Všeobecná kategorie > Politika v Zemi Izrael

Koho byste volili? BLESKOVKA

(1/37) > >>

Scooolie:
Zdravím přátelé,
vím, že jste se většinou již vyjádřili v anonymním hlasování na hlavní stránce webu, ale měl bych prosbu. Máte-li chuť, napište krátce, koho v izraelských parlamentních volbách volíte, resp. nevolíte (volili byste, nevolili byste) a proč?

Sejdou-li se příspěvky, které by měli hlavu a patu, otiskli bychom je jako jakýsi anketní průřez na hlavním webu.

Díky.

eleazar:
Já bych volil Jisroel Bejtejnu, neboť tato strana podle mě bude bude podporovat židovské národní záležitosti, pragmatický způsob vůdči Arabům a v neposlední řadě mi jde o orientaci na ruskojazyčný svět.
Kdyby šli Národní jednota a Národní Náboženská Strana do voleb společně, tak by mně to bylo sympatičtější, ale takhle mám zmatek v tom, kdo se nakonec do Knesetu dostane - podle mě byla chyba zakládat uskupení Židovský dům.Docela mě překvapilo, ža v anketě úplně prohrály náboženské strany, a že velké bloky dostaly prakticky všechny hlasy. :o

petahyah:
LIKUD  ;D

Scooolie:

--- Citace: petahyah kdy  8. Února 2009, 20:37:00 ---LIKUD  ;D

--- Ukončit citaci ---

Podle obřího smajlíku tuším pokus o vtip... Vás bych viděl tak na Šinuj  ;)

Pepino65:
Likud (bez přidané držtičky). A to nejsem pravičák. Bohužel, v jiných případech je to spíše o nemastné a neslané politice.

Navigace

[0] Index zpráv

[#] Další strana

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 
Navštívit plnou verzi