Všeobecná kategorie > Politika v Zemi Izrael

Koho byste volili? BLESKOVKA

<< < (2/37) > >>

Samuel:
Asi bych volil Národní jednotu. Vím, že by možná bylo logičtější volit silnější pravicový LIKUD, ale já nějak mám takový nepříjemný pocit, že ty předvolební silácké řeči o postojích k arabům, nevydávání území a podobně se trochu rozbřednou v kompromisech s případnými velkými koaličními partnery Kadimou resp. Stranou práce.

Scooolie:
Děkuji těm, kdo zatím přispěli, a těším se na další názory.

Jen bych požádal o alespoň stručné zdůvodnění proč - třeba jako to udělal Samuel a neudělal Petahyah. Díky  :)

Vader:
SAS. Ehm, to zni jako commandos, takze Šas. Duvody : libi se mi jejich postoje vuci tzv. Zapadnimu brehu i Gaze. A i kdyz tu vecne branim neco "necudneho", tak take proto, ze nezapominaji na Toru.
Poznamka : v Izraeli jsem nebyl a vzhledem klimatu asi nikdy nebudu. Muzu se mylit, muzu mit nespravne nebo tendencni zdroje. Ale nyni tvrsim : Shas.

Scooolie:
Vader: Vím, že porušuji vlastní pravidlo, že se sem mají psát osobní stanoviska a ne debatit, ale jen jednou větou: Šas NIKDY neřekl slovo proti vzdání se Judeje a Samaří, mluvím jen o Starém městě jeruzalémském.... Ale samozřejmě mohu mít špatné zdroje. Respektuji.

ari180:
Yisrael Beiteinu... s arabmi sa uz nieco robit musi...aj s izraelskmi aj s tymi v arabskej autonomii.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

[*] Předchozí strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi