 2009, 08:38:11 »
Ten pochod nesvolával chovatel činčil ale nacista, aktivista nějakého pochybného naci hnutí. A znovu opakuji. Kdyby se nejednalo o pochod proti sionismu ale o pochod třeba proti stěhování ptáků, tak byste tu takhle nešílel.
Já si myslím, že jste se vyjádřil dost jasně: pochod proti sionismu je v duchu nacistické ideologie. Co chcete ještě dodávat? Své doměnky o tom, kdo tady šílí? Já to tedy rozhodně nejsem, pouze Vy se dopouštíte dalších faulů, jak jste to celkem správně nazval.
Je-li napsat pravdu faul... Jste antisionista ( snad ne antisemita), já zase  stojím na opačné straně, vy máte pro to své důvody (doufám, že objektivní), já taky  (a taky si myslím, že objektivní), každý máme posunuté hranice chápaní demokracie nějak jinak. Co s tím? Budeme se tu dál navzájem utloukat  argumenty abychom přesvědčili druhého o své pravdě nebo ukojili svoje ego? Svoje argumenty jsme si řekli a považuji za zbytečné je dál  opakovat. Vy ze mně antisionistu neuděláte, já z vás  příznivce Izraele taky ne.
« Poslední změna: 10. Března 2009, 09:16:59 od martindeporres »

Offline petahyah

  • Nestor
  • *****
  • Příspěvků: 618
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #256 kdy: 10. Března 2009, 10:20:46 »
Citovat
Je-li napsat pravdu faul... Jste antisionista ( snad ne antisemita), já zase  stojím na opačné straně, vy máte pro to své důvody (doufám, že objektivní), já taky  (a taky si myslím, že objektivní), každý máme posunuté hranice chápaní demokracie nějak jinak. Co s tím? Budeme se tu dál navzájem utloukat  argumenty abychom přesvědčili druhého o své pravdě nebo ukojili svoje ego? Svoje argumenty jsme si řekli a považuji za zbytečné je dál  opakovat. Vy ze mně antisionistu neuděláte, já z vás  příznivce Izraele taky ne.

Antisionista? To jako nějaký příznivec Nutrei Karta, nebo nějakých podobných šmejdů?
יואל טייטלבוים

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #257 kdy: 10. Března 2009, 15:53:20 »
Je-li napsat pravdu faul...
Není. Faul je psát svoje doměnky jako by to byla hotová věc ("Kdyby se nejednalo o pochod proti sionismu ale o pochod třeba proti stěhování ptáků, tak byste tu takhle nešílel." - jak to víte?? >:( )

Citovat
každý máme posunuté hranice chápaní demokracie nějak jinak. Co s tím?
Na tom by nebylo nic špatného. Ale můj dojem je - a mám pocit, že jsem ho opakovaně racionálně zdůvodnil - že u Vás jsou ty hranice posunuty tak, že se de facto o demokracii už nejedná. Naopak moje názory pro demokracii nepředstavují naprosto žádné nebezpečí.

Citovat
Vy ze mně antisionistu neuděláte, já z vás  příznivce Izraele taky ne.
O to tu ovšem od samého začátku vůbec nešlo. Já tady o Israeli zásadně nediskutuji, protože tu nejsem proto, abych se hádal. V celé debatě jde pouze o dodržování zákonů a ohrožení demokracie v ČR.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #258 kdy: 10. Března 2009, 15:55:15 »
Antisionista? To jako nějaký příznivec Nutrei Karta, nebo nějakých podobných šmejdů?
Vy znáte jako antisionisty pouze Neturej Kartu??  :o

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #259 kdy: 10. Března 2009, 16:08:25 »
Je-li napsat pravdu faul...
Není. Faul je psát svoje doměnky jako by to byla hotová věc ("Kdyby se nejednalo o pochod proti sionismu ale o pochod třeba proti stěhování ptáků, tak byste tu takhle nešílel." - jak to víte?? >:( )

Nuz, do boje. Souhlasim s m.d.p. a tvrdim, ze protest zemedelcu by vas nechal chladnym. Jsem si tim jist. A vzhledem k vasim postojum mi pripada logicke, ze se nacku zastavate, halic to do plastiku demokracie. Koneckoncu, nebyl ostrakismus demokratickou praktikou v pravem slova smyslu ?  >:D Nenarknu vas ze sympatii k nacismu, protoze nemam za to, ze k takovemu tvrzeni mam dost dukazu, ale vzpomente debaty davno minule - mnoho z nas povazuje (vcetne me) antisionismus za antisemitismus. A kdybyste nahodou hodlal zopakovat ten hloupy argument o Naturei Karta, pak vezte, ze jde o nabozensky akutni antisionismus. Nicmene to, ze vas svym zpusobem za antisemitu povazuji, nebudu zastirat. Nebylo by to ode me fer, at si vas vazim jakkoli chci. A rikam to prave proto, ze si vas vazim.



Citovat
každý máme posunuté hranice chápaní demokracie nějak jinak. Co s tím?

Na tom by nebylo nic špatného. Ale můj dojem je - a mám pocit, že jsem ho opakovaně racionálně zdůvodnil - že u Vás jsou ty hranice posunuty tak, že se de facto o demokracii už nejedná. Naopak moje názory pro demokracii nepředstavují naprosto žádné nebezpečí.

A verite, ze z meho pohledu jste nepritelem miru i demokracie ? A nemyslim ted parodii demokracie a la USA. Kdysi jste me nazval diktatorem. Budiz, neoponuji. Byt po mem, sleduji vas bezpecnostni slozky 24/7.

Citovat
Vy ze mně antisionistu neuděláte, já z vás  příznivce Izraele taky ne.
O to tu ovšem od samého začátku vůbec nešlo. Já tady o Israeli zásadně nediskutuji, protože tu nejsem proto, abych se hádal. V celé debatě jde pouze o dodržování zákonů a ohrožení demokracie v ČR.

O cem to porad mluvite ? Urad rozhodnul, soud naznal, ze urad pochybil. Tecka. Neni co resit.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #260 kdy: 10. Března 2009, 16:41:36 »
Pár dní tu člověk není a jak se to tu rozjelo  :o
Tak to vezmu od konce

A vzhledem k vasim postojum mi pripada logicke, ze se nacku zastavate, halic to do plastiku demokracie. Koneckoncu, nebyl ostrakismus demokratickou praktikou v pravem slova smyslu ?  >:D Nenarknu vas ze sympatii k nacismu, protoze nemam za to, ze k takovemu tvrzeni mam dost dukazu, ale vzpomente debaty davno minule - mnoho z nas povazuje (vcetne me) antisionismus za antisemitismus. A kdybyste nahodou hodlal zopakovat ten hloupy argument o Naturei Karta, pak vezte, ze jde o nabozensky akutni antisionismus. Nicmene to, ze vas svym zpusobem za antisemitu povazuji, nebudu zastirat. Nebylo by to ode me fer, at si vas vazim jakkoli chci. A rikam to prave proto, ze si vas vazim.
Nesmysl. Já s Vodníkem nesouhlasím mnohem častěji než souhlasím, ale přesto si myslím, že jeho názory jsou naprosto legitimní (byť si třeba myslím, že se plete).
Tvrzení, že antisionismus rovná se antisemitismu je bohužel hloupé klišé. Jistě je řada antisemitů, kteří své názory maskují jako antisionismus, ale rovnítko položit nelze. Nenávidějí snad satmarští chasidé židy, tj. jsou antisemity, proto, že jsou antisionisty? Označíš snad za antisemity prakticky všechny velké evropské rabíny 19. století a počátku 20. století?
Pokládat Vodníka za antisemitu (ať už takový nebo jiným způsobem) je dle mého názoru omyl.

Citovat
Citovat
každý máme posunuté hranice chápaní demokracie nějak jinak. Co s tím?

Na tom by nebylo nic špatného. Ale můj dojem je - a mám pocit, že jsem ho opakovaně racionálně zdůvodnil - že u Vás jsou ty hranice posunuty tak, že se de facto o demokracii už nejedná. Naopak moje názory pro demokracii nepředstavují naprosto žádné nebezpečí.

A verite, ze z meho pohledu jste nepritelem miru i demokracie ? A nemyslim ted parodii demokracie a la USA. Kdysi jste me nazval diktatorem. Budiz, neoponuji. Byt po mem, sleduji vas bezpecnostni slozky 24/7.
;D Policejní stát  ;D  Vader, oni jsou Dzerdžinského pravý pravnuk  ;D

Citovat
Citovat
Vy ze mně antisionistu neuděláte, já z vás  příznivce Izraele taky ne.
O to tu ovšem od samého začátku vůbec nešlo. Já tady o Israeli zásadně nediskutuji, protože tu nejsem proto, abych se hádal. V celé debatě jde pouze o dodržování zákonů a ohrožení demokracie v ČR.

O cem to porad mluvite ? Urad rozhodnul, soud naznal, ze urad pochybil. Tecka. Neni co resit.
Ale je o čem mluvit. Mluvíme přece o tom, že místní úřady jsou jako vějičky ve větru, podléhají momentální masové náladě a porušují základní občanská práva. Není to poprvé a není to naposledy, kdy úřad rozhodl "dle vůle lidu", tj. populisticky, a bohužel i nezákonně. A je třeba na to poukazovat, protože příště budeme na řadě my - jen co se otočí režim a k moci se dostane Bradavičník, Ratz a lidský odpad z KSČM.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #261 kdy: 10. Března 2009, 16:43:07 »
Souhlasim s m.d.p. a tvrdim, ze protest zemedelcu by vas nechal chladnym. Jsem si tim jist.
Faul. >:(

Citovat
A vzhledem k vasim postojum mi pripada logicke, ze se nacku zastavate, halic to do plastiku demokracie.
Co mě na mých postojích spojuje s nacisty?? :o Vaše rovnítko mezi antisemitismem a antisionismem? No fuj! >:(

Citovat
mnoho z nas povazuje (vcetne me) antisionismus za antisemitismus...Nicmene to, ze vas svym zpusobem za antisemitu povazuji, nebudu zastirat.
S tím ovšem, chápete, dost dobře nemůžu nic udělat. Můžu donekonečna opakovat, že chyba je na Vaší straně, ve Vašem myšlení, Vy to vidět nechcete, tak to ani neuvidíte.

Citovat
A verite, ze z meho pohledu jste nepritelem miru i demokracie ?
V čem?

Citovat
Kdysi jste me nazval diktatorem. Budiz, neoponuji. Byt po mem, sleduji vas bezpecnostni slozky 24/7.
Well, měl jsem tedy tehdy pravdu. :(

Citovat
O cem to porad mluvite ? Urad rozhodnul, soud naznal, ze urad pochybil. Tecka. Neni co resit.
Ale je! Jsem rád, že soud špatné rozhodnutí úřadu zvrátil. Zde se ale diskutuje o tom, zda bylo špatné to rozhodnutí úřadu (já, Max B., petahyah, Scooolie aj.) nebo soudu (Vy, m.d.p. aj.) Diskutuje se o tom, který názorový tábor představuje nebezpečí pro demokracii (Vy se totalitními tendencemi vůbec netajíte!). Diskutuje se o tom, co je faul v diskussi. Diskutuje se o spoustě věcí. Navzdory tomu, že plzeňský případ je vyřešen.

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #262 kdy: 10. Března 2009, 17:22:48 »
Navzdory tomu, že plzeňský případ je vyřešen.

Vzdyt to povidam, clovece zlata, NENI CO RESIT. Navic mi podsouvate (pomalu se to stava zvykem) to, co jsem nerekl. Ja rozhodnuti soudu nenapadam, neodsuzuji, ba ani niceho nenaznacuji.
A ze bych vas nechal sledovat 24/7 ? Co na tom ? Vite kolik takovych sledovanych v DEMOKRACII je ? Kluci ze sledovacky uz jsou tak proflakli, ze ke mne chodi v mrazech na kafe  ;D
BTW vase mlceni ohledne ostrakismu si vykladam jako souhlas. Kdo je tu vetsi despota  >:D ?
« Poslední změna: 10. Března 2009, 17:24:54 od Vader »

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #263 kdy: 10. Března 2009, 17:29:26 »
...jen co se otočí režim a k moci se dostane Bradavičník, Ratz a lidský odpad z KSČM.

Inu, vidim, ze slusnost je slovo tobe nezname. Bravo. Obcas (treba zrovna ted) se vyjadrujes jako krupan.

Offline Scooolie

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 2 206
  • Pohlaví: Mužské
    • Eretz.cz
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #264 kdy: 10. Března 2009, 18:22:37 »
...jen co se otočí režim a k moci se dostane Bradavičník, Ratz a lidský odpad z KSČM.

Inu, vidim, ze slusnost je slovo tobe nezname. Bravo. Obcas (treba zrovna ted) se vyjadrujes jako krupan.

Slušně hovořím o slušných. Bradavičník a Ratz jsou nomen omen. Lidský odpad z KSČM je konstatování reality. Morálně pokřivení pohrobci syfilitických rouhačů.

Rudolf Sob

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #265 kdy: 10. Března 2009, 21:49:02 »
[quote author=Vader link=topic=731.msg15275#msg15275 date=

 ([iNicmene to, ze vas svym zpusobem za antisemitu povazuji, nebudu zastirat. Nebylo by to ode me fer, at si vas vazim jakkoli chci. A rikam to prave proto, ze si vas vazim.


Neni mi dost jasne, jak si muzete vazit nekoho, koho povazujete za antisemitu. To bych jeste pochopil u antisemity ktery zil pred valkou, po valce,
kdyz uz bylo vsem jasne kam antisemitismus civilizaci dovedl, bych to uz tezko pochopil. Mozna v Evrope skutecne existuji jina meritka ... .
Jinak vcelku souhlasim , ze antisionista je antisemitismu dost blizko, takze podezreni ja dost opravnene.   

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #266 kdy: 10. Března 2009, 23:02:50 »
Presneji jsem rekl, ze jej povazuji sveho druhu za antisemitu. Za kavarenskeho kvazi-antisemitu. Za cloveka, ktery kdyz uvidi, jak lezim na zemi v polovedomi a vsimne si davidovy hvezdy na krku, nejen ze do mne nekopne, ale zavola sanitku a nez ta prijede, bude u me.
V pravem slova smyslu je antisemitou asi tak, jako ja jsem pravoverny a kovany Trockista.
Coz ovsem neznamena, ze ma pravdu  >:D >:D >:D
« Poslední změna: 10. Března 2009, 23:42:09 od Vader »

Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #267 kdy: 10. Března 2009, 23:27:29 »
A verite, ze z meho pohledu jste nepritelem miru i demokracie ? A nemyslim ted parodii demokracie a la USA. Kdysi jste me nazval diktatorem. Budiz, neoponuji. Byt po mem, sleduji vas bezpecnostni slozky 24/7.
Citovat
;D Policejní stát  ;D  Vader, oni jsou Dzerdžinského pravý pravnuk  ;D

Prastrycek Jagoda z NKVD rikaval "vocamcad pocamcad" a "vseho do casu". Z jeho vyroku (do zlata tesat) si beru ponauceni ohledne teto diskuse. Jsem opravdu presvedcen, ze uz neni o cem - natoz plodne - debatit; bylo by to uz jen takove "placani jater". Myslim, ze svuj nazor jsme jiz vsichni bezpoctukrat rekli, bezpoctukrat napadli oponenta, zkusili nekoho urazit a k cemu to ? Odchazime kazdy zpet se stejnou, a brousime si mece do dalsi bitvy. Ne ze bych si mec nebrousil, a tvrdim ze Scooolie poliva svuj bagr aby jeste vic zreznul, ale ja uz se konkretne v tomhle threadu opravdu nechci angazovat. Nechci oponentum rikat vzdy a za vsech okolnosti svou pravdu. Nekdy by jim to mohlo ublizit na dusi. To jen Scooolie je takovy tvrdak bezcitny, ze mu muzu - povazte - rici, ze je osklive kacatko. Over and out, engines off.

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #268 kdy: 10. Března 2009, 23:59:50 »
Antisionista? To jako nějaký příznivec Nutrei Karta, nebo nějakých podobných šmejdů?
Vy znáte jako antisionisty pouze Neturej Kartu??  :o
Vodníku, možná, že jsem  v tomto směru nevzdělán. Napíšu Vám pár jmen Hitler, Stalin, Gottwald, Arafat, Ahmádínežád, Sámir Kuntár, Sadám Husajn - všechno, mírně řečeno, silně kontroverzní osobnosti a všechny můžeme s klidným svědomím označit za antisionisty. A dalo by se ji napsat víc, ale nechci zbytečně tapetovat.  Zkuste mi napsat pár jmen antisionistů,  kteří v dějinách sehráli jasně  a bez diskuzí pozitivní roli. P.S. pokud chcete napsat  sebe, nemusíte uvádět  jméno, příjmení, rodné číslo a bydliště  :D

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #269 kdy: 11. Března 2009, 00:15:02 »
BTW vase mlceni ohledne ostrakismu si vykladam jako souhlas. Kdo je tu vetsi despota  >:D ?
K ostrakismu jsem se nevyjádřil ze dvou důvodů. Jednak mi nebyla jasná ta souvislost a měl jsem v ten moment na srdci důležitější reakci. Druhak skutečná athénská demokracie a dnešní parlamentní "demokracie" jsou régimy, které mají společné jen jméno, takže uvažovat ostrakismus v kontextu toho, v čem žijeme, postrádá smyslu.

Pro Vaši informaci - nejsem zastánce ani demokracie athénské ani "demokracie" parlamentní; proč tu druhou dnes s těžkým srdcem podporuji, jsem bezpočtukrát vysvětlil.

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #270 kdy: 11. Března 2009, 00:18:51 »
Prastrycek Jagoda z NKVD...
To mně zní trošku asi jako Vám "papa Goebbels". Jagodovou oblíbenou zábavou bylo prý střílení do ikon, kolik set tisíc mrtvých má na svědomí si netroufám odhadnout. Jeden z největších známých zločinců historie...


Offline Vader

  • Administrátor
  • *****
  • Příspěvků: 1 626
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #271 kdy: 11. Března 2009, 00:33:41 »
Prastrycek Jagoda z NKVD...
To mně zní trošku asi jako Vám "papa Goebbels". Jagodovou oblíbenou zábavou bylo prý střílení do ikon, kolik set tisíc mrtvých má na svědomí si netroufám odhadnout. Jeden z největších známých zločinců historie...

Pak se omlouvam, narazel jsem na poznamku o Dzerdzinskem. Bylo to mysleno jako joke. Over and out, engines off, odchazim z letiste. Ale joke a la papa Goebbels bych pochopil...

Vodník

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #272 kdy: 11. Března 2009, 00:43:01 »
Napíšu Vám pár jmen Hitler, Stalin, Gottwald, Arafat, Ahmádínežád, Sámir Kuntár, Sadám Husajn - všechno, mírně řečeno, silně kontroverzní osobnosti a všechny můžeme s klidným svědomím označit za antisionisty. Zkuste mi napsat pár jmen antisionistů,  kteří v dějinách sehráli jasně  a bez diskuzí pozitivní roli. P.S. pokud chcete napsat  sebe, nemusíte uvádět  jméno, příjmení, rodné číslo a bydliště  :D
Osobností, které sehrály v dějinách "jasně a bez diskuzí pozitivní roli" nebude mnoho, jsou-li vůbec jaké. Já to rozhodně nejsem, ani mně známí kritikové Israele. Takže tato množina patrně zůstane prázdná, tak jako množina sionistů, kteří sehráli v dějinách "jasně a bez diskuzí pozitivní roli". ;) Považuji za mírně řečeno jednostranné uvádět jako antisionisty sérii profláklých zločinců a massových vrahů. Nebylo by od věci ujasnit si, co pod pojmem "sionism" rozumíme; i o tom už tady byla řeč.

Bývala taková celá webová stránka, která uváděla jména antisionistických (resp. k určitým formám sionismu kritických) Židů (tzv. "S.H.I.T. list"). Bylo jich pár set, figurovali tam Chomsky, Finkelstein, Atzmon, Judd, Avnery...

martindeporres

  • Host
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #273 kdy: 11. Března 2009, 09:50:41 »
Vodník tak vám to řeknu jinak. Kdyby se za dějiny lidstva udělala soutěž o nejpronásledovanější národ, Izraelci by byli horkým kandidátem  na první místo.  Byli už za Říma vyhnáni násilím ze své vlasti a vždy, když byl celkem kdekoliv  Evropě nějaký problém, tak byli hned po ruce jako obětní beránek, na kterého se to hodilo. Vraždění, pogromy, násilnosti, každý zločinec, který si potřeboval vybít svoje zvrhlé choutky v nich mohl vidět celkem bezpečnou  oběť. A oni to přežili. A neasimilovali , udrželi si svou identitu a navíc kulturně formovali celou křesťanskou civilizaci. Který jiný národ by byl toho schopný? A když skoro po 2000 letech se jim povedlo si znovu založit a vybojovat vlastní stát, pořád někde v podvědomí evropského myšlení se ozývají hlasy, proč by ho vlastně měli mít.  Natolik je zaběhnutá přestava toho ž.da  v ulici, který má nějaký krám a v případě potřeby je možno mu ho vybrakovat, jemu namlátit a on se nebrání a  ještě vám poděkuje, že jste ho nezabili. A málokdo je schopen připustit, je je to vysoce vzdělaný, kulturní národ, který si zaslouží svůj stát mít a žít v míru. Že tenhle národ není určený k tomu, aby  byl persekuován a vyvražďován, že si nemusí nechat líbit další útisk od nikoho, ani to, že si banda  barbarů s ručníky na hlavách  na nich trénuje svoje modelářské znalosti a hází jim na hlavu rakety a střílí na ně z minometů. A když se Izrael proti tomu  brání (podotýkám, že na můj vkus velice zdrženlivě a citlivě), je za světového vyvrhele.  Že je to národ, který má právo na svoji obranu jako každý druhý. Že je to národ, který historii lidstva by měl být postaven na jedno z nejčestnějších míst. Místo toho si o něj pořád otírá hubu každý, jehož IQ nepřesahuje dnešní datum, a to už je 11.  Sorry za tapetu.
P.S. A klidně mě mějte za  těžkého sionistu. Třeba je to i tím, že  asi v žilách nějakou tu kapku  ž.dovské krve mám.
« Poslední změna: 11. Března 2009, 10:28:54 od martindeporres »

Offline lechem

  • Plný člen
  • ***
  • Příspěvků: 127
  • Pohlaví: Mužské
Re: Zákaz pochodu proti sionismu
« Odpověď #274 kdy: 11. Března 2009, 11:11:10 »
To MdP.

Vřele souhlasím s celým odstavcem. Kdybych mohl, dám 10 bodů.

Lechem

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15